Takže páni, požičal som si od kamaráta Ant+ usb a bez inštalácie akýchkoľvek kľúčov mi to na Win10 fachči bez problémov a ani to neseka ako na bluetooth. Jedine čo už treba prestaviť sú míle na kilometre a už jazdím.

Ak by ste mali niekto navyše ANT+ USB za dobrý peniaz kľudne ponúknite.

Možno vyskúšam za 11€ aj ten z Číny a napíšem recenziu😃
24.11.2021 - 22:03:11
01
Z Číny mám aj ja, už cez 4 roky (+1 v zálohe, tiež z Číny, ten si ale plánujem nechať aj naďalej :) ). Vôbec sa toho netreba báť, fungujú bez problémov - praktická skúsenosť aj mnohých ďalších ;)
25.11.2021 - 07:23:59
03
Takže páni, požičal som si od kamaráta Ant+ usb a bez inštalácie akýchkoľvek kľúčov mi to na Win10 fachči bez problémov a ani to neseka ako na bluetooth. Jedine čo už treba prestaviť sú míle na kilometre a už jazdím.

Ak by ste mali niekto navyše ANT+ USB za dobrý peniaz kľudne ponúknite.

Možno vyskúšam za 11€ aj ten z Číny a napíšem recenziu😃


ja asi vezmem tento z amazonu, https://www.amazon.de/gp/product/B07LFRX5QB/ref=ox_sc_act_image_4?smid=A3FNFU5JZFDCZT&th=1. dufam , ze to so svojim starým fortiusom a zwiftom spárujem...a ešte aj magene s3+ senzor ;)
28.11.2021 - 22:36:48
00
Ja mam usb-ant+ z ebay a fachci bez problemov
28.11.2021 - 23:47:17
00
Breer napísal:
ja asi vezmem tento z amazonu, https://www.amazon.de/gp/product/B07LFRX5QB/ref=ox_sc_act_image_4?smid=A3FNFU5JZFDCZT&th=1. dufam , ze to so svojim starým fortiusom a zwiftom spárujem...a ešte aj magene s3+ senzor ;)


ja som objednal tento https://www.aliexpress.com/item/4001160254456.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.70984c4dlHEZEP
je to z čiech
29.11.2021 - 07:58:17
12
Caute, vcera sa mi pri zwiftovani stala taka divna vec a teraz neviem ci to je bug alebo feature? Som len zaciatocnik v Lvl 10 tak je dost mozne ze som si to len prekombinoval. V plane bolo si dat trasu R.G.V z Francuzskej mapy, takmer rovina 24km. Vybral som si cca 20 min workout a siel som to na casovkarskej koze ze ked dokoncim workout dojazdim trasu a pozbieram dake extra XP kedze idem na koze. Cely cas mi na dashboarde svietila trasa RGV aj km sedeli. Ked som skoncil posledny interval stale mi ukazovalo ze som na R.G.V route ale nejak sa mi nepozdavalo stupanie, vedel som, ze tato trasa ma 107m prevysenie a to som uz prekonal a furt ze 6% a viac😂. Az potom som si vsimol ze mi ukazuje ze som na zaciatku Ventoux KOM. Vravim si to je daka blbost, isto ma to na zaciatku odkloni a pojdem zas dole. No nestalo sa tak som dal Mt Ventoux, hore pri cielovom banneri mi nedalo badge za trasu Ventop tak som dal este cely 20kmzjazd ked som sa tam uz stveral na koze, presiel som startovaci banner trasy aj tak mi nedalo ziadny badge. Ked som ukoncil jazdu ulozilo mi to pod nazvom toho 20 min workoutu ze Miracle. 🤣 Neviete ako som mohol z trasy RGV skoncit na Mt. Ventoux? Pouzivam aj companion apku ale nemenil som smer pocas jazdy a stale mi na hlavnom dasboarde svietila R.G.V. Je to tym ze workout mi skoncil pred prejazdom cieloveho bannera? Preto mi nezapocitalo ziadnu trasu ani RGV ani Ventop?
29.11.2021 - 17:17:47
00
Čauko, z tvojho popisu, ak nedošlo k nejakému omylu počas jazdy, žeby si preklikol smer, tak jedine bug 🙂 Takáto fičúra by asi žiadaná nebola 😅🤷🏻‍♂️
29.11.2021 - 21:05:02
00
Maroshito také nieco som este nevidel. Sorry za stalk, ale vidím tam uspesne dokoncenú trasu Ven-Top, tam a spat. By som pisal na ich support, aby Ti pripísali badge za Ven-Top.
inac, Miracle je názov workout-u.
29.11.2021 - 22:02:24
00
Nedalo mi to a dnes som si bol prejst tu RGV trat bez workoutu ze ci sa stade da vobec dostat na Ventop. A veru som musel omylom tuknut na odboc dolava na mobile alebo mi tam akurat kvapol pot na tu sipku🤣😅fakt neviem. No je tam presne odbocka a miesto toho aby som korektne dokoncil tu trasu som musel zbehnut na Ventoux. Mierna zachadzka aspon mi narapkalo vyskove metre. Nevadi, vyskusam o kolko sa zrychlim ked tam pojdem na dakom lahsom bajku. 😁
29.11.2021 - 23:42:33
00
Zdravíčko, opäť sa hlásim s otázkou. Ide niekde v appke nastaviť veľkosť/šírka kolesa na ktorom jazdím? Ak áno budem rád za odpoveď. Dikes
09.12.2021 - 17:20:22
00
Nie. Zas nerob z toho simulator NASA 😂
09.12.2021 - 18:19:50
00
len kg a bike, medzi cestnymi modelmi je minimalny rozdiel, je par porovnani na youtube
09.12.2021 - 19:19:38
00
Tondo6 napísal:
Zdravíčko, opäť sa hlásim s otázkou. Ide niekde v appke nastaviť veľkosť/šírka kolesa na ktorom jazdím? Ak áno budem rád za odpoveď. Dikes


Ahoj, ak sa bavíme o trenažéri, že máš taký, kde sa bajk dáva komplet aj so zadným kolesom, tak sa tento rozmer dáva pri párovaní "speed senzor" - je to na vrchu toho okna, kde sa zobrazujú dostupné senzory :)
09.12.2021 - 19:33:39
00
Caute Zwifteri, vcera som narazil na zaujimavy bug. Pocas volnej jazdy vo Wattopia mape som nahodou odbocil na tu MTB trat. Pri tom stojane kde boli odparkovane cestaky my vyhodilo popup s hlaskou ktoru som si v zapale hry neprecital, vymenilo mi to ziletku za mtb, len som netusil ze to vyzaduje aj ovladanie. Na Companion apke mi pribudlo take akoby kurzorove tlacitko ale to mi nereagovalo, tak som sa tam chvilu trmacal mimo trat, kym som si nevsimol ze v rohu pri hlavnom menu buttone je Quit. Tak som to quitol, hodilo ma spat na cestak na miesto kde som opustil asfalt, reku fajn slapem dalej. Lenze mi to zmrzlo v jednom vektore a pokracoval som v jednej priamke uplne mimo trat, povrch, proste ziaden sklon, ziadna moznost zmeny smeru tak som letel v priestore ponad krajinu ako Eliot na svojej BMXke v ET mimozemstan. Podla vykonu mi celkom sedela aj rychlost stale som mal 0% sklon. Skusal som zastat, bez zmeny normalne avatar zastal aj ked som bol v oblakoch. Nechcel som ukoncovat jazdu potreboval som par minut, tak som pokracoval. Bolo to zaujimave ako som penetroval polygony, teren, aj budovy. Preletel som krizom cez Maysku pyramidu. Nic v nej nieje ;) Po ukonceni jazdy mi normalne zaratalo komplet jazdu aj s touto priamkou. Stretli ste sa s tym niekto? Na tu MTB trasu je treba ovladanie smeru alebo sa to da nejako ovladat cez companion apku? Link na ten vyjaze je tu, koho by to zaujimalo https://www.mtbiker.sk/vyjazdy/828862/trenazer-zwift-watopia.html

Zwift - Watopia

Vzdialenosť: 60.1 km
Čas: 01:50:42
Nastúpané: 483 m
28.12.2021 - 20:12:15
00
sice ti asi moc neporadim, ale to lietanie ponad teren by mohli zakomponovat medzi standardnu funkcionalitu :)
28.12.2021 - 22:06:41
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Cyklotrenažéry)
keyboard_arrow_up