tomuto by som aj veril,Ruzké metódy propagandy sú neobmedzené:
Ukrajinský predstaviteľ očakáva, že ruské tajné služby sa chystajú vykonať sériu teroristických útokov vo vlastnej krajine :
https://dennikn.sk/minuta/2980963/?ref=mwat
23.08.2022 - 15:38:51
00
ivast napísal:
Hazard nad chronickym acohentistom sa vobec neoplati zavzdusnovat, vlastne ani citat to netreba ...


Ja naopak ĎAKUJEM @Hazard _ovi za trpezlivé vysvetlenie lebo mnohí ( ja už nie ) ho stále potrebujú.
23.08.2022 - 15:51:55
00
tak FSB ma na konte niekoľko teroristických útokov,aby mali dôvod na okupáciu a vraždenie v čečensku.ako hovorím rusák sa nič nové nenaučil.stále to skúšajú po starom.
23.08.2022 - 16:09:05
00
Dano5 napísal:
tomuto by som aj veril,Ruzké metódy propagandy sú neobmedzené:
Ukrajinský predstaviteľ očakáva, že ruské tajné služby sa chystajú vykonať sériu teroristických útokov vo vlastnej krajine :
https://dennikn.sk/minuta/2980963/?ref=mwat

Ak chcú poradit ze koho, tak zopar tipov by som mal😈
23.08.2022 - 16:29:22
00
https://www.emmanuelsblog.com.ng/2022/08/war-reporter-exposes-unimaginable-evil.html?m=1
23.08.2022 - 17:37:50
11
Pre Jana, ked uz spominas kolegyninho kamosa, ci kamoskinho kolegu: BTW pred USA boli v Afganistane kto a ake to malo dosledky? kratky vysek z wikipedie:

In 1979 the Soviet Union intervened in Afghanistan with Operation Storm-333. This action precipitated a negative reaction in most of the Muslim world deeming it as an invasion, and contributing to a decline in Afghanistan's prosperity and a strengthening of radical elements within the country.
23.08.2022 - 20:25:31
03
Jano, ale tvoje argumenty su v style,,ze henten kradne, ale ved aj tamten kradol pred rokmi, tak co riesime tohoto. No riesime ho preto, ze toto je sucasnost a a to bola minulost a tie pripady sa naozaj nedaju porovnavat.
Uznavam, ze su staty, kde treba pevnu ruku a ked padne diktator zavladne tam anarchia. Btw Rusko patri medzi ne,
Ale min Sadam nebol neviniatko, nezabudaj, ze on bol prvy kto utocil a zacal sa tak zaciatok jeho vlady. Preco napadol Kuvajt vtedy? Lebo si myslel, ze mu to prejde?
Ano asi bola chyba, ze nebol zniceny uz v prvej vojne, pretoze druha uz bola postavena na vode, ale zniceny byt mal.
Zabitie a zvrhnutie Kadafiho je diskutabilnejsie, to co vzniklo po nom je chaos, ktory sa neda ovladat.
23.08.2022 - 20:44:35
02
Dano5 napísal:
tomuto by som aj veril,Ruzké metódy propagandy sú neobmedzené:
Ukrajinský predstaviteľ očakáva, že ruské tajné služby sa chystajú vykonať sériu teroristických útokov vo vlastnej krajine :
https://dennikn.sk/minuta/2980963/?ref=mwat

Túto metódu použili ako zámienku na rozpútanie 2. čečenskej vojny. Nepamätáš sa na vybuchujúce paneláky v Moskve a okolí s desiatkami obetí? Strojcom bola Ruska tajná služba. Zvalili to na cecencov aby ich mohli ísť oslobodzovať.
23.08.2022 - 20:50:35
01
dennikn.sk :
Fašisti Uhrík, Mazurek a ich Republika prelomili všetky tabu svojej extrémistickej komunity a idú oslavovať SNP...
to je sila teda od fašounov vymletých vypatlaných :x :x :puke: :puke: :tmi: :tmi:
23.08.2022 - 20:53:45
07
popletkovia
23.08.2022 - 20:58:01
00
potrebuju hlasy miernejsich jednoduchych volicov, ktori nie su presvedceni nackovia
23.08.2022 - 21:03:18
01
Průkaz Ukrajinky z Azovu, který předložili Rusové jako důkaz, je špatná práce ve Photoshopu.

https://m.zive.cz/clanky/prukaz-ukrajinky-z-azovu-ktery-predlozili-rusove-jako-dukaz-je-spatna-prace-ve-photoshopu/sc-3-a-218021
23.08.2022 - 21:28:58
10
tvl. to je bordel :)
proruský fašisti počúvajú Kryla, oslavujú SNP, atď,
to je tu už v hlavách riadne vymetené
23.08.2022 - 21:31:33
00
Jano1987 napísal:
Nevidím teda rozdiel medzi tým, čo spravili USA a Rusko. Ak nesúhlasím s jedným, nemôžem súhlasiť s druhým.

Aj keby sme sa rovno tvarili, ze co sa tyka vojen, tam rozdiel nie je (osobne si to nemyslim) a ze USA aj Rusko su rovnako zle velke psy, ktore j... koho chcu, je tam este jeden rozdiel - komu to spravili resp. stale robia.
Budme realisti, svet je egoisticky a myslime na seba.
Porovnanie ako dopadli sfery vplyvu USA a Ruska v Europe po WWII je asi kazdemu jasne a netreba to detailne rozoberat. Krajiny byvaleho sovietskeho bloku skoncili tak rozje...., ze sa z toho doteraz nespamatali, nehovoriac o chutovkach na zaciatku 50tich rokoch (vymyslene procesy - popravy) , Madarsko 1956, Ceskoslovensko 1968 a dalsie. Najlepsi priklad je Nemecko - vychodne vs. zapadne - obe krajiny pritom boli na rovnakej startovacej ciare, ako porazene staty. Krajiny pod ruskym vplyvom nakoniec skoncili celkovo ako porazene.
Hovori sa, blizsia kosela ako kabat, takze nieto divu, ze problemy niekde daleko nas az tak netrapili (bez ohladu na to, ci napr. v Afganistane robili poriadok Amici alebo Rusi, alebo ci tam mali prsty obaja naraz ako vo Vietname).
Ukrajina ale nie je niekde daleko a ked prehraju oni, je jasne, ze Rusi sa tam nezastavia a my sme dalsi v poradi. Dosledky ich zhubneho vplyvu dobre pozname.
Takze racionalny vazny dovod preco prave teraz hlasno kricat a konat proti Rusku sa najde, bez ohladu na to, ako sa spravalo USA predtym alebo aj teraz.
23.08.2022 - 21:56:28
423
Amen
23.08.2022 - 22:07:53
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up