Podľa mna to vypada aj s tými plášťami fajne
22.07.2021 - 21:51:56
01
milarin Ja som sa pýtal, či to niekomu robí tiež. Ide o to, že sa to robí len na vzadu napravo a nevšimol som si, že by sa tam niečo odieralo. Keby mám biele pneu, tak ich asi dosť rýchlo vymením. :D
23.07.2021 - 13:42:38
00
nebude to spinave od retaze?
23.07.2021 - 13:49:40
00
konyk87 Napadlo ma, že to bude reťaz alebo ešte by mohla byť guma, ktorá je na ráme ako ochrana pred búchaním reťaze. Tá je ešte bližšie pri kolese. Ale ani jedno ani druhé sa nedotýka. To mi príde divné.
26.07.2021 - 09:35:29
00
je mozne, ze sa to sucha aj tam, ale to by si asi videl (a zrejme aj pocul), ze by to bolo opotrebene. retaz pri prejazde terenom moze dost lietat, tak sa sem-tam asi osuchne aj o plast.
26.07.2021 - 09:39:28
00
Čaute, dnes som si vyklikal objednávku CTM Skaut 3.0 2022 u KUBICASPORT.EU
https://www.ctm.sk/bicykle/full/skaut-3-0/tmava-zelena-cierna/
Tam mi povedali, že situácia s bicyklami je stále rovnaká a mám sa pripraviť na čakanie, na sklade ho očakávajú 31.5.2022, ale vraj to je len vysoko orientačný termín. Každopádne som pokukoval po Skaute 3.0 2021, ale ten sa mi neušiel, tak som šiel touto cestou. Chcem sa tu spýtať, aké máte dojmy zo svojich skautíkov?

Ďakujem :)
22.12.2021 - 11:22:52
00
Michal-SVK Držím palce, aby si sa ho dočkal. Ak sa ti ujde tá 3ka, tak to je super, lebo sa cenovo oplatí najviac. Aj keď pri tohtoročných modeloch sa to oplatilo ešte viac, lebo ja mám Skaut 2.0 a ten nemá teleskopku, ktorú teraz dali na nový model. Cenový rozdiel medzi nimi zostal rovnaký. Ja by som síce ten môj vymenil, ale za ten 2.0 2022, lebo tá červeno-čierna vyzerá super. To je vlastne jediná farebná kombinácia, ktorá sa mi pri Skaute páči. Ale 2.0 má Sram radenie a 200vky brzdy. Hlavne tie brzdy sú pre mňa najslabší článok. Skaut 3.0 má o trochu lepšiu výbavu, takže paráda. :)
22.12.2021 - 11:39:32
20
nemopbx napísal:
Michal-SVK Držím palce, aby si sa ho dočkal. Ak sa ti ujde tá 3ka, tak to je super, lebo sa cenovo oplatí najviac. Aj keď pri tohtoročných modeloch sa to oplatilo ešte viac, lebo ja mám Skaut 2.0 a ten nemá teleskopku, ktorú teraz dali na nový model. Cenový rozdiel medzi nimi zostal rovnaký. Ja by som síce ten môj vymenil, ale za ten 2.0 2022, lebo tá červeno-čierna vyzerá super. To je vlastne jediná farebná kombinácia, ktorá sa mi pri Skaute páči. Ale 2.0 má Sram radenie a 200vky brzdy. Hlavne tie brzdy sú pre mňa najslabší článok. Skaut 3.0 má o trochu lepšiu výbavu, takže paráda. :)


Ďakujem, ja som bol už zúfalý, celkom seriózne som už pokukoval po Rockridere z DCTLN, AM100S, ale po kontaktovaní CTM napriamo na IG, mi povedali, že modely 2022 budú pridané zanedlho a bude tam možnosť predobjednávky... Ale tiež som váhal mezdi Skautom a Scrollom....
22.12.2021 - 11:55:08
00
Michal-SVK napísal:
Čaute, dnes som si vyklikal objednávku CTM Skaut 3.0 2022 u KUBICASPORT.EU
https://www.ctm.sk/bicykle/full/skaut-3-0/tmava-zelena-cierna/
Tam mi povedali, že situácia s bicyklami je stále rovnaká a mám sa pripraviť na čakanie, na sklade ho očakávajú 31.5.2022, ale vraj to je len vysoko orientačný termín. Každopádne som pokukoval po Skaute 3.0 2021, ale ten sa mi neušiel, tak som šiel touto cestou. Chcem sa tu spýtať, aké máte dojmy zo svojich skautíkov?

Ďakujem :)


Dnes som volal do Kubicasport-u a pytal sa na Skaut 2.0. Povedali mi, ze im CTM povedalo, ze im dodaju 3 kusy v maji a dalsie MOZNO v auguste a septembri :D Povedali aj, ze to maju necely tyzden vyvesene na webe a uz maju 10+ predobjednavok. :D Objednal som tiez a uvidime kedy pride a ci sa mi nepodari zohnat inde.
22.12.2021 - 18:11:10
00
Prepac, ale to co povedali je hlupost, predobjednavky na modely 2022 sa robili oktober, a to ze poslu 3 kusy z nejakeho modelu je tiez hlupost
22.12.2021 - 18:32:26
00
Ja mám skaut 1.0 síce som tam kupoval teleskopku iné riaditka ale ako vozenie super aj ta piesková farba je pre mna super škoda však trosku nižších zdvihov inak by to bolo dokonale plánujem kúpiť ešte iný zadný tlmič bo na tomto aa dá nastaviť len zamknutie a to je všetko odskok sa tam nedá čo je škoda ale tak za tu cenu ?
22.12.2021 - 19:26:53
00
Kupit bike za 1200 aby si donho mohol nasypat dalsich 600 :-) to se co mile deti? To se oplatí
22.12.2021 - 19:56:06
00
@Mikee Nezabúdaj, aká je situácia. Tento rok nebolo z čoho vyberať. Ja som mal od minule zimy rezervované 2 bajky a doteraz nebol ani jeden z nich. V máji som natrafil na Skaut 2.0, čo bol jediný bajk, ktorý mi sedel a bol v cenovej hladine. A aj to sa mi ušiel len pre to, že som prišiel na predajňu v deň, keď im dorazil a aj to bol bicykel pre niekoho objednaný a on si to rozmyslel. Inak by som žiadny bajk nemal. Takže tu nejde o to, že sa to finančne neoplatí. Aj ja by som si radšej kúpil Skaut 3.0, ktorý bol len o 200€ drahší a mal lepšie tlmiče, brzdy, radenie a ešte k tomu mal aj teleskopku. To sa za 200€ mega oplatí, ale čo mi to pomôže, keď neboli. Proste väčšina ľudí nemala inú možnosť, len kúpiť čo bolo a keď to nestačí, tak si to vylepšovať. A aj to sú radi, že majú vôbec nový bajk.
22.12.2021 - 20:04:23
12
Mikee napísal:
Kupit bike za 1200 aby si donho mohol nasypat dalsich 600 :-) to se co mile deti? To se oplatí

Skôr či neskôr si ľudia každý bajk doladia podľa seba nie je nič zle si časom na bajk pokupovať veci aké chcem a skaut 2.0 a podobne už neboli dostupné takze mne to vôbec nevadí neviem kde je napísané že musí človek jazdiť na sériovej výbave ????
22.12.2021 - 20:04:23
02
nemopbx napísal:
@Mikee Nezabúdaj, aká je situácia. Tento rok nebolo z čoho vyberať. Ja som mal od minule zimy rezervované 2 bajky a doteraz nebol ani jeden z nich. V máji som natrafil na Skaut 2.0, čo bol jediný bajk, ktorý mi sedel a bol v cenovej hladine. A aj to sa mi ušiel len pre to, že som prišiel na predajňu v deň, keď im dorazil a aj to bol bicykel pre niekoho objednaný a on si to rozmyslel. Inak by som žiadny bajk nemal. Takže tu nejde o to, že sa to finančne neoplatí. Aj ja by som si radšej kúpil Skaut 3.0, ktorý bol len o 200€ drahší a mal lepšie tlmiče, brzdy, radenie a ešte k tomu mal aj teleskopku. To sa za 200€ mega oplatí, ale čo mi to pomôže, keď neboli. Proste väčšina ľudí nemala inú možnosť, len kúpiť čo bolo a keď to nestačí, tak si to vylepšovať. A aj to sú radi, že majú vôbec nový bajk.


Presne tak a čakať a dúfať že za pol roka dojde bajk sa mi fakt nechcelo hold niekto to nepochopí keby mám voľných len tak 3000 tiež si kúpim niečo hneď keďže drahšie modely boli dostupné
22.12.2021 - 20:06:24
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Horské / Celoodpružené)
keyboard_arrow_up