Nieje to síce celý rok, no aj 90 dní je dostatočný časový horizont
24.06.2022 - 15:19:16
00
Aky je rozdiel medzi KOM a CR ? doteraz som si myslel že je to to isté, len CR je pri behu a KOM pri bajku. avšak po rozkliknuti segmentu je v tabuľke toto:

Prílohy:

strava.png
strava.png 98.58 KiB thumb_up0thumb_down

28.06.2022 - 12:28:39
01
malo by to byt takto

CR - fastest person
KOM - fastest male
QOM - fastest female

masa vyplnene pohlavie v profile?
28.06.2022 - 12:51:48
01
nemal som, doplnil som, myslím že to pomohlo. dík.
28.06.2022 - 13:37:01
00
Fíha. CR - fastest person - teda tretí gender nemá KOM/QOM. Ale toto nie je v poriadku s tou gender onou, či?
28.06.2022 - 13:42:23
00
som akurát nastavoval sluchádka a sa ma pýtalo či male/female/non-binary :P
28.06.2022 - 13:43:25
00
CR je course record pri behu.
28.06.2022 - 13:45:29
00
Sasulnik napísal:
Fíha. CR - fastest person - teda tretí gender nemá KOM/QOM. Ale toto nie je v poriadku s tou gender onou, či?


predtym, ako si sa rozhodol napisat dalsiu hlupost do fora, si sa mohol skusit zamysliet a mozno by si prisiel na to, ze je to tam (aj) kvoli pripadom, ze najrychlesi cas dosiahne zena, pripadne niekto, kto nema pohlavie uvedene v profile (co bol tento pripad) a tym padom sa neda s urcitostou povedat, ci sa jedna o KOM alebo QOM.
takych pripadov bude drviva vacsina, ale ty si sa radsej rozhodol spravit zo seba verejne hlupaka, aby si si mohol kopnut do niecoho, co vobec nijako neovplyvnuje tvoj zivot...
28.06.2022 - 13:53:22
02
KOM - kráľ, CR - cisár
28.06.2022 - 13:58:12
03
rockfox napísal:
predtym, ako si sa rozhodol napisat dalsiu hlupost do fora, si sa mohol skusit zamysliet a mozno by si prisiel na to, ze je to tam (aj) kvoli pripadom, ze najrychlesi cas dosiahne zena, pripadne niekto, kto nema pohlavie uvedene v profile (co bol tento pripad) a tym padom sa neda s urcitostou povedat, ci sa jedna o KOM alebo QOM.
takych pripadov bude drviva vacsina, ale ty si sa radsej rozhodol spravit zo seba verejne hlupaka, aby si si mohol kopnut do niecoho, co vobec nijako neovplyvnuje tvoj zivot...

Rozmýšľam ako mohol byť môj príspevok ofenzívny. Ale budiš, nech (ten príspevok) kľudne a pokojne vojde do análov ako hlod fóra. :-)
28.06.2022 - 14:10:24
01
Tiež neviem, čo presne znamená CR.
Ale ak je to bežecký ekvivalent KOM/QOM, tak na tomto segmente je to teda ako?
Je to výjazd označený ako RIDE, segment je označený ako RIDE Segment a Glevo tam má okrem KOM aj CR, tiež to mám na niektorých segmentoch takto zapísané. Akože má najrýchlejší čas behu? Ja to akosi nechápem :?: Ďakujem za vysvetlenie ;)

https://www.strava.com/segments/29969946
28.06.2022 - 14:21:02
00
PINY
CR = course record = najlepsi cas na danom segmente
kedysi to bolo len v behu, ale par mesiacov dozadu to zacali uvadzat aj pre ride segmenty (mozno aj ostatne typy, neviem)
vo vacsine pripadov bude CR rovnaky ako KOM alebo QOM a obcas ho bude drzat niekto, kto nema v profile uvedene pohlavie, pripadne ma tam ma uvedene ine (alebo ako je oznacena ta moznost)
28.06.2022 - 14:47:39
10
zo stranky Strava Support-u :
Regardless of gender selection, all athletes are eligible for all-time leaderboards and will be eligible for the Course Record (CR) achievement for both cycling and non-cycling leaderboards.
Athletes who have their gender marked as male are eligible for men’s specific leaderboards and the King of the Mountain (KOM) achievement on cycling leaderboards.
Athletes who have their gender marked as female are eligible for women’s specific leaderboards and the Queen of the Mountain (QOM) achievement on cycling leaderboards.
28.06.2022 - 14:56:40
00
Cez gúgel hneď k tomuto:
https://support.strava.com/hc/en-us/articles/216917137-What-s-a-segment-
28.06.2022 - 15:04:09
00
Nestretli ste sa s niečim takýmto:

Keď vyklikám trasu cez Strava routes, vyexportujem .gpx a zobrazím v Garrmine ako trasu, tak akokeby bolo vynechaných veľa bodov, trasa nešla presne po cestách, chýbajú body v križovatkách a pod, pričom online na trasách na Strave je všetko tak ako má byť, ako keby som zo Stravy nejako zle exportoval .gpx ale neviem čo robím zle

Keď vyklikám trasu cez mapy.cz, vyexportujem .gpx a zobrazím v Garrmine ako trasu, tak všetko je presne tak ako je aj online vyklikaná

Myslel som si že mám výlety nachystané a teraz môžem začať odznovu ale cez mapy.cz kde sa neplánuje tak pohodlne a rýchlo ako cez Strava routes...
30.06.2022 - 19:44:40
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up