Zneuzijem temu a posuniem ju este viac tym smerom ktory nacal autor (pretoze tu ma viac ako polovica ludi, staci pozriet galeriu bajkov).
Kolki z okolia BA aspon obcas jazdite na SS (Singlespeed)? Viem akurat o tmaxovi. Uz dlhsie sa pohravam s myslienkou zorganizovat spolocny hromadny pojazd bud po MLBA a okoli alebo viac dobrodruznejsi hreben MK aspon po Smolenice. Rigid bude male plus.
04.08.2022 - 17:13:23
00
vrabc0 Dobry napad urobit SS vyjazd pripadne rigid. Ale myslis ze su tie bicykle kompatibilne s trail HT na singloch ? Ja to vnimam tak ze mediz full a HT je taky isty skok ako medzi HT a rigid a to nehovorim ani o SS. Myslienka je aby vyznavaci podobneho stilu jazdy jazdili spolu. Ale nemam osobnu skusenost, ak si myslis, ze to bude fungovat na spolocnom vyjazde ja som za.
04.08.2022 - 17:57:31
00
No ja mám CX, teda hardfull na baranoch, hoci mám 2x11.
No keďže traily ešte na tom nejazdím, takže kľudne by som sa pridal, ak bude v MK váš full rigid pojazd :-)
05.08.2022 - 09:40:38
00
Ja som myslel zvlast ss vyjazd. SS sa jazdi trochu inak, kopce bud dupes rychlejsie alebo ich tlacis a a na rovinkach si pomalsi. To by sprevodovanych asi stvalo. Aj ked mam taketo vyjazdy za sebou a uplne zle to nebolo a s tym by som ani nemal problem zohnat partakov. Fakt vyslovene len SS.

Pri rigide problem nevidim, tam mi dokonca prijde ten bike ovela viac vyvazeny a predvidatelny ako hardtail. Jazdil som na rigide s chalanmi na fulloch a dost ludi ma na trailoch pustalo pred seba, az taka brzda ta pevna vidlica nie je. Na karpatskych singlacoch kde je minimum korenov a kamenov je to skoro zajedno s hardtailom.
05.08.2022 - 11:47:07
00
Keďže už SS nemám, mal som kedysi fixku, čo bol skôr cesťák. Dam si smerom hore musel dupať a smerom dole točiť ako škrečok.
Preto stále pokukujem nad postavením si trackocross-u.
05.08.2022 - 12:31:02
00
keyboard_arrow_up