Novinka. Nový a účinný liek na Covid. Oveľa lepší ako Ivenmerktín:
https://az247.cz/superlek-jmenem-zluty-snih-ucinny-lek-i-prevence-na-rakovinu-cukrovku-i-covid-19/?fbclid=IwAR1Ubt9yJUTg6DMacdhGnS4I_RjB3z48JXPu40mW_ruDmBHFxcnljqrvLHw
20.12.2021 - 00:06:41
02
Žltý sneh sa nepapá!!! - to už vedia aj malé eskimáčatá
20.12.2021 - 00:10:21
01
ani savo a podobne smakociny... ale ked ludom natrepes ze bude fajn tak zozeru aj zlty sneh :)
20.12.2021 - 00:54:27
00
https://www.aktuality.sk/clanok/x9yer2y/koronavirus-viacero-deti-v-nemecku-zaockovali-vakcinou-proti-covidu-neschvalenou-pre-ich-vek/
To ako ked v nitre operovali ine koleno ;-)
20.12.2021 - 08:46:13
00
will napísal:
airbilly Fakt bacha na Hlavne Spravy. Nehovorim, ze toto je klamstvo. Ale nemusi tam byt ani cela pravda.

Treba brat do uvahy fakt, ze takato sprava v mienotvornych mediach byt nemoze.
20.12.2021 - 08:48:05
00
Po dlhej dobe uznávam, že musím jednoznačne súhlasiť. Autorka čo do článku očividne celkom vážne napíše Nech sa Romanov príbeh stane vidlami, hodenými do kopy hnoja vakcinačnej totality. Nech je veľkou výstrahou pre „mocných“, ktorí si už brúsia zuby a chystajú sa ľudí „znásilniť“. A nech sa tým „mocným“ po nociach sníva o Norimberských tribunáloch. Hra sa skončila. by nielen v mienkotvorných médiách mala vydávať maximálne tak bagety v kantíne ...
20.12.2021 - 09:08:53
19
Mam taku otazku do plena, existuje nejake vysvetlenie, preco pandemia v urcitom okamziku kulminuje a nasledne ustupuje, ked opatrenia na spomalenie jej sirenia zostavaju nemenne ? Pamatam si take vysvetlujuce animacie s gulockami, ale tie koncili tak, ze vsetky gulocky boli cierne alebo pod hlinou, stav kulminacie a nasledneho ustupenia neobsahovali ...
20.12.2021 - 09:32:29
00
Hosť napísal:
Treba brat do uvahy fakt, ze takato sprava v mienotvornych mediach byt nemoze.

Ak hento medium nie je mienkotvorne, je potom bulvarne alebo konspiracne?
Aku puncovnu znamku kvality a objektivity maju hlavne spravy, ked sa nevies dopatrat ani k novinarskym licenciam novinarov (ba castokrat ani k menam, lebo pisu pod pseudonymami), ani k financnej ci vlastnickej strukture (okrem informacie z vysetrovania, ze ich dotoval aj Kocner)?
Aku uroven a naroky na seba ma clovek, ktory konzumuje takyto obsah?
V hlavnych spravach to moze napriklad fungovat aj takto: https://dennikn.sk/995647/pod-falosnym-menom-som-pisal-hoaxy-pre-hlavne-spravy/
20.12.2021 - 09:48:16
09
Hosť napísal:
Treba brat do uvahy fakt, ze takato sprava v mienotvornych mediach byt nemoze.

Vieš čo,ano, žurnalistika prinaša rozne dezinformacie. Skadial však berieš istotu, že tvoje oblubene (po)hlavné spravy neprinášaju dezinformácie?

Počas 2.svetovej vojny, ked wehrmacht už ustupoval, nacistická propaganda púšťala v kinach pred hlavnym filmom dezinformácie. Miesto poražky pri xxxxxxx (Moskve, Stalingrade,...atd) informovali ľud, že sa jedna o strategicky ústup.

A teraz teda napíš, že ak vieš aké spravy nesmú byť v mainstreame, že aké tam teda môžu byť. Sme (teda dúfam) nedočkaví, čo sa dozviem/e od teba.
20.12.2021 - 09:49:50
00
Volodja,duves Citam toto - Hlavnespravy, sme, aktuality, postoj a sem tam aj dennikn. Pre vas vsak vzdy budu hlavnespravy konsipracne. Preto som pouzil slovo mienkotvorne. Formuju totiz mienku vacsej masy ludi. Slepo vsak neverim ani jednemu z tych medii, je jasne ze Hlavne spravy pisu proti ockovaniu, lebo prave to chcu ich citatelia citat. Tak ako druhy tabor, pise zase opacne. Pravda bude niekde uprostred.


Naposledy upravil Hosť dňa 20.12.2021 - 10:10:58, celkovo upravené 1 krát.

20.12.2021 - 10:08:29
00
ivast napísal:
Mam taku otazku do plena, existuje nejake vysvetlenie, preco pandemia v urcitom okamziku kulminuje a nasledne ustupuje, ked opatrenia na spomalenie jej sirenia zostavaju nemenne ? ...

Vcera sa k tomu v Servus TV vyjadril virolog (prof z Uni Bonn), ze zatial nie je dostatocne preukazane, preco sa tak virus sprava, nie je dostatok relevantnych dat. V Nemecku robia podrobne skumania v malych ohniskach (napr. dedina, bytovy dom a pod.) a nevedia vysvetlit preco a hlavne kedy pride k tzv. bodu "saturacie". S opatreniami by to nemalo suvisiet.
20.12.2021 - 10:08:43
01
Dudo napísal:
Vcera sa k tomu v Servus TV vyjadril virolog (prof z Uni Bonn), ze zatial nie je dostatocne preukazane, preco sa tak virus sprava, nie je dostatok relevantnych dat. V Nemecku robia podrobne skumania v malych ohniskach (napr. dedina, bytovy dom a pod.) a nevedia vysvetlit preco a hlavne kedy pride k tzv. bodu "saturacie". S opatreniami by to nemalo suvisiet.

Ja si myslim, ze to funguje tak ze virus uz nema kto prenasat. V dnesnom svete, ma vacsina ludi rovnaku rutinu a stretava sa plus minus vzdy s tymi istymi ludmi.(teda aspon my zodpovedni to tak robime;-)
Omikron, kedze dobre prekonava imunitu ockovaciu aj prirozdenu bude mat raketove sirenie, ale rovnako prudky bude aj pokles.
20.12.2021 - 10:14:19
00
airbilly, hlavnespravy a dennikn su dva extremy. Ale je treba povedat, ze dennikn ma kvalitnejsich novinarov a lepsie spracovane temy. Ale propaganda tam bez tiez.
Hlavnespravy vsak v teme Covid idu Rusku liniu - a ta je co najviac poskodit zapad a vakciny. Uz som na to viackrat poukazoval.
Rusko toto berie ako hybridnu vojnu a ide. Slovensko je jedna z porazenych krajin v tomto boji.
20.12.2021 - 10:19:47
02
Hosť napísal:
Ja si myslim, ze to funguje tak ze virus uz nema kto prenasat. V dnesnom svete, ma vacsina ludi rovnaku rutinu a stretava sa plus minus vzdy s tymi istymi ludmi.(teda aspon my zodpovedni to tak robime;-)
toto nie je pravdepodobne, vzdy stretas nahodnych okoloiducich nezavisle od stavu pandemie ...
20.12.2021 - 10:31:25
00
Myslis, ze ta nahodny okoloiduci len tak nakazi ? Ano kaufland a lidl - hlava na hlave bude vzdy problem. Ja preto nakupujem raz za 2-3 tyzdne tesne pred zaverecnou.
20.12.2021 - 10:42:36
00
keyboard_arrow_up