thumb_up0thumb_down
10.11.2021 - 16:12:25
05
Opäť sa nám podarilo dostať na nádherné miesto a šťastie sme mali aj na krásne jesenné počasie. Krížnu som absolvoval prvýkrát a nevedel som sa vynadívať očarujúcej Fatranskej prírody. Trasa je to celkom frekventovaná lebo po ceste sme stretli hojný počet bikerov. Tak poďte si vychutnať tú nádheru :)
thumb_up0thumb_down
12.11.2021 - 22:48:58
05
Typický pohľad ktorý tam vidím vždy v čase, keď tadiaľ práve akurát nejdem iba sám. Yo Šturca až na Krížnu široká cesta na ktorú sa zmestí aj nákladné auto a skoro všetci (či už cyklisti ale aj peší) idú povedľa a vyjazdia-vychodia nové cestičky v tráve...
Vysvetlí mi niekto toto zmýšľanie pretože ja tomu nedokážem pochopiť. Ak je tá trať pre nich tak technicky náročná, že to je pre nich nejazditeľné, prečo neostanú niekde na asfalte? Ja tiež nejdem na redbull rampage keď na to nemám. Ešte keď privriem obe oči dokážem horko ťažko pochopiť, keď niekto na tom bicykli začína, ale nedokážem pochopiť tých čo tade idú pešo. Stavím sa ale že polovica z nich je veľmi znepokojená z toho, ako to tam cyklisti ničia, ale nepozrú sa že aj oni svojim správaním k tomu prispievajú. Za mňa platí ak si debil, je úplne jedno či tam si pešo, alebo motorke.
16.11.2021 - 10:33:43
06
Ja som si tento tvoj príspevok niekoľkokrát prečítal a napriek tomu že tam máš nieľko palcov hore nestačím sa diviť tvojej arognantnosti. Neviem čo ti je na tom divné, že tam idú turisti pešo hore. Je to turistická a zároveň aj cyklotrasa, tak neviem čomu sa čuduješ. Napadlo ťa niekedy, že tí turisti idú bokom preto aby ich tam neposlal k zemi nejaký šialenec na bajku a pritom ten turista má oficiálne prednosť pred cyklistom. Podľa teba by to teba malo byť ako? Tak, že tam bude jeden vymletý rigol hlboký pol metra hore a druhý dole a v ňom pôjdu v rade za sebou všetci cyklisti aj turisti bez ohľadu na rýchlosť a výkonnosť? Keď to nevieš prežiť, a prispôsobiť sa aj ostatním ľuďom, tak na tom asfalte zostaň ty.
16.11.2021 - 12:30:39
01
Posledná veta len svedčí o tvojej inteligencii. Škoda sa s tebou ďalej baviť. Ty si ako tzen záhoprák v protismere na dialnici. Všetci sú podľa teba dementi a blbci a skutočnosť pritom asi bude iná.
16.11.2021 - 12:57:34
00
Bavím sa s tebou len tak, ako si sa ty začal baviť so mnou
16.11.2021 - 13:04:46
00
len je zaujimave, ze ty tu ides moralizovat, ale mam pocit ze vacsinu videi jazdis miesta, kde by si snad s bicyklom ani nemal jazdit
16.11.2021 - 14:16:00
00
A aký je rozdiel, keď jazdíš aj v 73. stupni ochrany tak, že po tebe nič nevidno a medzi tým keď som tam pešo, nič neporušujem, ale chodím mimo chodník s rozhadzujem odpadky? Keď si hovado tak je úplne jedno či si na bicykli alebo pešo. O tomto tu rozprávam celý čas. Chápeš rozdiel?
16.11.2021 - 14:19:33
00
Nemusel by som sa nad tým tak vytáčať, ale zo skúsenosti ktoré mám keď len nesiem niekde bike na pleci a stretne ma nejaký turista, ktorý si to šľape skratkou, v ruke drží šapk ktorý chvíľu na to predomnou hodí na zem a začne mi nadávať hneď na to ako ho pozdravím. začne mi vysvetľovať aké som hovado a neviem pri to o mne nič…
Treba sa zamyslieť nad vecami. Ja nehádžem všetkých turistov do jedného vreca a správam sa na ICH chodníkoch tak, aby oni nahádzali mňa do jedného vreca s debilmi ktorých určite každý z nás na bicykli tiež už stretol. Ak som preto arogantný ako som tu bol označený, tak dobre. Tvárne sa naďalej že tak je to vporiadku, hľadajme si dôvody ktorými si to budeme ospravedlňovať a nečudujme sa že reakcie okolia na cyklistoch v horách sú aké sú. Stále sa nikam nepohneme tak, ako sa nič neznámi medzi ziletkarmi na cestách, ktorí všetky problémy ktoré teraz na cestách medzi bikermi a vodičmi sú hádžu len na vodičov.
16.11.2021 - 14:45:15
01
VR46 Tvoje videa sledujem a mam ich rad, ale skus odstupit trosku od temy a trosku nadhladu zober. Je vidno, ze mas negativne skusenosti a preto Ta to pekne vytaca.
Ale v podstate porusujes pravidla ako Ty, tak aj ostatni. Nic viac, nic menej... Nebudu vsetci pisat modrym perom a tiez nepoberu vsetci moresy aspon zakladnej vychovy slusneho spravania :sun:
16.11.2021 - 15:14:58
10
Ďakujem Izzy68.
Dúfam že ťa ešte nejaké moje videa v budúcnosti oslovia.
Ja keď som začínal tiež som si tieto veci neuvedomoval a jazdil kadejako. Potom som dostal facku od ochranárov. Jazdiť som síce neprestal ale začal som to robiť štýlom, kedy jediný argument ktorý na mňa môžu mať je nezmyselný zákon. Ale od vtedy som im nedal šancu tvrdiť, že niečo ničím. Ak týmto otvorím oči len jedinému človeku ktorý si to dokáže pripustiť tak to má pre mňa zmysel. Ak mi chcú pre to nadávať vpohode. Kvôli tomu sa ani neroplačem ani neprestanem bicyklovať.
;)
16.11.2021 - 15:30:57
00
thumb_up3thumb_down

nie je to mne blizky styl, ale...
24.11.2021 - 12:24:41
014
... ale yeba
24.11.2021 - 12:37:25
00
Parádny štýl 😁👌🏻
24.11.2021 - 12:40:49
00
Paradne video, na vela miestach by som mal riadne stiahnute nie len topanky na nohach ?
24.11.2021 - 13:08:18
00

Výber z produktov

    Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Kamery a príslušenstvo)
    keyboard_arrow_up