isiel by som aspon do proteinu, ten nie je nikdy na skodu. dnes uz malokto je dostatok proteinov v strave. mne sa osobne maso zacina cim dalej tym viac hnusit (sestra robila v niekolkych masiarstvach a lepsie je nevediet co sa tam deje) a cpat sa stale tvarohom alebo vajciami mi tiez nie je moc pochuti. na dlhsie vyjazdy aspon magnezium proti krcom pripadne ine mineraly ale ani s tym to netreba prehanat kedze kopu tychto umelych sraciek sa usadza v oblickach a potom sa tvoria oblic.kamene. ako pise triky naj je zdravo sa stravovat ale bohuzial vacsina ludi na to nema peniaze pripadne cas vyvarat zdravu stravu, ktora je niekolkokrat drahsia ako polotovary.
25.05.2012 - 16:06:38
00
183/65 to je uz diagnoza.....este tak 70 je ok ale toto je uz extrem


tonito: to este nic nieje ja mam 192cm a 66 kg :D :D :D teraz som za 3 tyzdne marodenia pribral neuveritelne kilo :D :D :D
25.05.2012 - 16:09:57
00
na čo nemáš peniaze??...tak ano keď sa tlačíš pašťekami a párkami tak je to pohodlné.Zemiaky,ryža sú problém?Ryba je problém?...len výhovorky chlapci,naučili ste sa hltať reklamné bobule a myslíte si,že vám to neviem ako zvýši výkon.
25.05.2012 - 16:12:58
02
Tak, tak, zdravá výživa, pohyb a čistá myseľ. Také humáče by som si ja osobne nikdy nedal... Keď na to nemáš, nechaj radšej tak. :-)
25.05.2012 - 16:21:46
00
nejem pasteky ani parky, ale nejem ani zemiaky a rybu tiez moc nemusim a ked tak len tuniak alebo losos. a zdrava strava som mal na mysli skor jest tolko zeleniny kolko treba nejest bravcove maso pripadne ani hovadzie nakolko maju pomerne dost tuku. a ja nehovorim ze nemam na to peniaze, ale je kopec ludi ktori bohuzial musia ratat kazdy cent a musia varit vo velkom na par dni vopred aby uzivili rodinu a o zelenine ci ovoci sa im moze snivat tak o vikendoch alebo o nejakych rybach, ziju na mastnych chleboch s cibulou a vifonkach a su radi ze su. a viem o com hovorim lebo som si tym sam presiel a poznam kopec takych ludi.
25.05.2012 - 16:25:24
00
...a čo sa týka toho akože spalovacieho l-kanitínu tak len vyhadzujete prachy za úplné placebo,ale veď takýchto oni potrebujú.
25.05.2012 - 16:32:27
00
Pletieš jahody a egreše. Ľudia, ktorých spomínaš, asi nebudú riešiť tieto "vaše" preparáty.
25.05.2012 - 16:33:35
00
Ty kokoooos, rozoberáte tu, ako keby ste sa pripravovali na Tour a pritom jazdíte amatérske preteky, keď vôbec :DDD. Jesť tamto, nejesť toto, radšej trénujte poriadne.
25.05.2012 - 16:50:40
00
Dobry protein + BCAA a hlavne !!!! hlavne papat tvarohy... 2 tvarohy (250g) tyzdenne
25.05.2012 - 20:56:25
00
Aj ja som mal možnosť prejsť si svojou érou suplmentov aj keď neviem čí to malo želaný efekt.
Začal som s:
proteínom –asi základ najlepšie výsledky efektivity
Kreatin –no to us také výrazné nebolo možno fakt pri šprintoch alebo drepoch
L-carnitin- podľa mňa totálne placebo :P
BCAA- zlepšenie regenerácie pocitovo
HMB- ako opäť čisté placebo
po 2rokov postupne nastal úpadok zdravia a začal som hľadať inú cestu ako sa odraziť od dna no tento krát som vsadil na opačnú kartu a to prírodnú
čerstvé džúsy, Goji, Smoothy, Zelený čaj , Banániky a vegetariánstvo – čistá energia
Aký mate názor na vitarianstvo a odnože v sporte ???
http://www.youtube.com/watch?v=mgEgMuJijd8
26.05.2012 - 13:10:50
00
dodoBS: áno viem čo je vitarianstvo :P

Skúsim ešte raz sformulovať moju otázku :P
Myslite si že po športovom výkone dokáže telo lepšie zregenerovať po konzumácií Srvátkového proteínu atd. alebo po surovom ovocí a zelenine ???
27.05.2012 - 09:43:00
00
Ešte jedna otázka: dal som za víkend 350km niekedy dám viac v rámci vytrvalosti ale nedeľu tvorili MRC Čachtice a v kopcoch som tomu dosť dával + som sa zle vyjazdil... teraz mám ešte troška "svalovicu" ,, chcel by som sa spýtať ak si dám klasický srvátkový protein pred spaním nepriberiem na váhe a lepšie zregenerujem ?? + vedel by tu niekto poradiť s dávkovaním, chcel by som ísť kupovať maltodextrín, glukózu a protein ešte neviem aký.... myslíte že je to dobrá kombinácia ? chcel by som poradiť. + predminulý týždeň som bol 5dní chorý a pár dni na to sa mi šlo ako znovuzrodenému nohy nabité energiou... myslíte že mi mohla chýbať neviem presne ako sa to volá ale tie cukry "glykogén" v svalových bunkách ? ako sa dá doplniť.?
14.06.2012 - 19:24:35
00
BCAA su vyhodene peniaze... tolko k tomu... Kvalitný PROTEIN má využitelnejsie spektrum aminokyselín než samotné BCAA....Cvičím roky, do toho bajk a z doplnkov výživy sú BCAA zbytočná vec. Nijak mi to nikdy neoddialilo svalovú únavu a nezvýšilo výdrž. Ani vo fitku ani na bajku...Jediný prípravok ktorý má význam a funguje je KREATÍN ( klasický monohydrát)... V kapsičke je lepšie nosiť hroznový cukor a magnézium chelát ako záchranu... Bez toho aby si sa pred šlapaním kvalitne najedol, ti BCAA nepomôžu... NEFUNGUJÚ !... Z aminokyselín maximálne tak Citrulín, Beta-Alanín na nabudenie a keď tak Glutamín, ale ten skôr na imunitu ako regeneraciu... Nehadam sa, nemudrujem, len pisem svoje skusenosti... Kazdý má iné telo, iný nazor, možno niesom jediný s tymto nazorom... Hodne zdaru !
27.01.2022 - 09:41:08
04
kks ty si riadny necromancer :D
27.01.2022 - 09:49:48
06
Hosť napísal:
tonito: to este nic nieje ja mam 192cm a 66 kg :D :D :D teraz som za 3 tyzdne marodenia pribral neuveritelne kilo :D :D :D

Ako to vyzera dnes , po 10 rokoch ? :) Zipsik
27.01.2022 - 14:26:46
02
keyboard_arrow_up