Zombi, radsej nech sa mu nic nestane :D drzim mu palce nech nespadne do toho septembra. ked budu povinne :) :)
11.07.2008 - 10:23:06
00

Kamos si kupil prilbu, a pri jazde sa mu do otvoru na prilbe zapichol jeden konar :D
Keby ju nemal, nic sa nestane, takto mal krvavu lebenu :)


:twisted:
.....a este ju nosi, abo mu uz zapada prachom niekde pod skrinou :wink:
11.07.2008 - 11:21:06
00
v lese tak visia tie konare, ze si tam jazdu bez prilby v podstate ani neviem predstavit, niekedy ked nejaky dostanem (skoro kazdy vyjazd) tak je to dost supa, keby ze nemam prilbu tak by som mal asi na niektorich aj otras brainu. kazdopadne prilbu treba nosit.
btw: na ziletke by som to este vedel pochopit, ale ked vidim niekoho v lese bez prilby tak to fakt nechapem...
11.07.2008 - 12:57:14
00
a clovek nikdy nevie ako bude vyzerat ked bude mat 33 rokov :P....takze s tymi avatarmi opatrne Katko :twisted:


Jo, budeš mať aj ty ten presypaný výraz. Mne je vždy na grcanie keď vidím Lanceho nasypaný ksicht v tvojom avatare. Asi navrhnem červovi, že to rozkladá morálku fóra, nech ti ho vymaže :twisted: :P
11.07.2008 - 13:23:22
00

Jo, budeš mať aj ty ten presypaný výraz. Mne je vždy na grcanie keď vidím Lanceho nasypaný ksicht v tvojom avatare. Asi navrhnem červovi, že to rozkladá morálku fóra, nech ti ho vymaže :twisted: :P

Ale no.... veď on jazdil na hroznový cukor :D
11.07.2008 - 13:38:30
00
Mne je vždy na grcanie keď vidím Lanceho nasypaný ksicht v tvojom avatare. :twisted: :P

...podla toho usudzujem, ze ked si si pozeral predchadzajucu stranu tak si sa porihal :twisted:
11.07.2008 - 13:55:02
00

Jo, budeš mať aj ty ten presypaný výraz. Mne je vždy na grcanie keď vidím Lanceho nasypaný ksicht v tvojom avatare. Asi navrhnem červovi, že to rozkladá morálku fóra, nech ti ho vymaže :twisted: :P


:evil: ...no to snad nie!

Vsak sa kukni aky pekny napis sa mi vynima na prilbe v avatare. :wink:
11.07.2008 - 14:18:17
00
2duracer: Sa mi zdá, že ten tvoj vyskočený stavec ťa dosť znervózňuje. Charakter tvojich príspevkov sa za posledný cca mesiac zmenil na nepoznanie k horšiemu. Viac ako polovicu z nich by som nazval konfliktné. Jedine ešte že by si mal krámy. Ale mesiac? :twisted: :cry:
držím prsty v liečbe a aby si sa nedokatoval do septembra.
11.07.2008 - 14:29:35
00
girov nick nemá s nápisom na prilbe nič spoločné, to len tak na okraj...
11.07.2008 - 14:37:09
00
2duracer: Charakter tvojich príspevkov sa za posledný cca mesiac zmenil na nepoznanie k horšiemu.

...no asi to bude tym ze uz 2 mesiace nemozem behavat :?

Viac ako polovicu z nich by som nazval konfliktné.

....vsak v kazdej dobrej spolocnosti musi existovat opozicia :)

držím prsty v liečbe a aby si sa nedokatoval do septembra.

...pekne od teba, diky :wink:
11.07.2008 - 14:59:39
00
ste dobry ... k veci je tu asi zo 5 prispevkov :(
ja len doplnim ... prilbu urcite ano aj ked existuju specificke pady kedy moze byt skor nebezpecna ako uzitocna ... sme mali havarku na motorke, samo ze sme jazdili bez prilieb a zachranari tvrdili ze to bolo asi stastie ... dotycnemu by vraj najskor zlomilo vezy keby ju ma ...
11.07.2008 - 15:20:48
00
slavonav .. k prilbam je tu tolko tem ze je to uplne jedno ;-]
11.07.2008 - 15:23:24
00
Vy najivky,Duracel asi nemal dlho do čoho pichnúť tak vás len provokuje a určite nosí prilbu aj ked pozerá bajkerské video. 8) 8) 8)
11.07.2008 - 16:39:42
00
...tak dnes som si do statistik pripisal dalsi uspesny pad bez prilby :wink:
28.07.2008 - 21:41:06
00
ja len tak na okraj preco sa odporuca nosit prilba: z nehodovych testov ako bezny osobny automobil a cyklista (ci chodec): dochadza k narazeniu hlavy do vrchnej casti skla, kde prechadza do vrchnej casti karoserie. tu je jednoznacne dokazane ze je lepsie nosit prilbu. samozrejme pri vyssich rozdielovych rychlostiach to je uz jedno... a dalsie veci ako naraz do oblasti kolien je zbytocne rozoberat... kedze jazdim hlavne cestu a na vyške sme mali "niečo" ako sudne inzinierstvo - vysetrovanie dopravnych nehod, tak som sa dost poucil a odporucam vidiet crash testy kazdemu cestnemu kaskaderovi, nech uz jazdi na comkolvek. ked motorkarovi moze odtrhnut nohu uz pri 40 km/h alebo sa pri tej istej rychlosti moze sofer osobneho auta sam zabit - hlava o bocny stlpik, tak si nechcem uvedomit, co sa moze udiat pri 100 km/h. mimochodom vidiet vytahovat tela sta by zo zuvacky bez jedinej celej kosti z dvoch rozdrvenych aut, ktore sa zrazili obe priblizne pri 130 km/h. je sila. (nespocitavajte rychlost oboch protiiducich aut - je to laicky omyl, za predpokladu ze obe auta idu rovnako rychlo a su priblizne rovnako tazke) :wink:
ale to uz tu pisem trosku od veci - prepacte :wink:
28.07.2008 - 22:42:19
00
keyboard_arrow_up