Cau Mozimy,dnes som na vlastné oči videla lehobikera.A dozvedela som sa,že vo Vrátnej ste mali nejaký pretek. Tak daj niečo, ak si sa zúčastnil,opíš trošku atmosféru.
06.07.2008 - 21:37:59
00
Bohužial som o tejto akcii nevedel, takže neviem o čo sa tam jednalo. Inak z lútosťou oznamujem, že pre nezáujem o Stretnutie lehobikerov a tiež pre pracovné vyťaženie z konečnou platnosťou ruším túto akciu, zatial bez náhradného termínu.
07.07.2008 - 17:17:13
00
alenka, myslím, že to asi nebol origo lehobiker, vo Vrátnej sa totižto pravidelne koná Európsky pohár v cyklistike zdravotne postihnutých športovcov http://www.paraski.sk/index.php?option= ... 8&Itemid=1

ale možno sa mýlim :oops:

inak v ZA registrujem len jedného "nadšenca" na home-made lehobiku - rám z BMX-ky, akási strieška z plachtoviny...oproti AZUB-u ako z praveku, ale snaha sa cení :wink:

mozimy, raz som mal možnosť vypočuť si prezentáciu lehobikov od istého českého dovozcu, ktorý sondoval, aký by bol o tento druh cyklistiky na Slovensku záujem. bolo to asi pred 4mi rokmi...veľa zdaru každopádne
07.07.2008 - 19:46:03
00
Možno to bolo ako píšeš. Svojim spôsobom tiež využívajú princíp lehobiku.
08.07.2008 - 21:15:19
00
Toho maníka, ktorého spomína katko som stretol na dni bez áut v Žiline. Ako si povedal snaha sa cení. Každý, aj ja, sme začínali podobne. Domáca stavba z toho čo dom dal a ako vzor slúžila fotka z časopisu. Najďaľej sa dostal Aleš Zemánek, majiteľ firmy AZUB z Uherského Brodu. Pred niekolkými rokmi tiež postavil prototyp a dnes vyrába v Čechách vlastnú značku lehobikov a na západoeurópskom trhu konkuruje starším a "zavedeným" značkám. Okrem toho exkluzívne v Európe zastupuje austrálskeho výrobcu trojkoliek - Greenspeed.
08.07.2008 - 21:22:24
00
keyboard_arrow_up