Objednavali ste vidlu z TestTuningu a ak ano ako ste spokojny ?
Ano a som spokojny 29% [ 11 ]
Ano ale niesom spokojny 3% [ 1 ]
Nie,neobjednaval som 68% [ 26 ]
Celkový počet hlasov : 38
epicon je vzduchovka s negativnou ocelovou pruzinou

Reba je urcena na XC, Epicon v podstate tiez (XC a FR od zdvihu 130mm)

ak chces usporti 400g ber Axon ale ten ma o nieco horsiu charaktesitiku ako Epicon (mensia vzduchova komora)
04.07.2008 - 19:24:01
00
Ja som si objednal Epicona 120 mm LOD 12. juna vecer. Zaplatil som prevodom 4700+200 CZK a 200 Sk si strhla banka za prevod do zahranicia. 23. juna ma cakal listocek z posty a na poste nova vidla. Hned som ju nedockavo vymenil a na druhy den vyskusal. Stara Judy C 80 mm sa na Epicona nechyta, som s nim spokojny. Dokonca je aj o kusok lahsi ako stara Judy. Lock-out z riaditok mi vobec nechyba, nepouzil som ani ten na korunke. :D
Edit: Mam verziu na kotuce, bez capov na V-cka. Vnutorne nohy su cierne, kvoli Milanovym zdravotnym problemom.
05.07.2008 - 13:39:46
00
Ja aj by som chcel cierne 8) Viacej sa mi pacia :lol:
05.07.2008 - 13:49:38
00
vidlu som mal doma za nejaky tyzden (neviem presne...ale urcite menej ako 2) od potvrdenia objednavky, vysla ma na 7000, posielal mi to na dobierku..

btw...na verziu RLD sa vyser..zbytocnost..
vela bovdenov na light DH :lol:
05.07.2008 - 14:08:09
00
Ale uz na dobierku neposiela :cry: Kopia mailu od Milana
Dobrý den,
na Slovensko teď zasílám jedině po platbě na můj účet, posílal jsem dobírkou ale po problémech s poštou jsem přešel na jedinou možnost, zboží je třeba zaplatit na můj účet a teprve po ověření, že peníze došly zasílám zboží.


EDIT Nejak sa s nim skusim dohodnut,nejak cez dobierku,ale teraz je dajaky chory ci co mi na mail odpisuje 2 dni :wink:
05.07.2008 - 14:10:06
00
pokial viem tak na dobierku vam neposle, ma s tym zle skusenosti resp. s postov, ale to je otazka na neho

co sa tyka locku, osobne by som si bez toho Milanovu vidlu predstavit nevedel, je ako maslo, a pri slapani do pedalov v stoji ide az na 90% do zdvihu co velmi ubera na silach, alebo pri silovom slapani po pevnej ceste sa clovek citi ako na hojdacke takze v tychto dvoch pripadoch je dobre pouzit LOCK na pritvrdenie vidly (uplne napevno ju nezamyka)
05.07.2008 - 14:29:05
00
Da sa Epicon regulovat tym,ze ako tvrdy bude :?: Alebo len odskok :?:
05.07.2008 - 14:33:03
00
tvrdost si nadstavis dofukanim vzduchovej pruziny, odskokom si regulujes rychlost akou sa ti vnutorne nohy znova vysunu do povodnej polohy, rychlejsi odskok ma za nasledok "kopanie" do ruk resp. stratu kontaktu medzi kolesom a terenom (cestou)


Naposledy upravil Polo dňa 05.07.2008 - 14:39:32, celkovo upravené 1 krát.

05.07.2008 - 14:37:22
00
Pumpou na vidlu :?: Takze dalsia investicia :?: :cry:
05.07.2008 - 14:38:31
00
ano
05.07.2008 - 14:41:50
00
ano, ale nemusis ju kupovat hned, Milan ti to celkom presne dofukne na tvoju vahu
pumpu nepouzijes len raz, ale budes ju potrebovat aj na presne doladenie podla tvojich predstav a neskorsiu udrzbu
05.07.2008 - 14:43:03
00
Neda sa kupit len nadstavec na patronu na vidle?Uz mam doma kompresor na gumy teraz este aj pumpu na vidlu :roll: Boze furt len penaze :cry: Ale ked vidlu kupim v decembri tak v pohode pumpa na jar...Staci aj nejaka za 500Sk :?:
05.07.2008 - 14:47:17
00
Neda sa kupit len nadstavec na patronu na vidle?Uz mam doma kompresor na gumy teraz este aj pumpu na vidlu :roll: Boze furt len penaze :cry: Ale ked vidlu kupim v decembri tak v pohode pumpa na jar...Staci aj nejaka za 500Sk :?:


no ked v zime nejazdis tak to mas jedno kedy dokupis pumpu , ale ja stale nachapem naco to cele riesis rok a pol dopredu :?:


Naposledy upravil zombi dňa 05.07.2008 - 17:50:57, celkovo upravené 1 krát.

05.07.2008 - 15:48:06
00
zombi Ak si si nevsimol,tak riesim vidlu pre bratranca,je na tom uplne tak isto ako ja,nemal este nikdy vzduchovku takze aj on potrebuje pupmu...Ja uz rozhodnuty som pre Epicona,ale jeho este nejak presviedcam :? Uvidime,ci zobere Raidon alebo Epicon :wink:
05.07.2008 - 15:49:51
00
...no ja mam tiez Epicona, vysiel ma na 7litrov a dosiel mi presne o 7 dni a platil som dobierkou...
...som spokojny zatial, nejake vacsie problemy som z nou zatial nemal, az teraz ked sa natlakoval olej v tlmici a nepruzilo to a musel som ju koli tomu rozoberat, ale to bola vec 1hodinky...
...RLD je zbytocnost za ktoru som si priplatil, ja som to po par mesiacoch odmontoval, absolutne som to nepouzival iba mi zavadzala na rajdoch skareda vec...
...dofukovat vidlu kompresorom je totalna blbost, pretoze to mozes lahko prefuknut a vidlu poskodit, navyse ak tam nemas manometer...jednoducho kompresorom sa to ani neda, pretoze akonahle to tam nafukas a takisto ako ked davas prec pumpu od ventilceka na kolese, tak ti kusok vzduchu usyci, takisto sa to stane na vidle, ale tam ti usyci takmer vsetok vzduch a tlak takze sa to tym neda...
...potrebna je normalna pumpa na vidlu, ale pochybujem ze nejaku poriadnu zohnas okolo 500sk zvycajne je to drahsie...
...a neviem naco to riesis rok a pol dopredu, vtedy uz budu davno ine rocniky tejto vidly a preto sa aj cena moze zmenit...
...takisto by som nevravel ze je lepsia ako neviemkolko tisicove vidly uz len z hladiska toho ze toto je SR SUNTOUR a preto tato vidla z hladiska kvality materialu urcite nebude mat vydrz ako nejaky FOX TALAS takze po case sa aj tak rozpadne...
...navyse neviem naco je dobry epicon ked chodis na bankov jahodnu a alpniku, ved tote cesty su jak asfalt tam taku vidlu ani nevyuzijes....


Polo
: Preco nemas na vidle nalepky EPICON? to si ich strhol? ta vidla bez tych nalepiek vyzera otrasne :roll:
05.07.2008 - 17:07:57
00
keyboard_arrow_up