A Froomovi nikto nepomahal k zltym dresom? Cyklistika je timovy sport a TJV nerovna sa van Aert - v kopcoch ho aj tak najviac tahal Kuss a predtym aj Roglic. Ako vravim, dnes zanho tie nastupy nechytal nikto, rovnako vcera nie, na tom bicykli si to musi v konecnom dosledku odjazdit sam a ked uz sa bavime o priamom porovnani Pogi vs. Vingegaard, tak mal V. par pretekov pred TdF lepsie W/kg nez Pogi, tak nechapem, o com sa tu stale pochybuje...
21.07.2022 - 18:40:59
05
Staci uz len to,ze Ketonuju a to oficialne priznali
21.07.2022 - 18:42:14
03
scarinko napísal:
Predpokaldam ze si 7 rokov veril ze Lance je cisty az do momentu kym sa nepriznal ze? Lebo mu nikdy nic nedokazali ty einstein.

Ja verím len v jedného boha a to je guru tohto fóra tuším sa volá Magián, preháňa sa po hradzi a vie kde má kto limity lebo ich vie porovnať so svojim výkonom. :D :D
21.07.2022 - 18:43:54
00
Van Aert mal od malicka toho najvacsieho konkurenta ,akeho mohol mat MVDP,chlapci sa spolu tahali ,su skratka dobri,a uz kolke roky dominuju v CX , Mato aj XC ,keby to bolo za cele tie roky chemiou ,uz by bolo davno po nich.
21.07.2022 - 18:49:00
01
LukasHarant napísal:
A Froomovi nikto nepomahal k zltym dresom? Cyklistika je timovy sport a TJV nerovna sa van Aert - v kopcoch ho aj tak najviac tahal Kuss a predtym aj Roglic. Ako vravim, dnes zanho tie nastupy nechytal nikto, rovnako vcera nie, na tom bicykli si to musi v konecnom dosledku odjazdit sam a ked uz sa bavime o priamom porovnani Pogi vs. Vingegaard, tak mal V. par pretekov pred TdF lepsie W/kg nez Pogi, tak nechapem, o com sa tu stale pochybuje...

Urcite 80 kilovy sprinter/klasikar ktory v tretom tyzdni trha vrcharov z haku, stiha vyhravat sprinty, domestikuje v horach, kazdy den v unikoch. Vingegard mi je sympaticky chalan ale zas odtial potial. Pre 4 rokmi cistil ryby v Dansku pri pase a dnes si len tak vyhra TDF. O červenej karkulke a vlkovi poznas?

Na hentoho trapka uz reagovat nebudem.
21.07.2022 - 18:50:49
01
Berno napísal:
Ako povedal David Walsh: Toto sú chemické preteky.
Netušil že sa na svete objaví niekto ako Van Aert a posunie to na iný level


a David Walsh kde pasie ?
21.07.2022 - 18:53:19
00
Magíán ty táraj choď si už niedkde schladiť tú horúcu hlavu, uľaví sa ti a bude zas dobre.
21.07.2022 - 18:54:59
00
Ako čítam komentáre, tak mi vychádza, že Pogi má viac fanúšikov ako Jonas. Pridám sa k LukasHarant. Pre mňa dnes V. potvrdil, že žltý dres je v správnych rukách. Hlavne tým gestom keď Pogiho počkal po tom páde.
21.07.2022 - 18:55:42
07
scarinko napísal:
Urcite 80 kilovy sprinter/klasikar ktory v tretom tyzdni trha vrcharov z haku, stiha vyhravat sprinty, domestikuje v horach, kazdy den v unikoch. Vingegard mi je sympaticky chalan ale zas odtial potial. Pre 4 rokmi cistil ryby v Dansku pri pase a dnes si len tak vyhra TDF. O červenej karkulke a vlkovi poznas?

Na hentoho trapka uz reagovat nebudem.

No a? Roglic 5 rokov pred svojou prvou vyhrou na TdF este skakal na lyziach :)
21.07.2022 - 19:02:02
02
Aert sa preto udrží dlhšie v dlhých kopcoch lebo oproti minulosti klesla výkonnosť väčšiny vrchárov druhého sledu za dva roky pandémie o cca. 0,2 W/kg
21.07.2022 - 19:03:31
00
LukasHarant napísal:
No a? Roglic 5 rokov pred svojou prvou vyhrou na TdF este skakal na lyziach :)

Ved prave, od 2016 v LJ, do 2016 nevyhral ani mastny ....
21.07.2022 - 19:07:04
00
Ved prave preto sa cudujem, ze sa cudujes ;) za mna skor paradny pribeh...
21.07.2022 - 19:09:31
00
Milan_eS napísal:
Ako čítam komentáre, tak mi vychádza, že Pogi má viac fanúšikov ako Jonas. Pridám sa k LukasHarant. Pre mňa dnes V. potvrdil, že žltý dres je v správnych rukách. Hlavne tým gestom keď Pogiho počkal po tom páde.

Fanusikov moze mat kolko chce, ale ak nieco ozaj nemam rad, tak je to znevazovanie supera, najma po vybornom vykone. Ja napriklad fandim Roglicovi, ale mi ani len nenapadlo mat nejake debilne komentare, ci si Pogi nieco fukol pred casovkou v 2020, jednoducho ked na to vtedy mal, tak Roglu porazil, toho roku bol zas silnejsi Jonas, Pogi mal smolu aj kvoli Covidu, ked prisiel o drvivu vacsinu potrebnych domestikov a ktovie co by bolo, nebyt toho dnesneho padu. Inak, na ES to skomentovali trefne, ze co si musel Pogacar hovorit, ked v etape na Granon stahoval Roglicove nastupy a ten nakoniec odstupil z Tour a Pogacara to mozno stalo vitazstvo :D
21.07.2022 - 19:32:12
09
No kde su experti na rýchle a pomalé svalové vlákna...
21.07.2022 - 19:57:01
00
scarinko napísal:
Urcite 80 kilovy sprinter/klasikar ktory v tretom tyzdni trha vrcharov z haku, stiha vyhravat sprinty, domestikuje v horach, kazdy den v unikoch. Vingegard mi je sympaticky chalan ale zas odtial potial. Pre 4 rokmi cistil ryby v Dansku pri pase a dnes si len tak vyhra TDF. O červenej karkulke a vlkovi poznas?

Na hentoho trapka uz reagovat nebudem.


co mu závidiš, mal si aj ty čistit ryby pri pase nie balit baby okolo pasu a tiež by si vyhral tour
21.07.2022 - 19:59:42
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up