Aka je alternativa? Zrusit cele zdravotnictvo a reprofilizovat komplet vsetok personal na kovidakov? Lebo idioti sa nechcu dat zaockovat?
21.10.2021 - 17:56:12
01
airbilly, prosim ta, aj ja by som chcel vidiet ten plan. Nemam rad prekvapenia tak aspon do konca buduceho roku. Vopred dakujem
21.10.2021 - 18:03:49
03
Ved plán napísal. Záleží kedy pojdeš na tretiu dávku. Ak pojdeš zajtra tak plán do konca budúceho roka máš nasledovný:
4. dávku dostaneš 22. februára 2022
5. dávku dostaneš 22. júna 2022
6. dávku dostaneš 22. októbra 2022

Máš tam veľa dvojok tak chod na tretiu dávku radšej pozajtra.
21.10.2021 - 18:15:00
00
lapaloma napísal:
airbilly, prosim ta, aj ja by som chcel vidiet ten plan. Nemam rad prekvapenia tak aspon do konca buduceho roku. Vopred dakujem

Bol niekde článok koľko vakcín nakúpilo Franzusko na najbližšie roky, celkom ľahká matematika
21.10.2021 - 18:22:04
00
Len či neni problém že nakupujú rovnakú ale vírus rovnaký nebude.
21.10.2021 - 18:25:27
04
Ok, cize plan ma francuzko, nje je to plan zidojasterov alebo billa gatesa na celoovladnutie sveta
21.10.2021 - 18:26:22
01
ftu2 napísal:
este poslednykrat zareagujem a viac uz asi fakt nie, lebo to je ako sa vyjadril aj Djokovič, ze je jedno co napises...

my mame zranitelnu skupinu svoju ale tak isto ju ma aj afrika. len s inym cislom veku.

tak teda porovnaj Belgicko a Ukrajinu. zase tu budu hlasky o nenarobenosti belgicanov, lepsie zdravotnictvo.....


Teda argumentovat Djokovicom, to som fakt neocakaval, Preberame Grandslamy?

To, ze umrtnost na koronu cca 60 rocnych z ineho statu by mala byt porovnatelna s nasou skupinou cca 70 rocnych je absolutna blbost.

Zvysok nema zmysel ani komentovat, len hadzes nezmysly jeden za druhym s umyslom mat posledne slovo, co je pre Teba dokazom, ze si mal pravdu.
21.10.2021 - 18:27:25
03
porovnávat 60 ročných z iného štátu s našimi 70 ročnými je blbost, správne je porovnávat našich 70 ročných s 80 ročnými z iných štátov
21.10.2021 - 18:32:22
04
juju_pepe napísal:
Ockovani nadalej ostavaju omedzeni v ciernych okresoch.
https://www.aktuality.sk/clanok/yk03fce/koronavirus-zaockovani-nateraz-nedostanu-ulavy-konzilum-sa-pocas-dusicek-chce-spoliehat-na-zodpovednost-ludi/

imho, co ine tu ostava.. na Slovensku sa neda spoliehat na kontroly covidpassov, tak to radsej zavreli. Absolutne nie som prekvapeny.

Ten brutalny narast pozitivnych v poslednych dnoch, ktory je uz takmer rovnaky ako v peaku druhej vlny, moze byt predzvest dobreho masakru cca tak o mesiac.


Mam pocit, ze ten narast bude brutalny nielen u nas. V Europe to rastie a asi sa epidemici obavaju, ze budu musiet este viac pritvrdit. Preto nechceli povolovat ockovanym. Kua, kua. Je to naprd. Nielen ze sa tu budeme s*at s covidom, ale este aj s rozdrbanou spolocnostou, ekonomikou a inflaciou.
21.10.2021 - 18:45:29
01
Hosť napísal:
Pekne reklama, len je otázka kedy je tych 95,6 % deň, týždeň alebo mesiac po dávke ? Ako som tvrdil vyššie, plán je vakcína každé cca štyri mesiace.


Keďže si celkom milý dezol , nie ako ten s “ tromi písmenkami a jednou dvojkou na konci “ , tak zodpoviem tvoju otázku … originál od výrobcov :
https://www.pfizer.com/news/press-release/press-release-detail/pfizer-and-biontech-announce-phase-3-trial-data-showing

Keď to bude na 8-12 mesiacov , je to super .
21.10.2021 - 18:58:59
11
Ramon1 napísal:

Keď to bude na 8-12 mesiacov , je to super .

Diky. Tak o pár mesiacov uvidíme kto z nás má pravdu
21.10.2021 - 19:06:40
00
Ale ty nechápeš , že mne je vyslovene u prdele ako často ? Či každé 6 či každých 12 mesiacov ? Keď budem chránený a tým aj kazdy v mojom okoli , budem môcť slobodne cestovať bez obmedzení , vykonávať prácu s minimálnym rizikom nákazy a ťažkého priebehu kovidu , veru to riziko čoho sa Vy bojíte , sa ja nebojím podstúpiť … z môjho pohladu sú nevakcinovani posratí a my sme hrdinovia . Nic viac nic menej .
21.10.2021 - 19:15:01
03
Za toto som úprimne rád. Len by ma zaujímalo ako počet vakcín kúpený Francúzskom potvrdzuje plánovanú globálnu periodicitu očkovania ...
A aby nedošlo k omylu, ešte aj teoretická voľba 3x ročne očkovaný mi vzhľadom na moje diagnózy pripadá oveľa prijateľnejšia ako 1x intubovaný na umelej ventilácii (prípadne mŕtvy).
21.10.2021 - 19:19:34
03
Ramon1 napísal:
Ale ty nechápeš , že mne je vyslovene u prdele ako často ? Či každé 6 či každých 12 mesiacov ? Keď budem chránený a tým aj kazdy v mojom okoli , budem môcť slobodne cestovať bez obmedzení , vykonávať prácu s minimálnym rizikom nákazy a ťažkého priebehu kovidu , veru to riziko čoho sa Vy bojíte , sa ja nebojím podstúpiť … z môjho pohladu sú nevakcinovani posratí a my sme hrdinovia . Nic viac nic menej .

Vidíš a to čo tebe jedno je u mna zásadná vec. Ja ti to neberiem, kludne sa daj vakcinovat koľko chceš. Ja si svoj životná zdravie vážim inak ako ty. A zase tie urážky… máš v živote nejaký problém, komplex alebo prečo to robíš ?
21.10.2021 - 19:20:02
12
"vazim si svoje zdravie, tak sa nedam ockovat".. to je tak absolutne bizardne spojenie, ze sa z toho elektronom v mozgu otaca spin a radsej sa sami anihiluju :drunk:
21.10.2021 - 19:28:41
012
keyboard_arrow_up