Toto bolo skor nieco viac retro, zahnute riaditka dole, ale ramova klasicka baterka, nad zadnym blatnikom cislo 1938. Nieco na styl :
https://www.vintageelectricbikes.com/products/roadster
Ale tazko sa to presne hlada, videl som to len na par minut. Nabuduce sa musim pristavit a aspon odfotit. Nech to teda zbytocne nespamujeme.
08.07.2022 - 18:38:43
10
Naco tu vystavovat bikey (vid. predch. strana) ked realita je na screenshote nizsie.
Ved nie sme na facebooku aby bolo treba tu predstierat zavideniahodny zivot, vztahy a hmotne statky...

Príloha:
Screenshot_20220709-010939.png
Screenshot_20220709-010939.png 233.5 KiB thumb_up0thumb_down

09.07.2022 - 01:16:39
01
Zajímavý řešení, pochlubit se a prodat 🤔
Ale třeba jsou to hrozný křapy a proto prodava oba naráz a koupí jiný 😉
09.07.2022 - 08:12:07
04
Veta "Nie je odpocet DPH" vec vysvetľuje... Buď nemá doklad, alebo to kúpil zvonku na nejakú firmu bez dane a teraz kšeftári... A kým nepredá, sú jeho, takže pochváliť sa môže... :-) Ten väčší už má dlhšie...
09.07.2022 - 08:31:36
02
Ten posledny prispevok bol ale skor o tom mensom. S vacsim som si isty, ze sa uz pochvalil (tipol by som, ze aj opakovane 😀). A jasne, pokial nie su predane, su jeho. To nikto nepopiera. Len mi to pride zabavne a trochu trapne... A tak som vyuzil sancu na zamoralizovanie si.
09.07.2022 - 08:56:16
01
To treba využiť vždy... :-D
09.07.2022 - 09:16:25
02
mne sa vždy páčia tie výkričníky v inzerátoch :D :D :D
09.07.2022 - 16:02:01
00
Haha to by ma nenapadlo, ze dakoho to tak moze tankovat a toto bude riesit ??? Velkost S5 ma nejakych 300km co som najazdil za ten cas co ho mam ? Je tam novy motor lebo od nova vydaval strasne zvuky. Teraz meneny v Jumpsporte. Manzelka uz nejakych 50km urobila na velkosti S4. A teraz preco ten predaj. Bike ma stali cca 12tisic bez odpoctu preto nie je mozny odpocet lebo vsetci vacsinou chcu na firmu. Toto je zaujimave pre cloveka, ktory nema firmu a chce usetrit. A preco by som predaval? Lebo predajca, ktory mi ich predal mi ponukol rovnake v bielej farbe za sialenu cenu. Tak som skusil dat na net ci sa nepreda a ak ano kupim znova dva kusy v bielej farbe a usetrim krasny balik. A ak nie nic sa nedeje. Ja to nepotrebujem predat len je zaujimava ponuka. Realne ich budem predavat az po sezone za cenu, ktora bude adekvatna k stavu a objednam nove modely. Mne ten bike robi radost tak som pridal a podelil sa. A teraz co je na tom trapne? Trapnejsie mi pride riesit preco niekto nieco predava. Ja som si to kupil tak snad si s tym mozem robit co chcem ??
09.07.2022 - 18:19:13
04
trochu som sa stratil tu pises že ta bike stali 12000.- ks a v inzeráte píšeš že 15000.-, teda si ich kúpil lacnejšie za 12000/ks nie za 15000 ?samozrejme si s nimi možeš robiť čo uznáš za vhodné, sú tvoje....
09.07.2022 - 19:35:21
00
Povodna cena myslene ako cena na pulte. Ano kupil som kus za 12tisic. Asi by som nechcel prerobit 6tisic euro len tak. Su k tomu aj doklady na tu sumu. Dufam, ze si sa znova nasiel.
09.07.2022 - 19:44:07
00
nitrous30, dik, ze si pridal vysvetlenie, bez ktoreho to posobilo vselijako (smiesne/trapne). S vysvetlenim uz to je samozrejme trochu ine.
Stale to zo mna fanusika ukazovania veci neurobi (nevnimam to ako "podelenie sa"), ale viem preco to ludia robia a nie si o nic horsi ako vela inych. V tomto uz ale vnucovat svoje zasady a presvedcenia nikomu aj tak nemozem a ani v podstate nevidim dovod.
Tym, ze si napisal ako to je, tak sa myslim dostatocne zneutralizoval moj povodny komentar a nikto to snad nebude dalej rozoberat. Prajem nech vyjde "vymena" za tie biele.
09.07.2022 - 20:13:44
00
opatrny-lenochod Ja sa už v tých tvojich bláboloch začínam strácať. Ja mám. pocit, že Ty, VUK a Stevo9 budete jedna a tá istá osoba. Do akého vlákna idem pozrieť všade tvoje príspevky ( včera konkrétne 14) a pritom pod jedným článkom si písal ako si strašne vyťažený konkrétne toto

začiatok citátu
Aby som tu dodal trochu kontrastu, tak za seba napisem, ze ja som nikdy nic podobne nezazil. Poslednu dobu sa na bike dostanem parkrat do mesiaca, nahanat kilometre alebo casy mi pride ako vtip a nejake planovanie vacsich ako dvojhodinovych pojazdeni ani zdaleka nehrozi. A recept na moje uspesne vyhybanie sa cyklo-vyhoreniu?
Staci byt pomateny workoholik, robievat pravidelne 10+ hodin denne, aspon pol dna kazdy vikend, pripadne viac, obsesivne dbat na kazdy detail urobenych veci a vo volnom case, niekedy po nociach rozmyslat co a ako treba este spravit. Potom nehrozi ziadny stres spojeny s bikeovanim a nad nejakym strava uctom sa clovek iba pousmeje ?.
Koniec citátu

Ak je niekto takto vyťažený ako ty , tak nebude oxidovať skoro v každom vlákne a už vôbec nebude postovať cudzie inzeráty, lebo naozaj na to nemá čas.
Už sa bojím ísť doma aj na toaletu, aby odtiaľ náhodou na mňa nevyskočil nejaký tvoj príspevok ty WORKOHOLIK.
09.07.2022 - 20:34:03
02
On je asi workoholik a vytazeny sedenim za PC a cumenim na toto forum :-).
09.07.2022 - 20:42:28
01
Nazgul napísal:
Veta "Nie je odpocet DPH" vec vysvetľuje... Buď nemá doklad, alebo to kúpil zvonku na nejakú firmu bez dane a teraz kšeftári... A kým nepredá, sú jeho, takže pochváliť sa môže... :-) Ten väčší už má dlhšie...


Alebo to clovek nekupil na firmu a faktura je vystavena na fyzicku osobu a tym padom odpocet nie je mozny 😂 Chapem, ze nie vsetci sme ekonomovia. Ale preco hned podvodnici 😂
09.07.2022 - 21:26:14
00
[quote, a nebudem na ne odpisovat[/quote]

Ja len dúfam, že to tak aj bude, lebo pri tvojej rozvrátenej osobnosti sa tomu veriť nedá.
10.07.2022 - 07:18:30
00
keyboard_arrow_up