Preco v galerii, resp. po novom komunita/fotky, neukazuje vsetky fotky na zaklade zvolenej temy? Ano, fotky by mali byt nahrate na serveri a nie cez odkaz.
06.10.2021 - 13:12:16
00
Ahoj, teraz si nie som isty, ty si si rovno aj odpovedal vlastne. Ci nejake fotky, ktore su nahrate na serveri v temach, sa ti neukazuju v sekcii Foto? Ak ano, tak pls uved ktore? Alebo navrhujes zmenu, aby sa v sekcii Foto zobrazovali nielen fotky nahrate na serveri ale aj tie linkovane z externych zdrojov?
06.10.2021 - 13:35:57
00
Aha, az teraz som si vsimol dvojzmysel otazky. To som len spomenul, aby ste ma rovno neodbili ze nahrate z ext. zdrojov sa nezobrazuju :-)
Ano, fotky ktore su nahrate na serveri nezobrazuje v sekcii foto. Vsimol som si to nahodou, pri scrolovani galeriou nasich bikov, ze som nezahliadol svoj bike, v teme na strane 2448 a viacero dalsich. Ostatne temy som neskumal.
A zaroven k tej druhej otazke, mozno by nebolo na skodu zobrazovat aj tie linkovane.
06.10.2021 - 13:59:33
00
Na jednej strane je to smutne, ze citis hned potrebu sa aj ohradit, na druhej strane by to urcite bola prva vec, ktoru by som sa opytal, takze gut!:)
Malo by to byt opravene. Vdaka za nahlasenie! :handshake:
06.10.2021 - 14:46:08
01
Ked je uz v reciach sekcia sekcia Komunita, nazrel som tam druhy krat ;-], nechal som si zobrazit fotky v teme "Male karpaty" "pridané: Tento týždeň" a zistil som ze vidim "pridané: Posledny týždeň", [den mesiac rok dtto ...] teda aspon ja ratanie casu chapem tak ze tento tyzden zacal pondelkom 4. oktobra ...
06.10.2021 - 14:52:35
00
mozno navrh na zjednotenie spravania, nehovorim ci to ma byt zapnute alebo vypnute - mnou blokovany uzivatel ma oznacil v prispevku. Vo fore notifikacia nebola ale notifikacia mailom mi prisla. Ak som spravne videl, tak v notifikaciach nieje moznost zapnut/vypnut forum notifikaciu/mail od blokovanych uzivatelov.
15.10.2021 - 22:59:11
00
Síce nie úplne fórum, ale nemáte možnosť priamo do článkov pridávať mapa cyklistických a turistických výjazdov. Imroman má to tam hodené ako obrázok, ale bola by to dobrá funkcionalita keď už máte vlastný mapový "zobrazovač" aby som furt nemusel preklikávať na Stravu alebo iné podstránky MTBikeru len keď si chcem pozrieť mapu, aspoň v náhľade alebo aj priblížiť - ale nezaujímajú ma štatistiky okolo toho (koho áno, nech si už klikne :)
20.10.2021 - 12:34:03
02
V clankoch urcite, to si redakcia vie spravit ako potrebuje, ale skor mi napadlo, ci by bol zaujem o nahladovu mapku vo fore. Tzn. ak do prispevku hodim link na vyjazd zo sekcie Vyjazdy, tak sa automaticky zobrazi aj nahladova mapka v prispevku s linkom na samotny vyjazd.
20.10.2021 - 14:40:53
04
cervo Zamestnali ste nejakeho noveho angazovaneho cistica?
Jeden moj uplne korektny prispevok mi zahadne zmizol prednedavnom ako obet zmazania celej serie prispevkov, ktora ale IMHO bola v norme. A ten dnesny mal sice nulovu informacnu hodnotu, ale urcite neprekracoval hranice ironie a humoru obvykle na tomto fore.

Vlozena nahladova mapa je zbytocna, stacil by len dalsi link na vizualizaciu trasy na mape ​+ aj toto som uz par krat spominal:
1. ak niekto uploadne GPX subor do fora - generovat mu automaticky vizualizacny link na mapu na mtbiker stranke
2. nechapem preco mapa k fotkam je mapy.cz a nie na mapa na mtbiker.sk
20.10.2021 - 15:39:11
00
Nie, ziadny novy cistic nie je, za to nahlaseni je v poslednej dobe ovela viac, tak sa tomu musia moderatori viac venovat. Na nejake skumanie a rozhodovanie ja naozaj priestor nemam, je to na moderatoroch.

K mapam:
- nahladova mapa k vyjazdu je vygenerovana, takze jej vlozenie je programatorsky jednoduche a verim, ze pre viacerych to bude pridana hodnota
- nahladova mapa z uploadnuteho GPXka uz taka programatorsky jednoducha nie je (nehovorim, ze je to nemozne) a neevidujem tuto poziadavku zatial (alebo si nepamatam). Z viacerych dovodov preferujeme ak sa gpxko nahra ako vyjazd a linkne sa na neho z fora.
- link pod fotkami bol na freemap a mozno presne v tejto teme si komunita vyziadala linky na mapy.cz. Za mna su to lepsie mapy ako to co mame v sekcii Cyklotrasy. Pride ale asi den, ked spustime planovac tras a dalsie funkcie v tejto sekcii a potom mozeme toto rozhodnutie prehodnotit.
20.10.2021 - 15:53:03
00
nechal by som tie mapy.cz zatial
20.10.2021 - 15:53:14
03
cervo Nepamatas :)
Nenapisal som nahladovu mapu, ale vizualizacny link - to zase nie je raketova veda.Aj ja to zvladnem, kedze som si ho musel sam dorobit (ale je pravda, ze zlozitost automatickeho generovania posudit neviem).
Su foristi, ktori si nerobia evidenciu vyjazdov, ale len prilezitostne chcu zdielat zaujmave GPX data (nemusia to byt zrovna cele vyjazdy).

Uprednostnovaniu konkurencie pred vlastnou strankou z marketingoveho hladiska nie uplne rozumiem.
20.10.2021 - 16:12:46
00
Na základe čoho sa prosím vás stránka odhlasuje z profilu na rovnakom zariadení, ktoré sa nevypína? Mobil. Stáva sa mi to celko často, pritom na pc vôbec. dík
Mimochodom, v posledných rokoch sa na fóre fakt množia "zakamuflované" nadávky, nadávky v obrázkoch, milión offtopicov s nulovou informačnou hodnotou a osočovanie/zosmiešňovanie iných prispievateľov alebo skupín. To už tu fakt má niekto ako hobby prezentovať niekoľkokrát denne pohŕdanie niektorými jedincami. Smutné...
20.10.2021 - 17:50:54
02
fixska - nepouzivas incognito okno, pripadne nemas nejaku extension, ktora by to mohla sposobovat? Aky system, aky prehliadac? Nemas nastavene premazanie cookies, ked opustis prehliadac?
20.10.2021 - 18:24:49
10
Dík, odpoveď pretlmočím niekomu, kto tomu bude rozumieť a pozrie sa mi na to, ja ti na to viem povedať akurát to, že telefón je čierny Samsung :) a že nie vždy mi to na ňom robilo, len cca posledný rok a pol.
20.10.2021 - 18:29:05
04

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up