nazdar giboni :lol: skoda, ze sme sa nemohli zucastnit, bolo predsa Petra, Pavla. Hadam v nedelu pojdeme, navrhoval by som prejst si trasu bus basic alebo klasic, nakolko uz sa dubnicak blizi :D tak co vy na to??
30.06.2008 - 22:06:28
00
a Prdlafky :) isli na Zelenu vodu a potom sme sa vsetci stretli okolo osmej Pod orechom.

Vyjazd bol velmi dobry, podla mna najlepsi, aky som isiel.



Ja ti dam také prdlafky! Ja, Jožo a Tomáš sme išli na inoveckú chatu (840m), potom na červenú značku (1000m) po hrebeni, až na prameň pod Jakubovú a odtiaľ zjazd do Kálnice, potom na zelenú vodu a odtiaľ cez Beckov, Stankovce a Turnú do TN. Dĺžka trasy cca 70km, prevýšenie cca 1200m. Prdlafky su tí, čo sedeli doma na zadku pred televízorom, tak si to nemýľľ zmolko :evil: Čo sa týkalo organizácie tejto nedele, boli sme všetci rozlezený kade tade, ale nakoniec sme sa stretli tam kde sme sa mali, v krčme pod orechom :P Dôvodom bolo to, že mi fatálne zlyhal celý systém a doloval som z disku 120GB dát, z toho vačšina bola fotky z výjazdou a podobné cenné dáta, o ktoré by som nerád prišiel (a navyše ešte aj to nešťastné ročné zúčtovanie do zdravotnej poisťovne). No čo už, za všetko môže mrkvosoft :-) Keď dám comp dohromady, hodím sem aj nejaké fotky zo včerajšieho výjazdu a plán na budúcu nedeľu.

Ja plánujem už konečne prejsť tú maratónsku trasu dubničáku, viem že to je docela dosť nuda pre niektorých, ale na maratón sa treba poctivo pripraviť, už sa pomaly blíži a tú trasu som nešiel ako je rok dlhý a chem si pripomenúť, kadiaľ to vlastne ide :-) Predbežne navrhujem už teraz: tretnutie pre Trenčanov o 10:00 pri morovom stĺpe, predpokladaný návrat by bol o max o 18:00, to táleží podľa toho, kolko bude po ceste domou otvorených krčiem :twisted:
30.06.2008 - 22:12:17
00
nazdar giboni :lol: skoda, ze sme sa nemohli zucastnit, bolo predsa Petra, Pavla. Hadam v nedelu pojdeme, navrhoval by som prejst si trasu bus basic alebo klasic, nakolko uz sa dubnicak blizi :D tak co vy na to??


si ma nejako predbehol :-) ja idem basic, ale komu sa chce šlapať v tomto teple na Baske nie je problém, počkáme ho (popribade klasik skupinu) v krčme v Hornej Porube a odtiaľ už môžeme ísť všetci spolu do Iliavky a potom do Kolačína do Dubnice.
30.06.2008 - 22:16:46
00

si ma nejako predbehol :-) ja idem basic, ale komu sa chce šlapať v tomto teple na Baske nie je problém, počkáme ho (popribade klasik skupinu) v krčme v Hornej Porube a odtiaľ už môžeme ísť všetci spolu do Iliavky a potom do Kolačína do Dubnice.


no widis :D ja som rychly gibon :lol: suhlasim,takze predbezne o 10:00 pri morowom stlpe.a pridi na skype
30.06.2008 - 22:25:45
00
Vcera dva mesiace do marathonu ... to je fakt najvyssi cast trenovat 8)
01.07.2008 - 08:36:44
00

Ja ti dam také prdlafky! Ja, Jožo a Tomáš sme išli na inoveckú chatu (840m), potom na červenú značku (1000m) po hrebeni....


jasne, sak sranda, ne? :lol: :oops:
a preco zrovna ked tu nebudem, tak idete Basic? :cry:
01.07.2008 - 09:25:02
00
Ozaj. Scete si to zase nejak skrátiť ci idete pekne celu trat : N.Dca - Kolačín - atd. ?
01.07.2008 - 09:32:31
00
tato Nedela bola super. Presli sme toho podstatne viac ako sme povodne mali na plane, dokonca sme trafili tam kde sme chceli. 2x za den dat 950mnm uplne zdola to sa nam este asi ani nestalo. Skoda ze sme nemali polar alebo nieco podobne ten by nam to prevysenie pekne spocital. Prikladam par fotiek.

Prílohy:

Komentár súboru: tohoto pana Skillera :-) sme stretli kusok pod chatou na Inovci ako sa uz vracal dole. Skoda ze sme sa nestretli skor.
skiller.jpg
skiller.jpg 259.64 KiB thumb_up0thumb_down

01.07.2008 - 10:03:44
00
vysmiaty zmolko

Prílohy:

zmolko.jpg
zmolko.jpg 199.15 KiB thumb_up0thumb_down

01.07.2008 - 10:06:39
00
odbocka z hrebena Inovca dolava dole, smer Kulhan. Je to celkom pekny zjazd obcas daky konar, strom a kamenie. Ked sa to trocha poupratuje uz to daju mozno aj baby 8)

Prílohy:

AMEN-odbocka.jpg
AMEN-odbocka.jpg 219.58 KiB thumb_up0thumb_down

01.07.2008 - 10:08:59
00
Razcestie pred Panskou Javorinou, doprava vieme kam to ide, dolava sme isli my tak ostava preskumat uz len ten stred :lol:

Prílohy:

razcestie_pred_PJ.jpg
razcestie_pred_PJ.jpg 211.45 KiB thumb_up0thumb_down

01.07.2008 - 10:10:42
00
sedlo pod Panskou Javorinou. Pekne vyhlady, caka nas este skoro 250m prevysenia po modrej (neskor aj zltej) turistickej znacke hore na Pansku... rozhodol som sa ze na maraton pojdem az toto vyslapem na jeden krat. Zatial na 5x :cry:

Prílohy:

sedlo_pod_PJ.jpg
sedlo_pod_PJ.jpg 186.18 KiB thumb_up0thumb_down

01.07.2008 - 10:16:00
00
pohlad na Inovec z Panskej Javoriny. Odtialto nasledoval zjazd po modrej turistickej znacke az do lyziarskeho strediska Piesky v Kalnici. Tento zjazd je dost dlhy a velmi zaujimavy najme svojou pestrostou a urcite si ho onedlho este dame. Na Pieskoch sme si presli este DH trat ale to som uz nefotil lebo dosla baterka.

Prílohy:

Inovec_z_PJ.jpg
Inovec_z_PJ.jpg 87.03 KiB thumb_up0thumb_down

01.07.2008 - 10:23:04
00
odbocka z hrebena Inovca dolava dole, smer Kulhan. Je to celkom pekny zjazd obcas daky konar, strom a kamenie. Ked sa to trocha poupratuje uz to daju mozno aj baby 8)


zabudol si napisat, ze uz si to poupratoval, takze je to zjazdne. a mali by to zvladnut vsetci
01.07.2008 - 10:23:49
00
jasne pre nas to uz zjazdne je ale pre baby este asik nie to by sa museli upratat poriadne tie velke kamene dole v tom najprudsom mieste.
01.07.2008 - 10:26:08
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up