Tak Ta mozno este presvedcim na nejakom stretku v Kristiane ked budes moct prist. :)
26.06.2008 - 14:09:07
00
hehe, zivot je plny prekvapeni :wink:
26.06.2008 - 14:13:32
00
Tak Ta mozno este presvedcim na nejakom stretku v Kristiane ked budes moct prist. :)


ajeje .. náš zborový kazatel a personalista v jedom :lol:
škoda že nemáš za to provízie :lol: (išly by sme na polovic)
27.06.2008 - 08:53:25
00
Turbi...dúfam, že nezradíš PINK tým a nebudeš konšpirovať so Sračkami :evil:
27.06.2008 - 09:42:41
00
Heňo neboj, aj tak ma nechcú. Roman Sratcha numero uno ma už setrel že nie som vhodný do partie lebo som ho nenechal sa nažrať a dobre vykadiť na občerstvovačke číslo 3.
27.06.2008 - 10:10:59
00
No pozor, Roman nie je sratch numero uno, takze nemoze do naboru navych clenov az tak hovorit (on je tiez len naborom ziskany novsi clen - pribrali sme ho po tom, ako sme zistili, ze naozaj nevie jazdit, nema techniku a bude vzorne reprezentovat). :lol: :lol: :lol:

P.S. Navzdy mi zostane v pamäti, ako ma Roman na Panda maratone roku pana 2006 dobehol 5 km pred cielom po tom, co som chytil krce do oboch noh naraz. Do zjazdu ma este slusne pustil dopredu (vedel, ze v zjazde nepoznam zlutovanie) :) ale ked som sa po zjazde obzrel, tak Roman nikde. Chcel totiz nacerpat energiu zeme a trosku zblizsia ju preskumat. :) Potom ma opät v stupani dobehol a do posledneho zjazdu uz siel samozrejme vpredu, ale aj tam si stihol potykat s nejakymi listockami, vetvickami a mravcekmi na zemi. :lol: V cieli som mal nanho stratu minutu a 24 sekund. Nasledujuci rok na poslednej uskutocnenej Pande som zajazdil dovtedy zivotny vykon a nalozil som mu skoro 37 minut. 8)
27.06.2008 - 10:45:41
00
Jedno je isté. Táto piesková téma urobila určite velký pijár Vašemu Sratchkovému klubu. A to je dobre, velmi dobré aj keď to tu zrovna zajkom Azuritkom nevoní. heheh
27.06.2008 - 13:43:45
00
No jo, píár je hotove, takze tuto temu mozeme poslat do vecnych sratchiek. :lol:

Inak na nedelu som naplanoval celodenny sratchkovy vylet smer Rakusko, takze ak by sa chcel niekto pridat, tak najneskor do soboty vecera mi poslite ss abo mail. Popis trasy je uvedeny aj s fotkami TU, ale este bude rozsirena o Braunsberg. Tempo veeelmi pohodove a navrat do BA podvecer.
27.06.2008 - 15:17:03
00
No pozor, Roman nie je sratch numero uno, takze nemoze do naboru navych clenov az tak hovorit (on je tiez len naborom ziskany novsi clen - pribrali sme ho po tom, ako sme zistili, ze naozaj nevie jazdit, nema techniku a bude vzorne reprezentovat). :lol: :lol: :lol:

P.S. Navzdy mi zostane v pamäti, ako ma Roman na Panda maratone roku pana 2006 dobehol 5 km pred cielom po tom, co som chytil krce do oboch noh naraz. Do zjazdu ma este slusne pustil dopredu (vedel, ze v zjazde nepoznam zlutovanie) :) ale ked som sa po zjazde obzrel, tak Roman nikde. Chcel totiz nacerpat energiu zeme a trosku zblizsia ju preskumat. :) Potom ma opät v stupani dobehol a do posledneho zjazdu uz siel samozrejme vpredu, ale aj tam si stihol potykat s nejakymi listockami, vetvickami a mravcekmi na zemi. :lol: V cieli som mal nanho stratu minutu a 24 sekund. Nasledujuci rok na poslednej uskutocnenej Pande som zajazdil dovtedy zivotny vykon a nalozil som mu skoro 37 minut. 8)


Prvá časť, plný súhlas .... hlavné slovo má náborový pracovník jesus :lol: on je najväčšia sračka :lol:
K druhej časti .... tvrdá posraná realita .... hold prechod z RST Gila na vlasnoručne upravenú Manitou Splice si vyžadalo tvrdú daň v podobe pádov. Pocit bezpečia bol oproti RST niekolko násobne vyšší a ked už bol problém, tak som pokračoval bez biku :wink: ... v podstate som mu chcel spraviť radosť .... a neser tatka pluku :wink:
Dalšia drobnosť že v štartovkách sa málokedy objaví klub Sratch a spravidla ja tam mám najväščie zastúpenie (ja, manželka, synátor).
01.07.2008 - 22:40:40
00
Ked uz sme v tej teme o sratchkach, tak mi to neda. :lol:


NOVÝ VIRUS !!!

JESTLIŽE SE VÁM PŘI KOPÍROVÁNÍ NA OBRAZOVCE OBJEVÍ OBRÁZEK NÍŽE, POSRAL SE VÁM POČÍTAĆ!

Prílohy:

posrane_PC.gif
posrane_PC.gif 4.28 KiB thumb_up0thumb_down

03.07.2008 - 18:23:11
00
Kurňa to ste sa už implantovali aj do poč. vírusov?!! No tuším sa musím dajako dostať do toho klubu. hehe
03.07.2008 - 18:41:19
00
keyboard_arrow_up