sivec... tam sa neda ist uplne hore na biku a samotny vrchol nieje vhodny na chodzu potme+cakanie na vychod... no vychod slnka by bol otial pekny... Ked uz mozno by bolo pekne z maleho sivca-da sa tam dostat vpohode na biku a vyhlad skoro rovnaky akurat ze len na jednu stranu. na mape je to tusim oznacene ako drienkova skala. Newem ci ma ruzin laka potme. skor uz vysoky vrch alebo milic v madarsku. Ozaj kto nevyskusal newe co je to jazda potme v lese... Asvatl uz neni ono...
13.07.2008 - 00:03:05
00
No bez svetla to musi byt v kazdom pade zajimave :D , mal som zatial len jednu moznost a to cesta do roznavy cez hmilcik tiez celkom zaujimava cesta po asvalte ale cez les ..... a bez svetla len intuicia nas udrzala na ceste :shock:
13.07.2008 - 00:24:27
00
No bez svetla to musi byt v kazdom pade zajimave :D , mal som zatial len jednu moznost a to cesta do roznavy cez hmilcik tiez celkom zaujimava cesta po asvalte ale cez les ..... a bez svetla len intuicia nas udrzala na ceste :shock:
no bez svetla je to hlavne blbost.
kopro: z milica nieje ziadny vyhlad, zo skarosskej vyhliadky je ale len na zapad, kusok dalej je sice vyhlad aj na vychod ale, nic extra to nieje. tiez je to podla mna prilis blizko :) aspon pre mna, ale aj z KE sme tam za 3 hod maximalne. dalsia vec : v slanskych je kopa zverov (aj vcera ma skoro sundali srnky) nie ako na cervenej vo volovskych :)
13.07.2008 - 12:34:58
00
Ok srnky ma vobec nelakaju.Zver(hocaka)+tma je zla kombinacia.
Po ceste a bez svetla je ozaj kusa strestene. Ale zalezi o aku noc ide lebo ak svieti mesiac alebo je sero tak ono to vpohode ide. ale pri uplnej tme(doslova uplnej tme je to uz debilina) Inac mna by lakal vychod slnka na kralovej holy. Lenze tam by sme to museli uz vymysliet komplet trocha inac a aj naplannovat.

Ale co je tak relativne blizko a dalo by sa je volovec. Len ten posledny usek trasy po korenoch je taky blby... Do roznavy by sme sli nakym vecernejsim vlakom a odtial vstverat na volovec ocekovat vychod slnka a rubat do ke napr cez kojsovku jak mynule mi zo stejuom.
13.07.2008 - 13:31:02
00
Ok srnky ma vobec nelakaju.Zver(hocaka)+tma je zla kombinacia.
Po ceste a bez svetla je ozaj kusa strestene. Ale zalezi o aku noc ide lebo ak svieti mesiac alebo je sero tak ono to vpohode ide. ale pri uplnej tme(doslova uplnej tme je to uz debilina) Inac mna by lakal vychod slnka na kralovej holy. Lenze tam by sme to museli uz vymysliet komplet trocha inac a aj naplannovat.

Ale co je tak relativne blizko a dalo by sa je volovec. Len ten posledny usek trasy po korenoch je taky blby... Do roznavy by sme sli nakym vecernejsim vlakom a odtial vstverat na volovec ocekovat vychod slnka a rubat do ke napr cez kojsovku jak mynule mi zo stejuom.
hmm a to vobec nieje taky zly napad ten volovec... zo skaliska je super vyhlad (vraj, a co som videl na pohladniciach :) ) mna este napadla aj simonka ale kedze som tam este na biku nebol, prvy raz v noci nieje prave najlepsi napad) na druhu stranu ten volovec ma jednu chybicku : ked pockame na vychod slnka tam, do KE pojdeme uz rano/cez den...
13.07.2008 - 13:34:33
00
No a co tak naopak... na volovec by sme sli z ke na bikoch a naspat z roznavy vlakom do ke? ale od kojsovky smer volovec po tej zelenej by to bolo nechutne stupanie.(pamatas jake to bolo rozrite lesnikmy...)
A tiez ma napada kloptan. Lenze tam je to take pofiderne od kojsovky ta cesta je tam dooost rozdrbana. Ale dalo by sa ak by sme kusok boli ochotny pretlacit. A tam je uz trocha viacej zveriny... to by sme mali ist viacery...

Pozna dakto zvas slusnu cestu na kloptan na biku? moze byt aj veeelmi dlha. Ja som tam furt bol len na peso ale mal som dost aj napeso(vzime)

Naspet z kloptanu by sme mohli ist vlakom z helcmanoviec alebo na kojsovku a podla chuti do idky a po asvalte alebo po cervenej
13.07.2008 - 14:21:09
00
par fotiek z nedelneho odpocinkoveho vyjazdu:) o tlaceni , noseni , zihlave , vcelach a muchach pomlcim:)

z tachometra
DST 76.71 km
AVG 12.6 km/h

trasa: ke-kojsovka-kojsov-sedlo zemnicky-turniska-sedlo pod suchym v - idcianske sedlo:) -lajoska-klatovianka-girbes-ke.

Prílohy:

pauzicka.jpg
pauzicka.jpg 777.57 KiB thumb_up0thumb_down


Naposledy upravil zombi dňa 14.07.2008 - 09:28:24, celkovo upravené 1 krát.

13.07.2008 - 20:35:17
00
miestami tlacit netrebalo :]
13.07.2008 - 20:37:48
00
este jedna , nejakym nedopatrenim rozmazana :(

Prílohy:

vladol.jpg
vladol.jpg 331.61 KiB thumb_up0thumb_down

13.07.2008 - 21:02:42
00
Ta to ste mali dojst radsej na plejsy: ) Tam je taka pekna EN trat. Miestami XC po sirokej ceste: )
13.07.2008 - 21:05:48
00
: )

Prílohy:

keepout.jpg
keepout.jpg 256.63 KiB thumb_up0thumb_down

13.07.2008 - 21:10:08
00
Ta to ste mali dojst radsej na plejsy: ) Tam je taka pekna EN trat. Miestami XC po sirokej ceste: )

zatial este stale preferujem dostat sa na kopec po svojich. dnes bol aj usek taka 3jka, cestou sa to nedalo nazvat, kamene ako 3 paste. a krasny traverz siroky tak na 1 koleso a dlhyy a nasledne hrebienok asi ako na branisku smerom na slubicu
narocne ale velmi pekne to dnes bolo
13.07.2008 - 21:20:19
00
zatial este stale preferujem dostat sa na kopec po svojich. dnes bol aj usek taka 3jka, cestou sa to nedalo nazvat, kamene ako 3 paste. a krasny traverz siroky tak na 1 koleso a dlhyy a nasledne hrebienok asi ako na branisku smerom na slubicu
narocne ale velmi pekne to dnes bolo


Njn, ale nemas kazdy den taky vyvoz, ze si das v podstate 16km zjazdu len tak: ) V takych horucavach ma nejak slapat nebavi: ) Sice, aj mimo horucav to beriem ako nutne zlo: ))
13.07.2008 - 21:37:32
00
dnes podvecer som si dal vyjazd na Bankov a mam podozrenie, ze jazdci z koniarne vychadzaju zasadne po dazdi, aby prekyprili cestu na Bankov. Popritom z koni vzdy nieco vypadne na cestu :)
15.07.2008 - 19:48:25
00
zajtra sa chystam na bicykel po obede..okolo 16 20 budem pri koniarni..potesim sa spolocnosti :)
16.07.2008 - 22:02:23
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Prilby)
keyboard_arrow_up