Je to ťazké s tými termínmi, treba sa prispôbiť viacerým faktorom a iným akciám. O tejto nedelnej akcii sme vôbec nevedeli, ani od mestských lesov či iných vlastníkov. Až počas pretekov sme zistili, že je tam zrazu nejaké iné značenie. Počas piatku, keď sme značili, tam ešte nič nebolo.
27.09.2021 - 16:48:47
02
Smutne citanie. A nie len v tejto teme. Co uz, sebecka spolocnost v dnesnej dobe kam sa len pozries.
27.09.2021 - 17:37:03
04
Ešte malá oprava vo výsledkoch:
výsledky

Prílohy:

2021_zupnypohar4.pdf [157.57 KiB]

27.09.2021 - 18:17:59
01
zvyknem hodnotit maratony na ktorych sa zucastnujem ale kedze som nenasiel samostatne vlakno k MTB Kaktus bike respektive Majstrovstva Slovenska XCM tak sa pripojim do tejto debaty... nadherne pocasie a taktiez moja ucast na vsetkych maratonoch v serii Slovenskeho pohara ma pritiahla z vychodu aj do Bratislavy ... spojil som to so sobotnym MTB na Morave ( Valticke vinobrani ) ktory sa jazdil okolo tamojsich vinic a 50km bola zbesila a rychla jazda s priemerkou 24km/h ... nedelnych 80km som vystartoval radsej kludne , nevedel som ako zareaguje moje telo ale na moje prekvapenie po ostrejsom vyslape sa nohy rozbehli a asi po hodine som konstatoval ze 17km/h priemerka je podozrivo dobra ... ospravedlnujem sa za uvod ktory nehodnoti Kaktus maraton ale dostavam sa k tomu teraz... od zaciatku az do konca ma tato trat absolutne nadchla , oproti minulorocnemu majstraku v Granc Petrovciach nebola az tak kopcovito narocna ale bola nadherne postavena a neskutocne som si ju uzil... odsypalo to ako po masle , ani trochu som sa nenudil a moja tvar bola stale rozziarena usmevom a z casu na cas som si aj zavyskal a chvalil tvorcov ktori to takto poskladali ... malo to ten spravny flow a ja si do mojej pamete davam dalsiu poznamku ( Kaktus ako sucast 5-tich najkrajsich maratonov) ... najviac som si uzil singlace ktore mi pripominali nedavny Kosicky singeltrack a pravdu povediac bolo ich teda hodne, milujem ich a kedze aj pocasie vyslo na jednicku tak sa po nich jazdilo famozne ... s oznacenim som nemal az taky problem ako sa tu spomina, mozno trochu s tym ked sa mi objavili cerveno/biele faborky na casti trate a raz som na nejakej odbocke zavahal ... s turistami a inymi bikermi to tiez nebolo tak zle, aj ked my, ako pretekari pozerame na tych co "tam nemaju co robit" trochu tvrdo a oni si to nezasluzia pretoze niet zakazu aby tam nemohli byt ... snazim sa byt tolerantny aj ked niekedy mi tiez hraju nervy a vybuchnem ( ale len vo svojej hlave) ... osobne, ak by som sa ja objavil v nejakych pretekoch ako turista bol by som teda ovela "ohladuplnejsi" k tym co zavodia , da sa to celkom jednoducho , ak mi niekto urobi miesto na chodniku tak vzdy slusne podakujem... ja napriklad aj pocas preteku pozdravim z biku turistov, niektori odzdravia, niektori pozeraju ako by sa prave vyliahli , ale to je sucasny kolorit Slovenska , uz sa tu nicomu necudujem , je jedno ci ste v Bratislave alebo v Sabinove ... ale z Bratislavy som odchadzal velmi dobre naladeny a nemam ani jednu vyhradu k organizacii, prave naopak, velka vdaka za to ze tato cast Karpat na mna urobila svojim terenom dobry dojem a rad sa tu vratim ...
03.10.2021 - 10:22:55
011
keyboard_arrow_up