pokial si dobre pamatam za vis maior startovne organizator nevracia. a ano pamatne rocniky ci uz Horala alebo Salzky mali ovela veselsie podmienky ako tato predpoved. Salzku zrusili iba vtedy ked im na trati v lete snezilo a to zastavili az pocas pretekov.
19.08.2022 - 12:28:00
02
Neviem ci je uplne koser porovnavat mtb a cestne podujatie
19.08.2022 - 12:30:42
00
tak si to odstrihni po prvej vete :)
19.08.2022 - 12:31:49
02
Startovne zaplatene sice mam, ale ak bude prsat od rana nejako silnejsie, taktych 70€ ozeliem. Premoceny do nitky uz pred startom, v baliku sa dlho za nikym nezvezies lebo ti bude prskat, a tych 70€ mi nestoji zato rozsekat seba a bike, a to nieje o tom ze by som ja spadol ale niekto ta moze nabrat..
V tom zjazde zo strminy aj minuly rok za sucha kusok predomnou skoncil jeden mimo cestu, nastastie sa mu nic nestalo..
19.08.2022 - 12:37:25
11
scarinko myslim ze MTB moze v pripade silneho dazda byt dokonca horsie (blato, mokre korene, strmsie zjazdy, ...).
Cestne bicykle mozu v dazdi normalne ist po ceste, nevidim dovod preco nie, Trnava-Rysy sa isla tiez v hustom dazdi co tu cepo daval kedysi report. A tiez ide o velky peloton s jazdcami roznych vykonosti.
Mozes neprist - startovne ti prepadne - ale snad necakas ze pri vsetkych nakladoch co na to dali budu este aj vracat peniaze. O
Okrem ineho myslim, ze ty nejdes, nadavas na tuto akciu odkedy vznikla a zaroven si tu jediny co sa na dazd stazuje.

adamadelaide dal dobry pohlad. Ak to je mimo tvojej komfort zony tak si prides aspon po startovny balicek :D.

Ja sa rozhodnem zrejme skoro rano, ale netusim ci ked pojdem naozaj opatrne ci sa mam coho obavat v tych zjazdoch. Jedine ta strmina bola taka naozaj neprijemna ale v dazdi proste budem na brzdach.
19.08.2022 - 12:46:10
03
To si ma nepochopil, ja tam nejdem vobec, nie koli tomu ze prsi. Na akciu nenadavam, len to nie je pre mna zaujimave. Skor ma zaujimala ta organizacna stranka pri takychto okolnostiach.
Eaten co si pamatam tak mas uz Aeroad na kotucoch co je celkom v poho aj za dazda ale predpokladam ze bude vela ludi na rafkovych a s karbonovymi kolesami co v dazdi je celkom pruser.
TT rysy pokial viem nie je pretek a cakate sa na par miestach na kopcoch.


Naposledy upravil scarinko dňa 19.08.2022 - 12:51:18, celkovo upravené 1 krát.

19.08.2022 - 12:48:34
00
scarinko napísal:
Neviem ci je uplne koser porovnavat mtb a cestne podujatie

Keď som bol na Mondsee radmaratón, tak nám z 200 km trasy celých 150 km lialo. Do zjazdov sa išlo vyslovene po tečúcej vode a v mračnách, ktoré pripomínali hmlu, takže si nevidel do koho najskôr vrazíš ak to neubrzdíš s brzdami. A to v dobe, kedy kotúče ešte nemal nikto. To čo je na nedeľu je ľahký dážď. Ale chápeme sa, nikto za seba nie je zodpovedný, všetci by za prípadné komplikácie na pretekoch zvaľovali vinu za svoj neúspech na organizátora a mali veľkohubé vyhlásenie, že to mal rovno zrušiť. Nechápem ľudí čo sa na to prihlásili, že nepočítali s takou drobnou eventualitou ako blbé počasie.
19.08.2022 - 12:50:25
04
eaten napísal:
Ja sa rozhodnem zrejme skoro rano, ale netusim ci ked pojdem naozaj opatrne ci sa mam coho obavat v tych zjazdoch. Jedine ta strmina bola taka naozaj neprijemna ale v dazdi proste budem na brzdach.

okrem strminy su podla mna zjazdy ok aj na vode ked clovek ide v ramci toho co ma na vode odjazdene. mozno prejazd vinohradom nad pezinkom by este mohol byt na vode neprijemny...
19.08.2022 - 12:53:20
00
pozrite aktuálneho aladina 3-dnoveho na nedelu, denný uhrn zrazok: bratislava koliba - 122,4mm, bratislava centrum - 130,8mm, stupava - 137,9mm ...neviem ci je to chyba v systeme, ale taketo hodnoty som tam v zivote nevidel...bude veselo :) hadam este viac ako nedavno na MRC v Belej pri Martine

Prílohy:

Turčianske okruhy.jpg
Turčianske okruhy.jpg 302.38 KiB thumb_up0thumb_down

19.08.2022 - 13:16:16
01
No kazdopadne to bude zaujimave, dufam ze vsetci pridu do ciela ok a nikomu sa nic nestane.
19.08.2022 - 13:19:48
00
eaten ani by som nepovedal mimo komfortnej zoby, ale na vode mam najazden prdlajs, rafikove brzdy a viem ako to vyzeralo minuly rok za sucha, aj ked urcite pojdu vsetci opatrne, no ked predomnou zacne prudko brzdit na kotucoch tak to na rafikoch neubrzdim
19.08.2022 - 13:23:45
00
snad sa to este upravi - v kazdom pripade ak dojdem do ciela tak na tom budem lepsie ako v Prahe - tam som bol 429. :) takze by som bol radsej keby svietilo slniecko a prave ti "amateri" si to najviac uziju..
19.08.2022 - 13:25:35
01
Aj dnes malo prsat vecer, a uz sa to zmenilo na 3.1mm, ta nedela sa teda meni kazdu chvilu este pred hodinou hovoril aladin par mm, teraz 130. No super. Horsie, ze nemam ani nepremokavu bundu kedze moc nejazdim v dazdi, asi zmehnem do decathlonu.

Prelozenie moc nevidim realne, kedze sa to pripravuje x mesiacov, policia vybavena uzavery trate.

Prsalo im tusim aj v prahe minuly rok. No ostava dufat, ze sa to zmeni.

Tak ci tak, je toto pretek skor sam so sebou, je tam par makacov co si zabojuju o bednu, ale inac je to skor pre casual jazdcov, a ci niekto dojde 20 miest hore dole je jedno.

Este co mi napadlo, este moze fukat silny vietor a mohol by byt problem v lese, s padom stromov, konarov atd. To by asi bol dovod na zrusenie.
19.08.2022 - 13:35:50
00
Potrebujes skor plavky ako nepremokavu bundu :lol:
19.08.2022 - 13:56:28
02
inak, aby to tu nebolo take negativisticke - chysta sa este niekto okrem mna startovat zo stvrtej skupiny?
19.08.2022 - 14:30:14
00
keyboard_arrow_up