Výhody a úskalia tréningu vo vyšších nadmorských výškach, alebo čo sa mohlo "pokaziť" v príprave u MvdP
https://trainright.com/the-pros-and-cons-of-altitude-training-camps/
01.08.2022 - 11:15:21
01
Spíš by mě zajímalo, jak to mají ženský. Ty se z kola nevyčůrají. Prý čůrají o hodně méně,“ přemítá.

Mňa tiež Leo, mňa tiež.
01.08.2022 - 11:17:16
00
Google mi vyhodil toto. Uz sa tesim na kontextove reklamy.

qph.cf2.quoracdn.net
01.08.2022 - 11:44:44
00
normalne zastanu pri ceste
https://www.bicycling.com/tour-de-france/a40699610/women-cyclists-pee-in-races/
01.08.2022 - 13:36:36
01
Kristina napísal:
Video z horúcej TdF ročníku 1961
https://fb.watch/eBY2IhDkTG/

Mi pripomenulo :rofl:
thumb_up0thumb_down
Preklad komentáru vo filme:
"Při druhém přejezdu v bouři, se jednoho fanouška zmocnil soucit"
01.08.2022 - 15:50:59
02
JOLI napísal:
Mňa tiež Leo, mňa tiež.

Keď som vozil rozhodcov na pretekoch, tak počas etapy medzi rečou mi o tom rozprával Mirek Janout. Bol niekde na pretekoch, ženských, vtedy ešte len začínal a viezol sa s iným skúseným rozhodcom. Videl jednu na konci balíka s mokrými nohami. Hovorí tomu druhému - tá sa teda riadne potí. Odpoveď - čo by sa potila, vyčúrala sa.

Možno by nám Kristina mohla dať nejaké svoje skúsenosti s touto činnosťou...

Jedného krásneho dňa som išiel za balíkom na začiatku Košíc, od Medzeva. Štvorprúdovka, prostriedkom koľajnice električky. Opravovali cestu, tak bol prechod na ľavú stranu. Na kolajniciach si niekto ustlal a zobral so sebou ďalších 20 pretekárov. Preklučkoval som pomedzi ležiacimi jazdcami. Po 200-300 m bol prechod naspať do pravej strany. Balík sa rozhodol, že si urobí cik-pauzu a počká na padnutých. Všetci sa postavili na pravú stranu, otočili chrbtom k ceste, vytiahli pipíkov a močili. A ja s hlavným rozhodcom som zrazu ťahal špicu...

Zaujímalo by ma, ako by to riešili pretekárky. Lebo skočiť do priekopy, vyzliecť dres, stiahnuť gate, vymočiť sa, vytiahnuť gate, obliecť dres a pokračovať v jazde určite trvá dlhšie ako ho vytiahnuť spod gatí... Možno ušetria trochu času tým, že si ho nemusia otriasť. Nejaká tá kvapka pôjde do vložky...
01.08.2022 - 17:12:50
00
Len či ho máš ty.
01.08.2022 - 17:46:57
00
s hentym vyssie nemam nic spolocne, uz som poziadal o zmazanie, a aj jeho celeho
01.08.2022 - 18:19:45
01
JoKo napísal:
Keď som vozil rozhodcov na pretekoch, tak počas etapy medzi rečou mi o tom rozprával Mirek Janout. Bol niekde na pretekoch, ženských, vtedy ešte len začínal a viezol sa s iným skúseným rozhodcom. Videl jednu na konci balíka s mokrými nohami. Hovorí tomu druhému - tá sa teda riadne potí. Odpoveď - čo by sa potila, vyčúrala sa.

Možno by nám Kristina mohla dať nejaké svoje skúsenosti s touto činnosťou...

Jedného krásneho dňa som išiel za balíkom na začiatku Košíc, od Medzeva. Štvorprúdovka, prostriedkom koľajnice električky. Opravovali cestu, tak bol prechod na ľavú stranu. Na kolajniciach si niekto ustlal a zobral so sebou ďalších 20 pretekárov. Preklučkoval som pomedzi ležiacimi jazdcami. Po 200-300 m bol prechod naspať do pravej strany. Balík sa rozhodol, že si urobí cik-pauzu a počká na padnutých. Všetci sa postavili na pravú stranu, otočili chrbtom k ceste, vytiahli pipíkov a močili. A ja s hlavným rozhodcom som zrazu ťahal špicu...

Zaujímalo by ma, ako by to riešili pretekárky. Lebo skočiť do priekopy, vyzliecť dres, stiahnuť gate, vymočiť sa, vytiahnuť gate, obliecť dres a pokračovať v jazde určite trvá dlhšie ako ho vytiahnuť spod gatí... Možno ušetria trochu času tým, že si ho nemusia otriasť. Nejaká tá kvapka pôjde do vložky...

My baby to máme trochu zložitejšie a nemôžeme sa len tak postaviť na pravú stranu. Na tréningu je to jasné, dole dres a do kríkov. Čas si nájdeš. Na XCO alebo MTB maratónoch do 5 hodín nemám potrebu. Na dlhších tréningových výjazdoch používam kraťasy s odopínacími trakmi zozadu.
Keď však jazdíš dôležité preteky tak to najjednoduchšie riešenie je často to najlepšie. Na podobnú otázku odpovedá aj jeden nemenovaný pilot F1.
https://onestopracing.com/ask-a-pro-how-do-f1-drivers-pee/

thumb_up0thumb_down
01.08.2022 - 18:37:57
00
koľko nových ANONYMNÝCH užívateľov sa tu odrazu "odvážilo" prispieť svojim múdrom...
01.08.2022 - 18:45:59
00
Peter aktualne v Utahu

scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net
01.08.2022 - 20:20:11
02
Nová taktika Jumbo-Visma. Obetovať 500 m pred cieľom jazdca, ktorý zhodí čelo balíka a zablokuje ostatných a traja tímoví si v cieli rozdelia celú bedňu. Ale to muselo byť veľmi bolestivé. Zodratý sú ako by ich kamión vliekol. :doh:
thumb_up0thumb_down
03.08.2022 - 22:12:36
00
mali neutralizovat etapu, resp dat vsetkym rovnaky cas bez bedne
03.08.2022 - 22:22:37
00
https://sport.pravda.sk/cyklistika/clanok/635952-uci-i-poliaci-pod-palbou-kritiky-pady-v-etapach-ozivili-spomienky-na-horor/

Čistá chyba organizátorov. Veď ten spomalovač v tej rýchlosti okrem tých prvých nikto nevidel. Vôbec sa nečudujem, že padli...
03.08.2022 - 22:26:08
02
ja sa divim ze nemaju uz davno cloveka co by pozrel na tu trat a povedal ze je ok, alebo ze bacha je tam taky a taky problem treba spravit ciel inde..
03.08.2022 - 22:29:40
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up