Naozaj uz chod do *****
31.08.2022 - 21:09:40
05
Relyful nahraj video jak robis banan a posudime :) mozno ho robis naozaj dobre a mozno si to len myslis..

A teda k teme, dnes sice len kratky pojazd ale podmienky na trailoch su dobre, cerovka od kacina, udolie Vydrice, 5bojar a Koziarka.. stopa dobre viditelna, blato som neregistroval
31.08.2022 - 21:44:09
00
todam napísal:
Uzil som si to cez Klokociny do Perneka.

Ale si mal napísať, že je to zjazdné len s enduro bajkom. :-) S XC-čkom som šiel dolu kopcom po svojich. A na poslednej križovatke s lesnou cestou (čo vedie na tzv. Námestie podľa lucus mapy) som nevedel trafiť na cestu do Perneka. Aj hore na Konských hlavách v tej lúke som trochu blúdil.
01.09.2022 - 19:04:46
00
Prvy krat som si aj ja ponadaval 😁
01.09.2022 - 19:08:34
00
Comby napísal:
Ale si mal napísať, že je to zjazdné len s enduro bajkom. :-) S XC-čkom som šiel dolu kopcom po svojich.

To je čo za nezmysel. Ja som to šiel 15x na XC bajku a ani jediný raz nešiel dolu kopcom po svojich, nešír prosím poplašné správy :) Ak sa budeš chcieť zlepšiť, ešte niečo potrénuj, pojazdi a dáš to aj ty ľavou zadnou aj na XC bajku, držím palce.
01.09.2022 - 19:45:22
04
Here we go again. |(
01.09.2022 - 19:52:55
110
Coozee s XC-ckom Klokociny? Trochu prehanas, to ja som to dal uz 9-krat na dcerinej trojkolke!
01.09.2022 - 22:32:37
01
Pozor aby nedoslo k omylu hned na zaciatku. Kazdy normalny totiz pochopi ze sice napisal ze to "je zjazdne len s enduro-bajkom" ale myslel tym ze to "nieje vhodne na xc-bajk". Cize nema zmysel sa vyjadrovat k tomu ci sa to da alebo neda zijst na inom ako enduro-bajku lebo to bude povazovane znacnou castou fora za chvalenie sa. :D :D :D
01.09.2022 - 23:18:58
10
Strenki napísal:
To je čo za nezmysel. Ja som to šiel 15x na XC bajku a ani jediný raz nešiel dolu kopcom po svojich, nešír prosím poplašné správy :) Ak sa budeš chcieť zlepšiť, ešte niečo potrénuj, pojazdi a dáš to aj ty ľavou zadnou aj na XC bajku, držím palce.

Áno, presne. Toto fórum je len pre vytrénovaných makačov.
02.09.2022 - 09:09:05
00
Na toto má angličtina veľmi dobrý termín - humblebragging.

Ja si napríklad viac než brutálne zjazdy vychutnávam strmé, často silové výšľapy. Jazdím ich pomerne často a teda to mám myslím si aj celkom slušne "natrénované." Na včerajšej časovke Stupava - BK sa mi tak aj na takmer 13 kg hliníkovom HTčku z Decathlonu podarilo zájsť solídny čas a nechal som za sebou x ľudí s výrazne ľahšími a niekoľkonásobne drahšími strojmi.

Ak by ale niekto písal, že to bolo ozaj veľmi ťažké a vhodné len pre chrtov s papierovými bicyklami (a ešte za to bratu dal aj smajlíka) tak mu určite nebudem písať, že je to kravina, pretože som to so cťou prešiel aj na obyčajnom, lacnom a ťažkom stroji...
02.09.2022 - 09:24:41
010
Comby napísal:
Ale si mal napísať, že je to zjazdné len s enduro bajkom. :-) S XC-čkom som šiel dolu kopcom po svojich. A na poslednej križovatke s lesnou cestou (čo vedie na tzv. Námestie podľa lucus mapy) som nevedel trafiť na cestu do Perneka. Aj hore na Konských hlavách v tej lúke som trochu blúdil.

Samotny zjazd z Klokocin po tu asfaltku je sice trochu kamenisty, ale inak v pohode zvladnutelny (zalezi na rychlosti, akou to chce clovek zliezt). Ta druha cast (krizom cez asfaltku do lesa s koncom na asfaltke na PB) je v poslednej casti uz trochu strmsia a tam to je trochu na moral (hlavne ked to ide niekto prvy krat), ale tiez sa da.
02.09.2022 - 09:31:42
01
Tomas11 ale ty si chrt a borec, a keby sme ti dali nejake 10kilovy bike, tak nam das vsetkym este vacsi salat ako teraz :)
02.09.2022 - 10:40:15
00
To sme sa dopracovali. Prehnane politicky korektná doba, keď nie je žiaduce, aby človek upozornil na dezinformáciu, že na Konské hlavy - Klokočiny sú len pre enduro bajky. Lebo teraz má zrazu každý právo na názor doslova na všetko. Potom tu máme pol krajiny antivax a vo vláde šaša s 25%.
Keď použije fakty, čísla a štatistiku (skutočne som si pozrel segment na Strave, šiel som ho zatiaľ 15 krát, takže ten úsek celkom poznám) je priestor na posmešok.
Ďalší poukáže na humblebragging a v tom istom príspevku napíše, ako všetkých rozvešal na časovke so svojím 13kg HT.
Btw je ti jasné, že na časovke do vrchu je dôležité to koľko vážiš ty a aké máš w/kg. Keby si mal 100kg, ani 5kilové HT ti nepomôže a mohol by si trénovať koľko by si chcel ...
Tak isto keby niekto písal, že na časovku môžete iba s papierovým bicyklom, tak neviem prečo by to mala byť nevhodná kravina mu napísať, že sa to dá vyhrať aj na 13kg HT z Decathonu.
Ja som Comby-mu skutočne úprimne písal, že sa to dá prejsť na XC bajku a keď ešte niečo pojazdí, zvládne to aj on. Nech neplaší prípadných záujemcov, lebo pekná fotka od todam si to priamo pýta tám ísť a jazdiť to a kto nebol, choďte :) Bajku zdar, cmuk.
02.09.2022 - 11:37:29
07
Tomas11 napísal:
Na toto má angličtina veľmi dobrý termín - humblebragging.


cestina tiez - mimoděk :)
--
btw vcera vecer v lese vyzivnych 14 stupnov pri Vydrici :D mal som len tenky letny dres :D


Naposledy upravil iron.hide dňa 02.09.2022 - 12:59:46, celkovo upravené 1 krát.

02.09.2022 - 11:50:29
00
:D Ja som len volne parafrazoval to co mi bolo tvrdene ludmi vo flejme par desiatok stranok dozadu. Napriklad https://www.mtbiker.sk/forum/post1867174.html#p1867176. 3x smajlika som dal schvalne aby kazdy pochopil ze to bola ironia a ze som si chcel i ja rypnut.
02.09.2022 - 11:53:41
00
keyboard_arrow_up