Trosku ufukane, ked som odpadaval z pelotonu, ale parada..
21.08.2022 - 13:43:24
01
Inak som fakt nechapal, ako sa to tam skladalo..nastastie som si uzival zadnu cast pelotonu, ale teda videl som ludi zbierajucich sa zo zeme na divnych miestach...
21.08.2022 - 15:52:22
01
Prvý pád na Devínskej ceste niekto trafil tú betónovú zábranu na ľavej strane a druhý pád v Devínskej chalan vraj trafil jamu a zleteli mu ruky... Kamoš bol za ním ale nejak si zaspomínal na svoj cyklotrialový backround a on to ustál...
Ja som bol akurát na pravej strane, takže ma to obišlo. Inak počasie výborné, atmosféra na Babe v hmle krásna a aj keď som mal o 5min horší čas ako minulý rok, tak sa mi išlo lepšie
21.08.2022 - 16:13:18
11
Tak vzhladom na to ako to este vcera vyzeralo to dnes bolo super. Pocasie idealne, mozno az na ten vetrik, aj ludia popri trati pofandili aj napriek tomu ze nebolo najkrajsie.
Vela sa tu hundre na stav ciest, ale mne sa to az take zle nezdalo. Resp. na slovenske pomery to bolo uplne v pohode.
Tiez som si zhorsil cas, asi o 10 min, ale to sa neda porovnavat ked to pocasie nie je rovnake - v niektorych usekoch dost fukalo oproti a napr. v zjazdoch som bol dost na brzdach kedze bolo vlhko a boli listy. A este tam mozno cosi zohralo aj to, ze som tomu treningu posledne 3 tyzdne nedal :D .
Pady na hobby pretekoch boli a budu - tomu tazko zabranit. Ja hodnotim super, tesim sa na fotky a ak budem mat cosi nakrutene pojdem aj dalsi rok.
21.08.2022 - 16:44:32
05
Nakoniec ste to mali celkom dobre. Na to ake boli predpovede tak okrem vetra bolo idealne na pretekanie. Nebol hic a dalo sa makat. Rano som pozeral ze aj slniecko bolo tak ste si to vymodlili 😁
21.08.2022 - 16:51:47
00
Organizácia super, a počasie nakoniec tiež, aj slnko vyšlo :) Vietor občas nárazový, ale dalo sa. Čo však bola katastrofa, tak to boli niektorí jazdci v prvom balíku, ktorí síce možno mali bike a rýchlosť na prvú vlnu, ale minimálne skúsenosti s jazdou v balíku :n: :fubar: Robiť si selfie v idúcom balíku a fotku cyklistov za ním je fakt na hlavu. To obiehanie už na Ružinovskej tiež na hlavičku, keďže elite grupa miesta na debni aj tak obsadí. Bolo vidno kopec teamov z BA, Pezinka, Serede, Trnavy pod., ktoré miešali karty na popredných miestach, ale tí išli aj normálne. Bohužiaľ tam boli aj neskúsení jazdci a to bol des. Prvý pád pred tými betónovými panelmi pred DNV sa stal za mnou, ten zvuk o zvodidlá bol hrozný. Neviem, či ste to niekto videli, či sa hodila vlna, alebo čo, ale bola to rovná a široká cesta. Druhý pád v DNV sa stal predomnou, už som sa videl na chrbáte, našťastie som sa upratal na trávnik (zlaté reflexy z MTB). Tiež nechápem, čo sa stalo - rovná a prehľadná cesta, ani tempo nebolo veľké. Prvý balík mi následne ušiel, tak potom fajná doťahovačka, takže v Stupave som bol na uterák. Za Strminou klasika pád v pravotočivej. Samozrejme, za toto organizátor nemôže. Jazdiť v balíku znamená byť zodpovedný a ohľaduplný voči ostatným, niektorým to však nedochádza a trepú sa dopredu, kde však nemajú, čo hľadať.
21.08.2022 - 17:04:29
010
Nechapem ani ja, ten velky pad bol na devinskej ako zacnu na pravo tie betonove zvodidla. Myslim, ze na lavej strane bud niekto nedaval pozor na svoje predne koleso alebo tukol zvodidla spadol a cele to tam popadalo. A niektory slabo brzdili. Som bol nastastie akurat napravo a stihol som zabrzdit aj odopnut nohu, jedine trocha tukanec zozadu, ale iba retaz spadla nic.

Cas som si o 10min zlepsil na kratkej, ale zjazdy som tiez brzdil oproti minule kde som isiel naplno, co bola trocha skoda, lebo tie zjazdy su super. Len minule som startoval z konca a od vw mi usla skupina, cize sme isli tak 3ja.

Ale nejak mi to rychlo ubehlo, na buduce dam asi uz tu dlhu.

Plus video z toho padu na devinskej.

https://streamable.com/ki48ec
21.08.2022 - 17:09:21
08
ach, radsej sa pojdem na toten Haute Route zmordovat ako ze ma niekto zmorduje na L´Etape... ( ale musim uznat ze to dopadlo este celkom dobre )
21.08.2022 - 17:52:53
28
Tu niekto zachytil aj dalsie pady, nie tak detailne ale: https://www.youtube.com/watch?v=GCa3H_P3bDM
22.08.2022 - 10:53:20
02
z tejto temy to vyzera, ze maju vsetci ti kuvici pravdu o nevyjazdenych jazdcoch a podobne... ale ja som z poslednej tretiny balika videl uz len tych najhorsie poskodenych, ako si opravuju bicykel - inak absolutna pohodicka, az teda na tu strminu kde som sa skoro 20 minut pretrapil:)
22.08.2022 - 13:02:59
01
Muso z 19.2.: "Aj tak som zvedavy, ako ti to pojde pri l'etape...". Tak hlásim, že Strmina je s 44z v pohode, horšia bola Koliba, ktorá je paradoxne papierovo ľahšia. Inak fajn závod. Malo to teraz inú atmosféru. Úvod sa šiel rýchlejšie ako minulý ročník, bolo však aj viac kolízií, pádov, defektov, padnutých reťazí a pod.
22.08.2022 - 13:43:39
00
Tak ja som si overil, ze tych mojich 30 - 36 je pre mna minimum - podla stravy mam strminu fakt ze vyse 19min, aj ked taky Martin Velits ma predbiehal az pod vrcholom a nie velmi rychlo😀
Ale zas, to bol jediny clovek co som ho videl opravovat defekt..
Kazdopadne, niektore cesty napr v Borinke boli fakt na gravel.. tie moje 32mm bezduse boli vyhodou..
22.08.2022 - 14:03:36
00
asi myslis v Limbachu ;)
22.08.2022 - 14:16:49
00
Do Limbachu som sa ani nedostal, kazdopadne si pamatam ako na ceste zo Stupavy na Strminu som trafil slusnu jamu...
22.08.2022 - 14:23:52
00
Isiel si kratku? Zo strminy na BK?
22.08.2022 - 14:26:57
00
keyboard_arrow_up