Predat
Ano 93% [ 13 ]
Nie 7% [ 1 ]
Celkový počet hlasov : 14
Ahojte chalani..

idem sem skorej po radu pretoze mam dilemu.. pred vyse 2rokmi som si na moje okruhliny kupil ebike za ucelom nastartovania/nakopnutia hybania sa.. Uz vtedy som mal 26" XC ale od mladickych cias (citaj 15/20 rokov dozadu) som bol s kondickou uplne v prdeli.. klasika IT povolanie, hypo, rodina stresy..
Aby som to ale skratil, bajk ma riadne nakopol a nastartoval a odvtedy ako keby som znovuobjavil bicyklovanie, plavanie, turistiku a skialp.. Nasledovalo zakupenie uz solidneho bajku ale bez motora.. Teraz ked to ale tak sledujem tak za posledneho pol roka som na ebajku vlastne ani nebol a uz chodim len na klasickom (nie ze by som obcas nezatuzil po motore, ale fakt je, ze kondicne som sa trosku odlepil od dna a na tie nase slovenske vysokohorske chaty atp.. uz dokazem vyslapat za svoje :-)

No a teraz mam dilemu ci ten bajk predat alebo nie, pre zenu a dceru je tazky (Merida eOne-SIXTY 900e) ale na druhu stranu ma dobre komponenty a je mi luto sa ich zbavit.. (Fox Factory, brzdy Saint, DI2 XTcko..) Nemyslim, ze uz na nom budem mat velky najazd.. odhadujem max tak do 400-500km a viac.. Kupil som ho este za rozumnu cenu a viem, ze keby som chcel ebike teraz kupit, tak ho s takou cenou nekupim a uz vobec nie s takou vybavou..

Hold.. vcul babo rad.. Vypocujem si akekolvek rady.. Vdaka..
23.01.2022 - 15:47:56
00
Nemam ebike, ale v tejto situacii, ak by som nemal potrebu hotovosti a/alebo problwm s uskladnenim, tak by som si ponechal. Po X rokoch budu dobre komponenty stale dobre,akurat o baterku sa bude treba postarat alebi kupit potom novú.
Teda pocitam s tym,ze ho este niekedy pouzijes, nie ze po tych x rokoch predas.
23.01.2022 - 17:26:12
00
Nebude lepšie si hodiť mincou?
23.01.2022 - 17:26:32
01
No problemy so skladovanim.. uprimne radsej by som si este zaobstaral jedno 100mm XCcko na behacky okolo nez na to drat moje trail/AM 150/140mm.. Tu hotovost by som vyuzil na veci spojene so sportom a nezatazil by som tak rodinny rozpocet ale presne koli tym komponentom, co nepytaju jest a su kvalitne vaham.. Staci sa pozriet na to co stoji FOX 36 Factory so 160mm zdvihom :-\ .. Ten hod mincou to vystihuje :-)
23.01.2022 - 17:38:25
00
kedze je problem dnes nieco zohnat, ceny bikov sli hore - predat - mozno to praveze teraz (na jar) predas za peknu cenu a moc (mozno aj nic) na tom neprerobis. doma ti to bude akurat tak moralne starnut. baterka aj realne.
23.01.2022 - 18:21:19
01
Ja by som tom na tvojom mieste predal. Ak si na tom tak, že ešte pár rokov budeš jazdiť za svoje, tak ho predaj, prídu nové modely, technológie, dizajny atď. A ak sa rozhodneš znovu pre ebike, tak budeš chcieť niečo nové.
Jednoducho zbav sa ho.
23.01.2022 - 18:37:39
03
Predať kým má nejakú hodnotu. Ebike rýchlo morálne stárne a za pár rokov zaň moc nedostaneš.
23.01.2022 - 19:46:07
05
keyboard_arrow_up