Xaho za slová ťa nikto nechytá, ale veci majú proste svoje presné názvy.
To čo teraz, AŽ TERAZ, z teba vypadlo, jasne mení veci - máš na mysli proste prudší zjazd, ak sa ti taký náhodou po ceste vyskytne. To sa ale nevolá downhill, ba ani len ľahký downhill. Je to proste náhodne sa vyskytnuvší ťažší zjazd počas XC, AM alebo EN výjazdu. A tvoja otázka sa stáva otázkou "ktorá z uvedených XC vidiel viac vydrží".
Ak chceš dostať rozumnú odpoveď, musíš sa najprv rozumne opýtať. Súčasťou toho je práve nazývanie vecí správnymi názvami.

"keby som chcel dh stroj tak si kupim cisto enduro bike"
tiež perla... enduro je enduro, zjazd je zjazd...
16.07.2008 - 16:23:44
00
Obe do srotu. Si posetri na pruzinovu toru s uturnom od85 do130, s tlmenim motion control (nie turn key). Ma 32mm nohy.
22.07.2008 - 18:48:14
00
normalne vam poviem ze druhy rok jazdim na RST GILE TNL dokonca to ma v nazve ja PLUS :lol: a este sa mi nerozpolila, sice je pravda ze na nejakych korienkoch a tak zapruzi ale inak nic .... ked nasadnem na bike tak sa stlaci no na take 3 cm a to vazim 70 kg :lol: asi uz su vybehane pruziny :lol: a perlicka na zaver, aby ta vidla vobec chodila musim nohy sem tam premazat olejom :lol:
davam jej dobre zuvat ale drzi :wink: no ale uz sa pracuje na novom stroji ktory bude mat minimalne recona alebo rebu ....
ale k teme .... ani s jednou ani s druhou si moc neuzijes
22.07.2008 - 20:31:07
00
keyboard_arrow_up