Len upresnim že myšlienka výmeny resp. kúpi gravelu nie je kvôli pohodliu ale kvôli miestam kde sa s ním dostanem... MTB ma neláka. Tá možnosť prejsť niekde cez horšiu cestu, vyhnúť sa autám, prejsť po lúke atď...
09.10.2021 - 05:50:50
01
Potom bude pre teba super. Tiež som ho kupoval kvôli tomu. Na okolo nám veľa zvažníc, dolín s horším asfaltom a poľných ciest po ktorých mi bolo ľúto drať cesťák ale na mtb boli nudné. Na graveli si ich po rokoch zase užívam a stake objavujem kopec nových, pekných miest.
09.10.2021 - 07:48:40
03
Miso8080 napísal:
Len upresnim že myšlienka výmeny resp. kúpi gravelu nie je kvôli pohodliu ale kvôli miestam kde sa s ním dostanem... MTB ma neláka. Tá možnosť prejsť niekde cez horšiu cestu, vyhnúť sa autám, prejsť po lúke atď...


Zadefinoval si použitie gravelu ;) určite ano na takéto jazdenie + s tým prejdes aj trocha náročnejší terén ako si opísal ak náhodou zablúdis (to sa stáva mne :D)
09.10.2021 - 08:13:30
01
Pridam moju skusenost.. ako 180 cm vysoky a 100kg vaziaci netechnik som presiel na gravela a pravidelne na nom jazdim napr gravel blinduro - https://youtu.be/UAvpdfWymRw tu je vidiet celkom fajn co vsetko to obnasa.. zaroven som kupil druhy set kolies s 32mm pneu a tento rok som bol na l'etape v Prahe a v pohode som dorazil v prvej polovici vysledkovej listiny..
Takze z mojho pohladu uplny ideal?
10.10.2021 - 13:57:45
02
keyboard_arrow_up