a po skončeni manifestacie budu všetky červene
09.04.2022 - 12:10:32
00
thumb_up0thumb_down
09.04.2022 - 12:37:59
14
Heger teraz nazivo ma tlacovku po navrate z Ukrajiny. Konecne sa spravne rozhorcil! Vdaka mu. Treba jasne formulovat situaciu a vyhnat z medialneho priestoru stvacov typu fico, pelegrini,... a ich nehorazne klamstva.
09.04.2022 - 12:41:56
017
Som zvedavy kedy Pelle zase otoci. Uz sa z toho stala tradicia - v kazdej jednej teme sa najskor prida na stranu dezolatov, pride na miting kde ho dezolati vypiskaju, potom otoci a tvari sa ze patri k standardnej Europskej socialnej demokracii a s dezolatmi nic nema.
09.04.2022 - 13:08:31
00
z mesta ušli už tri tretiny obyvatelov - toto asi písal niekto kto má IQ 140, alebo skôr niekto kto má IQ asi 140

https://www1.pluska.sk/spravy/zo-zahranicia/genocida-ukrajincov-rezii-ruskych-vrahov-pokracuje-cernihive-zahynulo-700-ludi
09.04.2022 - 13:31:18
00
IM alias ZPH aspoň sem tam niečo .. - z jeho FB:

Po vyhrážkach Lavrova, vyžadovalo rozhodnutie darovať slovenskú S-300 Ukrajine odvahu. Našťastie sme ju väčšina mali a dobrý krok sa podaril. V utajenom režime, potichu, nebadane, bez fanfár. V strachu, či sa nestane ešte po ceste sama terčom … dnes už je na mieste a chráni životy ľudí Ukrajiny … a nemôžem sa zbaviť pocitu veľkej hrdosti na Slovensko.
To, že skorumpovaný zmrd Fico a jeho pelerína z toho budú robiť vedu, sme vedeli. Je to však úplne nepodstatné. Snažia sa a budú sa snažiť oslovovať ľudí, ktorým akosi dobre robí byť nimi klamaní. Im nepomôžeme. My ostatní právom môžeme cítiť hrdosť na malé Veľké Slovensko.
09.04.2022 - 13:42:58
08
Edo Heger super,jasne a priamo aj o Ficovi a spol-celá tlačovka po návrate z Ukrajiny:
https://www.ta3.com/clanok/233382/tb-premiera-e-hegera-po-navrate-z-ukrajiny
09.04.2022 - 14:01:23
014
Reakcia na zábery z protestu pred ruskou ambasádou.

Prílohy:

mrtvi.jpg
mrtvi.jpg 80 KiB thumb_up0thumb_down

09.04.2022 - 14:58:42
02
Čo sa týka smerákov,
za hranicami nám prebieha holocaust, so všetkým čo k tomu patrí, vrátane znásilnení, hromadných vrážd, popráv,
a oni nás tu idú strašiť s Amerikou, akože čo horšie by nám mohli urobiť ?

+ Putin vyhlásil že chce naspäť hranice NATO do roku 1997 a ako vidíme, všetky vyhrážky myslel vážne
je jedno či sa mu budeme pchať do riti, pôjde po nás,
jedine, žeby sme dodržali našu tradíciu a vzdali sa a kolaborovali - čo nevylučuje, žeby nás vraždil aj tak
09.04.2022 - 15:39:33
512
Nakoniec sa to Hegerovi na dobré obrátilo, aj v spojitosti s S300. To, že bude Fico hlasno kvíkať je predsa úplne normálne. To patrí k nemu. Tak ako aj jeho pripečení voliči. Skôr je na škodu, že uvedomelejšia časť spoločnosti nemá koho voliť a proste voliť nejde. Fico a Pelle majú svojich istých a stabilných voličov, ktorý im ten hlas pôjdu hodiť bez ohľadu na to či Fico bude spievať ruskú hymnu alebo sa bude vtierať niekde inde.
Obávam sa ale toho, že ľudia po skúsenosti s terajšou vládou, keď sa do toho pomiešal drbnutý Matovič, drahá nevesta SME Rodina Covid/vojna, tak sa proste na to vys*rú. Ale nech im je mementom Orbánovské Maďarsko, lebo to tu reálne hrozí. Takúto akože demokraciu sme tu mali za Mečiara...
09.04.2022 - 15:51:17
08
Pellegrini vraví, že ho Heger nemusí pozývať do ukrajinskej Buče. „Nemám problém ísť na Ukrajinu,“ povedal predseda Hlasu, s tým, že on zároveň môže pozvať premiéra na stred či juh Slovenska. „Do obchodov, medzi seniorov, nech mu ľudia povedia, ako sa na Slovensku ťažko žije.“

Predseda Hlasu tvrdí, že Heger by už mal prestať riešiť svetový mier, lebo ho nikdy nevyrokuje, to vraj môže riešiť silnejšie Nemecko či Francúzsko. On sa má podľa neho venovať Slovensku. Pellegrini tiež podotkol, že vojnové zločiny v Buči odsúdil.

Fico a Pele sú obyčajné falošné svine. Tuto rozpráva bohatý sociálny demokrat, ktorý celý život kradne,Fico detto,že ako sa ťažko ľuďom na Slovensku žije... vládli 12 rokov a kradli ako divý, ľudia im boli ukradnutý. Ale časť debilneho národa ich aj tak bude voliť. Tfuuj ale mi zdvihlo žalúdok.
09.04.2022 - 15:57:54
115
jerry74 napísal:
Pellegrini vraví, že ho Heger nemusí pozývať do ukrajinskej Buče. „Nemám problém ísť na Ukrajinu,“ povedal predseda Hlasu, s tým, že on zároveň môže pozvať premiéra na stred či juh Slovenska. „Do obchodov, medzi seniorov, nech mu ľudia povedia, ako sa na Slovensku ťažko žije.“...


Veru, aj dnes som si v obchode vypocul ako si tu ti Ukrajinci uzivaju dopravu zadarmo.

blogger.googleusercontent.com
09.04.2022 - 16:13:21
18
Andrej Bán v komentári v Nku presne pomenoval, aký je Pelle a Fico...pripájam časť z jeho komentára
Heger ostal otrasený, čo je prirodzené. Ak by to tak nebolo, bol by opakom cítiacej bytosti, teda neľudský, jemnejšie povedané cynický. O to viac vyniká jeho rozdiel oproti Ficovi a Pellegrinimu. Tí sa v rozhodujúcom okamihu chovajú neľudsky. Svoje perfídne politické body vytĺkajú na mŕtvych deťoch, ženách a mužoch na Ukrajine. Stáť dnes mimo vojny, ktorá vraj „nie je naša“, znamená tvárou v tvár Putinovej brutalite stáť na strane zla a neľudskosti. Voliči Smeru a Hlasu to môžu ignorovať a popierať iba za cenu, že sú sami zlí a cynickí.

Je dobré toto demaskovanie až na dreň neustále pripomínať.
09.04.2022 - 16:42:04
04
Srsen napísal:
+ Putin vyhlásil že chce naspäť hranice NATO do roku 1997 a ako vidíme, všetky vyhrážky myslel vážneje jedno či sa mu budeme pchať do riti, pôjde po nás, jedine, žeby sme dodržali našu tradíciu a vzdali sa a kolaborovali - čo nevylučuje, žeby nás vraždil aj tak

Rozhodne. Najma ak by vyhlasil, ze ide denacifikovat slopensko, zachvatčiky by mali omnoho mensi problem najst na slovakoch nacisticke tetovania ako na ukrajine.
09.04.2022 - 16:52:14
11
IngVisitor napísal:
Veru, aj dnes som si v obchode vypocul ako si tu ti Ukrajinci uzivaju dopravu zadarmo.


Toto by mi hlava nebrala ani keby mám v sebe 3,5 promile. Ten argument že Ukrajinci “dostanú niečo zadarmo a kto dá niečo nám?” ma vytáča do nepríčetnosti. Ako veľmi musí mat človek v hlave pusto keď dokáže toto povedať/napísať? Lebo množstvo z nich prišlo pomaly o všetko čo cely život budovali, mnoho z nich prišlo o blízkych, ale niektorým IQ-majstrom bude vadiť že majú vstup do ZOO a diaľnice zadarmo…
09.04.2022 - 17:09:00
433

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up