Mach 1 mám aj ja na sekundárnych kolesách. Dajú sa zniesť.
Vaše lordstvo, mne by pripadalo blbé mať moje DT Swissy vycentrované "na sedláka" (a hlavne sa mi s tým nechce džubať).
30.06.2008 - 17:20:38
00
no ja "na sedláka" mám na oboch bicykloch DT Swisy. Iné špice momentálne nepoužívam. Na horskom s Mach1. (spokojnosť).
Na cestnom s Mavic CXP 21 a Ambrosio Balance tiež s DTčkami (spokojnosť až na mäkkosť mavicu). Mavic v 1000 korunovej relácii nikdy viac. To sú fakt tuhšie Remerxy alebo Machy za polovičnú cenu. Mavic si moc pýta za značku. Už som ich na cesťáku pár posekal. Škoda, že som opustil lacnejšie Remerxy.

Môžem ti niekedy to "na sedláka" ukázať. Hehe! Pri počte vypletených kolies a vycentrovaných si dovolím "skromne" tvrdiť, že moje centrovanie a vyplietanie "na sedláka" je veľmi slušné a ešte k tomu zadarmo. :P :wink:
30.06.2008 - 20:45:14
00
tak s rafikami to mam vybavene... dnes by mali servisakovi prisť a zajtra tam idem s bicyklom. špice mi odporučil nechať tieto čo mam, ževraj su kvalitne a osmičku a povolenie špicov spravil iba a iba rafik.
01.07.2008 - 08:07:29
00
a rada pre assassina: kľudne kúp dutinové (dvojstenné) ráfky MACH1, ktoré sú aj kalíškované (otvory pre špice sú vystužené miskami). Každý stojí okolo 500,- Sk. Som s nimi spokojný. Rozmer: 559x19C


tak presne tieto rafy mam .... jeden ma vyšiel na 560 sk .... inak akurat som sa vratil zo servisu
08.07.2008 - 15:01:10
00
keyboard_arrow_up