hmm zaujimave :o :D
"...sa nacvakne na reťazovú vzperu tesne vedľa kazety bicykla a energiu prenáša cez zadný brzdový kotúč." :o

https://fontech.startitup.sk/revolucna-suprava-zmeni-tvoj-bicykel-na-e-bike-za-par-sekund-ziskas-60-km-dojazd-a-kopec-senzorov/
24.06.2022 - 17:28:51
00
Esteze tak: Pri prvotnej inštalácii je ešte potrebné vymeniť existujúci zadný brzdový kotúč za špeciálny kotúč špecifický pre tento systém a tiež bezdrôtový snímač kadencie pedálovania.
24.06.2022 - 18:14:13
01
2 štipce a môže na tom cestou sušiť slipy alebo dres :lol:
25.06.2022 - 06:23:33
01
lukas6s8p napísal:
Moc sa stým netrápil. Nenašiel som fotky zozadu, ale na tých dvoch malých dierkach to asi nebude moc držať v tehle alebo sadrokartóne a ľudia žijúci v paneláku pri tej cene asi nebudú cielovka. Praktickejšia by bola plochá platforma s viacerými aj väčšími dierami, ktorá by sa dala pohodlne našróbovať a držiak potom na ňu nasunúť. Dal by sa ľahko zložiť, aby nezavadzal, keď nieje potrebný, prípadne preložiť na inú platformu.
A tie falošné recenzie...


@lukas6s8p keď ideš niečo hodnotiť tak by som ti odporúčal si danú vec aspoň poriadne pozrieť. Neurobíš tak zo seba hlupáka... Pre kotvenie sú tam 4 diery (slovom štyri diery ... ) Ktoré pri vhodnom spôsobe kotvenia zabezpečujú nosnosť, ďaleko prevyšujúcu hmotnosť akéhokoľvek bike aj e-bike.
Ak máš tak skvelé nápady, nikto ti nebráni navrhnúť a vyrábať akúkoľvek vec (aj vešiak na bike) a nie len blábolať na internetových fórach.
25.06.2022 - 08:16:26
00
cmykodesign Ty si autor držiaka? Ak ano, poprosím ťa o zo dve fotky zozadu/zdola a rozmer dier, lebo vtedy som asi štvrťhodinu hľadal a nenašiel.
25.06.2022 - 11:32:22
01
lukas6s8p napísal:
Moc sa stým netrápil. Nenašiel som fotky zozadu, ale na tých dvoch malých dierkach to asi nebude moc držať v tehle alebo sadrokartóne a ľudia žijúci v paneláku pri tej cene asi nebudú cielovka. Praktickejšia by bola plochá platforma s viacerými aj väčšími dierami, ktorá by sa dala pohodlne našróbovať a držiak potom na ňu nasunúť. Dal by sa ľahko zložiť, aby nezavadzal, keď nieje potrebný, prípadne preložiť na inú platformu.
A tie falošné recenzie...
takze bohati maju steny z tehal alebo sadrokartonu a chudobni z betonu
dobre vediet
25.06.2022 - 12:07:48
00
lukas6s8p napísal:
cmykodesign Ty si autor držiaka? Ak ano, poprosím ťa o zo dve fotky zozadu/zdola a rozmer dier, lebo vtedy som asi štvrťhodinu hľadal a nenašiel.

lukas6s8p tak skús ešte pohľadať, zatiaľ to vyzerá že hľadanie ti moc nejde...
keď budeš vedieť rozmer diery tak sa zmení čo? vydáš certifikát podľa STN EN 1090?
25.06.2022 - 21:54:44
00
Že vás to baví
26.06.2022 - 22:57:20
00
Ale dotkol sa ho a teraz baví formu...
27.06.2022 - 07:32:40
01
thumb_up0thumb_down
30.06.2022 - 11:08:07
09
cmykodesign napísal:
lukas6s8p tak skús ešte pohľadať, zatiaľ to vyzerá že hľadanie ti moc nejde...
keď budeš vedieť rozmer diery tak sa zmení čo? vydáš certifikát podľa STN EN 1090?


ked chces podnikat na internete, skus sa trochu odosobnit a nevystupovat ako nejaky butthurt diskuter na fejsbuku
30.06.2022 - 11:52:29
25
foobar napísal:
ked chces podnikat na internete, skus sa trochu odosobnit a nevystupovat ako nejaky butthurt diskuter na fejsbuku

áno, ne-odosobnene som reagoval na síce nezmyselný ale dosť osobne cielený príspevok. Ktorého autor sa podujal niečo hodnotiť len na základe svojich mylných dojmov.
na internete nepodnikám a ani nechcem
03.07.2022 - 22:26:53
00
cmykodesign napísal:
keď budeš vedieť rozmer diery tak sa zmení čo? vydáš certifikát podľa STN EN 1090?

Nezmeni to nic - nevhodne riesenie pre MTB ani riadne diery nezachrania.
V pivnici smuhy na stene od kolesa biku neriesim, v obyvacke by mi asi vadili...
Konstrukcne a dizajnovo zaujmava vychytavka vyzera napr. takto:
https://www.youtube.com/watch?v=vQ45QoC2dDY&t=90s Ten zaves na pedal by sa pre este vacsiu flexibilitu a skladnost dal spravit relativne jednoducho aj dlzkovo nastavitelny a s pantom. Vsetko DIY. Pripadne aj o dost dlhsi s hakom na hornu trubku namiesto pedalu.
03.07.2022 - 22:53:07
00
Palo TT napísal:
Nezmeni to nic, nevhodne riesenie pre MTB ani riadne dieri nezachrania.
V pivnici smuhy na stene od kolesa biku neriesim, v obyvacke by mi asi vadili...
Vychytavka vyzera napr. takto:
https://www.youtube.com/watch?v=vQ45QoC2dDY&t=90s

zvláštne že riešiš šmuhy od kolesa biku, na stene pri vešiaku na kde sa kolesá (minimálne pri cesnaku) vôbec steny nedotýkajú ale ako príklad "správnych vychytávok" dáš vešiaky kde sa kolesá steny dotýkajú a robia šmuhy...

robili sme prieskum produktov na trhu a všetky tieto veci poznám. A prevažne ide o jednoúčelové veci (spôsobom zavesenia) a iba na bike. HangR bike, umožnime zavesenie bike viacerými spôsobmi, a okrem toho tam odložíš aj iné súčasti bike výbavy...
03.07.2022 - 23:08:30
00
Pri tych rozmeroch - vzdialenost stredu hornej trubky od steny cca. 27cm by som povedal, ze dnesne MTB s 29" kolesami a takmer 80cm riaditkami sa tam bez dotyku steny ani nezmestia. Trojuholniky prepocitavat sa mi tu naozaj teraz nechce. A ak by sa aj zmestilo, nic nebrani nahodnemu dotyku.

Ten prieskum a vysledok ma prekvapuje. Ano v malych bytoch treba priestor vyuzit a bike moze skoncit aj v obyvacke, ale pre tretry, helmu a pripadne aj lyze sa snad nejake miestecko da najst. Vesat tretry trvalo v miestnosti, aj keby to hned bola len chodba, no ...
Vravi sa, ze kazde zbozi si najde kupce. V tomto pripade som si tym nie tak isty.
03.07.2022 - 23:26:28
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up