Slovensky trh je pre Isadore cca 10% pokial si dobre pamatam.
06.02.2022 - 21:49:36
00
druhy najvacsi po nemecku :lol:
06.02.2022 - 22:22:59
00
Mal som doma teraz jeden z toho vypredaja a ten dres bol celkom ok, ale este maju co robit aby sa stali premiovymi. Hlavne ma zarazilo ako mozu taky puntickari poslat vadny produkt, na dvoch miestach hodne viditelne cca 3-5 cm vyparane pasy. To mi nijako nepridalo na mienke o ich premiovosti. Sitie tiez nebolo nic extra. A ked uz by som mal dat 120-150 eur za dres chcem aby bol dokonaly.
06.02.2022 - 22:54:20
02
Asi je to o osobnej skusenosti. Mam doma 4ks signature kratkych desov, vsetky sluzia uz par rokov na paradu. 3/4 gate mam len kratko, ale za tych par jazd co som ich mal na jesen minuleho roku, boli ok. Z tohoto garazoveho vypredaja som zobral dlhy signature shield. Ci je hodny tej plnej sumy, neviem, skor nie, ci je hodny tej vypredajovej sumy, to sa len uvidi, ale dufam ze ano. Co mam ale od Isadore fakt rad, su ich doplnky. Merino nakrcnik je sice taky, ze tvar strati po prvom pouziti, funkcnost je ale vyborna a aj zjazdy pri minusovych teplotach vykryje tak, ze neviem o tom, ze je minus. Tiez rukavice. Riesil som stale nejake membrany a neviem co, ale vzdy som ich po case prepotil a potom uz som si necitil ruky. Merino rukavice od Isadore nosim v rovnakych podmienkach a este sa mi nestalo, ze by mi uplne odmrzli ruky, co sa mi predtym bezne stavalo.
06.02.2022 - 23:28:48
00
Urcite je to o osbnej skusenosti, ale napriklad mam nakrcnik Rapha, co je asi "vzor" po ktorom isiel Isadore a mam ho uz 4 roky a stale je ako novy. Tvar rovnaky, ziadne zmolky ani paranie.
07.02.2022 - 08:46:47
00
ja som kupil nakrcnik od sensoru 100% merino - problem je ze ciste merino velmi rychlo strati svoj tvar. ked navlhne roztaha sa a nedrzi mi na ksichte. navyse merino je jemne a uz v nom mam dierku asi od zipsu. mam ho len tuto zimu. obcas mi aj vlakva lezu do pusy. myslim ze v znackach velky rozdiel nebude. je to vlastnost vlny.

Hack3r k zipsom - teraz mi prisiel dres od castelli - lahucky, jemnucky ale zips je tam akoby zo zimnej bundy. velky, tazky bezec, navyse je prekryty latkou - som strasne zvedavy ako ten zips bude fungovat za jazdy
07.02.2022 - 10:47:46
00
ono je merino a merino. pozri si v obchode Icebreaker, alebo Devold a porovnaj so Senzorom, Senzor je proti tym top znackam len handra na podlahu. Mam tiez par Senzorov a uz po prvom obleceni sa zmolkuje. Zato v recenziach na Devolld sa toto nedeje, aj ked osobnu skusenost nemam, ale cital som na Devold dobre recenzie aj po dlhom pouzivani. A ako som pisal ten nakrcnik Rapha co mam je uplne ina liga, ked by som to porovnal so Senzorom
07.02.2022 - 11:35:03
02
Icebreaker mame doma odskusany a je to zatial najlepsie spracovana a asi aj najkvalitnejsia merino vlna spomedzi inych znaciek (Zajo, Decathlon, Millet). Devold je tiez super, ale uz sa par veci rozzmolkovalo.
Ale mam dojem, ze Icebreaker prestal vyrabat vlastne oblecenie a funguje uz len ako dodavatel materialu pre ine znacky...
07.02.2022 - 12:58:00
00
K teme Isadore: Ich cielom nie je slovensky trh, aj ked urcite su radi ze tu maju svoju popularitu. Skor cieluju na lepsie zarabajucich zakaznikov hlavne na nemeckom trhu. Ak by zacali predavat dresy po 40eur tak by sa exkluzivita stratila a nik by si dres za 150 nekupil :). Podobne to mas s Raphou, Le Col a podobnymi znackami. V outdoor to vidim napr. v znacke Ortovox, takmer bez sance to najst niekde vo vypredaji. Mam echelon dres aj s dlhym aj kratkym rukavom a musim povedat, ze su to moje najoblubenejsie dresy. Aj dizajnovo aj pocitovo ked ich nosim. Nohavie mam 3/4 a s nimi az tak velmi spokojny nie som (vyhrnaju sa z lytok) ale inak sa mi ich veci pacia.
S reklamaciou zatial skusenost ale nemam. Ale nechapem dovod na tolke hejty kvoli cene, budme radi ze tu mame firmu ktora robi kvalitne veci a zatial uspesne rastie. Chybicky sa najdu pri kazdej znacke a urcite proces kontroly vyladia ked sa to bude stavat castejsie.
Inak ak by niekto mal na predaj Alternative ediciu Pradiaren v XL tak piste :P .

K merino: Mam Icebreaker a aj XBionic Apani tricko a teda Apani je x-krat lepsie hlavne kvoli tomu ze je elasticke a drzi na tele. Icebreaker mi nejak nesadlo. Taktiez som neprisiel na kuzlo Merina - spotim sa, je mi v tom zima takisto ako v kazdom inom. Jedine ze to tak nesmrdi :D.
07.02.2022 - 13:25:32
02
ja osobne som nehejtoval, len som opisal svoju skusenost. chalanom fandim a myslim ze im to ide dobre ked vidim kde vsade v zahranici sa predava Isadore. ja mam aj drahsie veci a nemal by som problem kupit si dres od nich, ale zatial ma nepresvedcili. A ako sa uz pisalo na vacsine dresov maju rukavy az po laket a to ja tiez neznasam.
07.02.2022 - 13:39:56
01
eaten napísal:
Ak by zacali predavat dresy po 40eur tak by sa exkluzivita stratila a nik by si dres za 150 nekupil :). Podobne to mas s Raphou, Le Col a podobnymi znackami.

preto som si kupil teraz 2 gate LeCol za 53 a 46 eur a 2 dresy po 20 ;)

clovek by aj skusil to Isadore ale ked mne sa to ich retro tak neskutocne nepaci
07.02.2022 - 13:50:44
00
eaten napísal:
K merino: Mam Icebreaker a aj XBionic Apani tricko a teda Apani je x-krat lepsie hlavne kvoli tomu ze je elasticke a drzi na tele. Icebreaker mi nejak nesadlo. Taktiez som neprisiel na kuzlo Merina - spotim sa, je mi v tom zima takisto ako v kazdom inom. Jedine ze to tak nesmrdi :D.


Vidis, ja mam zase ten problem, ze kazde merino u mna po vyzleceni posmrdkava a druhy krat si ho na seba dat nechcem. Ale naopak, v zime ma zatial vsetky prijemne zohrievali, resp. uchovavali v prijemnej pocitovej teplote takze som sa nijak extra viac nepotil a naopak v lete mi v nich nie je tak priserne teplo ako napr. v bavlne alebo umeline. Asi je to dost individualne a musi si to kazdy otestovat na vlastnej kozi co mu sedi...
07.02.2022 - 13:55:49
00
scarinko napísal:
preto som si kupil teraz 2 gate LeCol za 53 a 46 eur a 2 dresy po 20 ;)

clovek by aj skusil to Isadore ale ked mne sa to ich retro tak neskutocne nepaci


Ok, Le Col mozno nebol spravny priklad, ked som to kedysi pozeral tak pod 100 neboli :) . A ano suhlasim, je to vec vkusu, mne osobne sa vacsina velmi paci.

Franzo
no zaujimave, nevravim ze nesmrdi, ale urcite smrdi menej ako ne-merino :).
07.02.2022 - 14:00:35
01
Mne naopak, umelina mi nespmrdí ani po viacnásobnom použití a merino, konkrétne Apani to bola hrôza ako to kandlilo na dva metre aj spod bundy. A to mi zvyknú smrdieť len tenisky, nie ponožky ani nohy po vyzutí ale nejak sa to vsiakne do tenisiek a to je peklo :)
07.02.2022 - 14:07:56
00
umelina nesmrdi lebo vacsina tam ma nieco proti bakteriam - smrdia prave tie bakterie. merino by malo byt prirodne antibakterialne - no asi ked dostane poriadnu naloz tak to prirodne nezvladne :-) mne celkovo merino na intenzivne sporty nepride vhodne ako zakladna vrstva. stredna ok - tam funguje dobre.

vies dobre smrdiet ked sa spotis a mas na sebe bundu co moc dobre nedycha a ides v tom dlhsi cas - to je potom jedno co mas pod nou
07.02.2022 - 14:25:19
00
keyboard_arrow_up