spravne, srat na asfalt, vsade nechajme strk, ved to musi prejst kazdy a este usetrime
dobry napad
30.06.2022 - 15:26:07
01
celkom zaujimave kolko ludi nechape ze bicykel moze byt sportovy nastroj ale aj dopravny prostriedok a s tym spojene poziadavky na stav povrchu, cesta cez vinohrady by bola bezpecna spojnica Race s centrom ale staci trochu dazda a dochadzanie do prace sa dost skomplikuje alebo to rovno ludi odradi, ale neratam ze tento usek bude v dohladnej dobe v slusnom stave kedze Raca a cyklotrasy su slova ktore nejdu dokopy uz aspon dekadu, podobne ako prepojenie SvJur-Pezinok
30.06.2022 - 15:36:39
16
no ale tu su len ludia co si idu svoje, neriesia nejaku dopravu a bezpecnost. pritom im moze byt jedno ze tadial pojdu po lepsej ceste.
mne osobne je to putna, ja tade vyletim na graveli cez 30 a dole este rychlejsie ale je kopec ludi ktori musia po kadnarke a medzi autami
30.06.2022 - 15:39:55
00
Robiť asfaltové "cyklochodníky", čo ako sa to v zmysle vyhlášky/zákona volá, má zmysel pre dochádzanie bicyklom pre všetky kategórie cyklistov a bicyklistov.
30.06.2022 - 15:44:21
06
Ešte netreba zabudnúť na jednu maličkosť. Koľko stojí asfalt, koľko stojí štrk a kto a z akých peňazí to platí.
01.07.2022 - 07:59:09
00
Ak je cieľ dostať ľudí z plechoviek na bicykle, asfaltovať sa musí.
01.07.2022 - 08:30:01
02
To je podobný argument ako keď ľudia hovoria, že budú chodiť MHD, keď tam budú nové autobusy, nové električky, keď sa postaví metro. Kým sa všetko nevyaafaltuje, nebudem jazdiť na biku. Kým nebudú cyklotrasy, nejazdím na biku, kým nebude to, alebo hento nejazdím... Pre mnohých ľudí len výhovorka.
01.07.2022 - 08:47:49
01
Hlavne ked to hovoria taki, ktori aj tak pojdu po ceste, lebo mozu a je to rychlejsie a 50cm od okraja aj "najbezpecnejsie" ;)
01.07.2022 - 09:56:14
00
.... alebo taki, ktori si povedia radsej budem vysmiaty v Mercedeske ako smutny na zastavke ;) Je ich stale dost
01.07.2022 - 10:03:10
01
Dám to sem. "Asfaltujú" o dušu asi v celom meste, dajte pozor. Úvodzovky sú zámerne, pretože to robia systemom flekovania, že auto tou velkou rúrou nastreluje ostré kamienky a teplý asfalt. V týchto horúčavách to vobec neschne. Tá zmes teplého asfaltu a ostrých kamienkov sa lepí na plášť, plus odletuje na všetky strany. Výsledok? Zasraný a doškrkaný rám, deravé plášte. Tolko vybraných slov som uz dávno nepoužil.
Ešte pridám lokality s ktorými mám osobnú skúsenosť.
- Od Riviéry po Devín - dávnejšie robené
- Krematórium po Záhorskú Bystricu
- Národná Banka smerom dole na
Radlinského
- Radlinského asi celá
- pred úradom vlády celá ulica
01.07.2022 - 10:40:27
02
Od Riviery po Devin to urobili uplne zle. Namiesto prasklin v asfalte, ktore na bicykli nerobili vacsi problem, su tam hrbolce, ktore uz na neodpruzenom bicykli problem su. Najma v zjazdoch pri vacsich rychlostiach, ktore "vdaka" hrbolcom uz nie su mozne. Treba brzdit. Je to ovela horsie, ako to bolo. A par 100 m krajnice kusok za Sihotou smerom na Devin trochu platali tiez, ale diery tam ostali a nadalej je to tam velmi zle.
01.07.2022 - 17:30:24
03
LaS napísal:
Od Riviery po Devin to urobili uplne zle. Namiesto prasklin v asfalte, ktore na bicykli nerobili vacsi problem, su tam hrbolce, ktore uz na neodpruzenom bicykli problem su. Najma v zjazdoch pri vacsich rychlostiach, ktore "vdaka" hrbolcom uz nie su mozne. Treba brzdit. Je to ovela horsie, ako to bolo. A par 100 m krajnice kusok za Sihotou smerom na Devin trochu platali tiez, ale diery tam ostali a nadalej je to tam velmi zle.

Diky za zhodnotenie. Takže z a do Devínskej stále cez Karlovku a Dúbravku a okolo Hornbachu, keďže na tomto úseku je väčšina trasy s novým asfaltom.
01.07.2022 - 17:35:39
01
Dik za tip. Akurát som sa šiel spýtať či sa tomu dá nejako vyhnúť (od Lafranconi do Devínskej)
01.07.2022 - 19:18:14
00
A ja som sa naposledy čudoval co to za bordel nahadzali na cestu medzi zahorskou a krematoriom. Ziadne diery tam neboli a teraz su tam retardery kazdych 5m. Ale uz je to aj v petrzalke vsade pohadzane uplne vsade. Neviem co to ako ma byt tento surovy asfalt len tak pohadzovat kadetade.
01.07.2022 - 20:27:14
01
fakt si nenapisal, ze sa "asfaltovallo" ? nechapem
01.07.2022 - 21:41:16
01
keyboard_arrow_up