Ďakujem. Ja mám v ebajkoch prehlad akurát čo sa týka pocitu z jazdy, manipulácie, prepínania režimov, konektora na ráme, nabíjačky v batohu, ktorý mám plný oblečenia a ona sa tam nevmestí a sledovania ubudnutia čiarky baterky na displeji. Z rôznych videí, aj osobnej skúsenosti viem, ako sa chovajú ukazovatele dojazdu a linearne ubúdanie čiarok tam nie je. Skôr také, že si dám pauzu a čiarka znova pribudne. Na chate aj tak nemáme elektrinu a za celé 2 týždne akurát mama šla 2x do potravin na dedine. V celej dedine 2 krčmy bez možnosti nabíjať. Iba ak vybrať televízor zo zásuvky a sedieť v zafajčenej miestnosti.

Potom som rozmýšlal aj o smart trenažery na zwift do budúcna a samozrejme priorita je cena. V trenažeri som mal pridaný rychloupínak a kúpil som za 70€ koleso s 11sp kazetou cs5800(takou ako na bicykli) a nahodil ojazdený plášť. Nemám rád iný systém než je ten tenký rychloupinák aj čo sa týka manipulácie a servisu. Pevné osi skôr na mtb tam ich mám. Ten rychloupínak stoji 1,7€. Pevná os 30€.
24.07.2022 - 10:50:26
00
keyboard_arrow_up