tak ktore?
continental explorer 43% [ 6 ]
continental vapor 0% [ 0 ]
wtb weirwolf 0% [ 0 ]
irc mythos 0% [ 0 ]
ritchey z-max 29% [ 4 ]
tioga xc factory 29% [ 4 ]
Celkový počet hlasov : 14
viem ze tem o plastoch tu bolo dost, ale teraz potrebujem ucinit konkretnu volbu.....chystam sa kupovat plaste na XC okolo 2.1" , keby sa dalo, tak dozadu nieco okolo 2.2-2.25" (viem ze takych vela nie je), obmedzenia su okolo 500-600sk a do 600gramov, takze vsetko su to droty....nemam zistene u vsetkych vahy, tak ak sa este niektore vyrazne vymykaju, tak ma upozornite, pls...

.... mam nieco vybrate, ale neviem ktore vlastnosti by som mal uprednostnit....
- o exploreroch som pocul len chvaly, je lahky, drzi aj na strku, skvele sa cisti a drzi naozaj na vsetko, je ale nachylnejsi na defekty a ma nizsiu vzorku a tym aj nizsiu trvanlivost (teoreticky)....
- pre vapor hovori vydrz, vyska vzorky, skvela trakcia, je v podstate vo vsetko o trosicku horsi ako explorer, ale je trvacnejsi.....
- weirwolfy sa mi pacia, ale pocul, som ze radi ustreluju do strany, tak neviem, a neviem ako su na tom s vahou a okrem toho je mi divne, ze uz sa nerobia a este ich predavaju, neviem ci ich nikto nechce ci co...
- irc mythosy su mi pacia fest a hlavne to, ze su robene zvlast predny a zadny, ale su vraj fest tazke, az 790g...
- z-maxy sa mi zdaju tiez v pohode, ale deru sa vraj strasnou rychlostou...
- tiogy xc factory sa mi nezdaju nicim vynimocne....

ocenil by som odpovede typu "tieto su preto lepsie ako hentie a pod" ....nie ze kazdy bude chvalit to co jazdi....chcem porovnanie :wink: , pripadne uplne iny typ.... kendy, maxxisy vynechajte pls, schwalbe som v obchodoch nevidel, co nevidim-nekupujem :) preto tam nie su....micheliny a hutchinsony som tiez nejake lacne nevidel, ak take niekde maju, dajte vediet...
12.05.2006 - 20:55:57
00
ja som si chcel kupit explorer,ale nevedel som zohnat kevlarovy tak som kupil wtb epicwolf..myslim,ze ma dost podobny dezen..som s nim dost spokojny..az na to ze kevlarovy ma jeden 490 a druhy 560 gramov..vyroba asi v mongolsku..
12.05.2006 - 20:59:58
00
no kedze jazdim z max mozem kludne prehlasit ze jak ich nebudes drat nejakym nenormalnym smykovanim tak vydrzia dost....avsak z max odporucujem len dozadu...vpredu vedie smer na hovno....
13.05.2006 - 10:43:13
00
ale byt tebou naviac uvazujem o tych exploreroch....a inac si vobec nespomenul na aky typ terenu ich chces.....davas sem tam aj zjazd ci len cisty XC ckar???
13.05.2006 - 10:45:10
00
no nazval by som sa celkom "vsestrannym" XCckarom :) takze sedlo mam dole celkom casto, mam rad drsnejsie zjazdy a rad sa do plastov opriem, takze trakcia na vsetkych povrchoch (resp. nejaky rozumny kompromis) je vitana, ale zase aby som sa po asfalte negulal ako s defektom :) ...
13.05.2006 - 11:00:38
00
ja mam vpredu:continentla explorer -je super perfektne drzi a zatial aj dezen este mam a to jazdim dost asfaltu
vzadu:continental vapor - to ej uz ine.ide rychlo dole,zaberove vlastnosti uspokojive ale nie ohurujuce.
13.05.2006 - 18:39:14
00
z-max uz nikdy
mythos je taky divny gumak
weirwolfy a continentaly som nikdy nevozil
z daneho som za tiogu f*cktory
13.05.2006 - 19:09:37
00
no co? to tu vsetci jazdite na kevlaroch za 1200 a viac? :roll:
15.05.2006 - 08:31:37
00
keyboard_arrow_up