Práveže tých 150/160mm a 650b mi príde ako ideál, na horehronske kopce :) zaujalo ma to "lebo karbón" za tú cenu. Je to MY2015, čiže áno, relatívne staršie. Musím popozerať aj tunajší bazár, či sa nájde niečo podobné
22.05.2022 - 13:34:42
00
No v tej cene sa hladá ťažšie a keď sa aj objaví nejaký inzerát, tak je to niekedy pár hodín a môže byť predaný. Teda z vlastnej skúsenosti som predával na jeseň 5 ročný AM bike a do hodiny som mal 3 záujemcov a druhý deň bol predaný :) Ale je to vždy o kompromise a čo si ochotný obetovať. Treba počítať že taký bike už má ničo za sebou a aj tá geometria už bude iná ako tie dnešné. Kupoval som bike tento rok a rozdiel v geometrii je tam teda dosť veľký čo je cítiť či už v zjazde aj vo výšlapoch a pruženie je tiež o kus lepšie ako vtedy a samozrejme aj komponenty, zas sa to všetko posunulo.
Takže za mň seldovať bazar každý deň a občas sa niečo zaujímavé objaviť môže. To GT sa mi osobne nepáči, takže za mňa nie, ale či je to dobrá kúpa, no ťažko povedať. Trebalo by to vidieť a povoziť sa aspoň kúsok na ňom :)
22.05.2022 - 19:34:13
00
keyboard_arrow_up