MTB Singletrack Maraton Košice - UCI MTB Marathon Series

03.09.2022
MTB maratón
Košice (Slovensko)

Propozície, Pozvánka, Reportáže, Výsledky
Zúčastnených bikerov (295)
810200281148345ADAM2305anaxagoreAndiAndobikerAndreas12ArtWoxatillapappatwaBajtos.fbedibenki333bgkosicebikelsonbillienaBlazsoboadnareBORKOSTEFANVELOBIKERcalvladoscebukajpCsokasCukitocyklista111CyklosportDODYdada98Dal_bordallabenetadaniel153DarkEngelDeniDudichromandjankoDodoLeDomco26Dominik271dominikmako05dsivakDudySVKDuri17DusolinoelenaoElMatadoremce78Erik131F39PeterFedák DušanfepaferkodankoFiffoFilip94filipgres14flowcorefrantisek.lamifrantisekkorlGabbygabrielnemcikgajdosovaivana1gerocrradohalzahrabkymilanhunt9chendlerdpchosen1IcemanRVImromaninfinitippivuskojachmelJakub-gjakubjencus123janjanockojanjassoJanLeskojanmagurJano81janulienkamjanvirostkojanymitrojardofjaroslav_hjaroslavsmolkajhleJKojohny_zavislakjojoAUTHORjosco323JozefJozefNJozoBJullojurajvlkkajsmentkeriskarcermakkisbence14kisgazsi78kiwipopkondy2121kovapal11Kristinakrystof08kubobikerkvyhonskalacobrlacokosclenusikgirlLeslevikjankalongauerpalilubkakblubo179lubosjancolukassarisskym4jomackoke172majovajomalwareMamro-9MamutoshMaoMarcel2808Marcelfeltmarek.contofalskymarek571marekk1888marekmatavkaMarekRostarmarekstetka82marekvargovcakmariansvonavaMarin1Markomark0MarMalmarmizmarosBeMarSmmartin7797martin90MartinaKrahulcovamartinko76martinkubis8martinnehilamasincakmatej_krcmatej12345matejkiral23MATFEJMatiussmato83matotopemekcenMentalCoachmickelson99migel049mihokiMichalDankoMichalGazikmikitajumiropalickamiroslavilavsky0MiSmiskin78mkostelmmatejgajdosMP18mrchaMrTimotimruzbaskymrmsabo013mtbiker_mach426mtbiker_mariosimko449neronniedobanoronagyooocoOrosi Martinovi77PatrikPaumerpattto15paulus01pcolkapedrofoltapeter_dzurnakpeter.zarembaPeter1982Peter6Peter89peterbruncpeterfarkas3peterhegyiPeterKEpetermadaraszPeterSmilnanski25PeterszpetkobalogpetocervikpetotakacpetroodavidPistik777pjesenskypkarascakpolakovicvendelinporubsky865ppetrovskyproefektkosiceproximus71radkosabolradobelanskyradoslav.zamiskaradoslavsirkoRastikSVKrastislav.balockorastislavdzurikRastislavNagyrastostolicnyremi3Riddic5rihak90rkoncekrob-broberthrachiarrobertttRobo87Roboop76roman.geregRoStrsimko18rudolfdubajrufus828RULEsalyiferiSamuellson-bcsarikScooby555seamastercontrolShufelSchustiskerekesslavušslivertsmelkovaSodjagsolariz79SondoRoromsorgospcolovaspeedyenergyspion1982spkjankostahik3stanielstarosta.uhorskeStefan61stefankratkyStevoPavlikstraka.michalSvit33szotaklukasszvikitajovskaja24talustashunkoTimiRtinkaegryovatino1408tmmtvmtomasbukovsky67tomasltomasmincaktomihausertommeetoso2424trojcakdturoczymarianvandalcadvastagszabolcs9vavcoviktor.lenartvitkomiroslavvladi78VladimirFarbakvladimirnemcikVlado_vladokubistikVladyKE87vlastochwillwlado99XCBoyxdanko00zifZifozimapeter
Ahojte !
V mene organizačného tímu Vás srdečne pozývam na 19. CST Singletrack MTB Maratón Košice !
V obvyklej skvelej organizácii ProSport Team Košice čakajú na bikerov opäť jedinečné, technické a hravé trate plné singletrackov.
Pripravené budú opäť 3 trasy,75km,50km,20km, so štartom v Jahodná Resort, vzdialenej iba 12km od Košíc.
Preteky sú finálovým kolom ŠKODA Slovenského pohára XCM.
Dlhá trasa je aj tento rok zaradená do kalendára UCI v kategorii C2 pre držiteľov licencií ELITE a Masters.
Najmenších čakajú samostatné detské preteky a pre nesúťaživých máme na nedeľu pripravené organizované výlety po okolí a KE.CY trailoch .
všetky dalšie informácie nájdete už na webe :
https://www.singletrackmarathon.com/uvod.html
prihlasovanie priamo na našej stránke alebo na sao-tatry :
https://cyklo.sao-tatry.sk/index.php?menu=103&l=sk&arok=2022&cisl_preteku=113
Tešíme sa na Vás.

Prílohy:

plagát 2022 .jpg
plagát 2022 .jpg 227.2 KiB thumb_up0thumb_down

31.07.2022 - 10:11:29
03
pripomínam že zvýhodnené štartovné a možnosť objednania suvenírov je do 12.8.2022
všetky suveníry si viete objednať cez partnerský eshop:
https://www.probiker.sk/maratonske-suveniry
Do pozornosti dávam nové čelenky ! ( je síce ešte teplo...ale to sa čoskoro zmení :lol: )

Prílohy:

celenky2022upr .jpg
celenky2022upr .jpg 168.26 KiB thumb_up0thumb_down

08.08.2022 - 09:38:56
00
ked sa budete prihlasovať , nezabudnite že máme aj súťaž 4 a viac členných tímov na krátkej a strednej trati .
každý člen tímu suťaži vo vlastnej kategorii , do výsledkov sa počíta celkový čas 4 najrýchlejších z tímu.
Novinkou je súťaž dvojíc na dlhej :
DUO 75 ELITE - dvojica mužov s licenciou
DUO 75 HOBBY - dvojica mužov bez licencie
DUO 75 HOBBY MIX - ľubovoľná dvojica muž & žena alebo žena & žena
dvojica nemusí ísť spolu. každý môže isť svoj vlastný pretek. v cieli však rozhoduje čas pomalšieho pretekára.
08.08.2022 - 09:52:33
00
keby ste sa chceli rozjazdiť pred našim maratonom :
https://www.mtbiker.sk/forum/maratony-xc/borzsony-trail-mtb-festival-hun-27-8-2022-t47058.html
je to naša partnerská akcia, profi organizácia a tiež pekná trať so singláčmi.
17.08.2022 - 10:07:17
00
Maratónska trať Singletrack v Košiciach opäť splnila očakávanie a potvrdila môj názor, že toto je bezkonkurenčne najkrajšia maratónska trať na Slovensku. Chodím na toto podujatie aj preto, že sa organizátori neboja zaradiť aj technicky zaujímavé úseky, ktoré okolité pekne udržiavané traily ponúkajú. Myslím si, že to nie je na škodu. Takto prilákajú veľa bajkerov obľubujúcich technickejšie traily a verím, že menej technicky zdatných bajkerov zase motivujú aj k tréningu techniky jazdy a nie len "dupania" do pedálov. Značenie a príprava trate opäť na jednotku. Malé mínus by som dala kvôli jednej pasáži na dlhej trase, ktorá nebola vykosená a pri jazde vysokou trávou som riadidlami po oboch stranách "kosila" vysokú trávu. A na jednom úseku som musela zapnúť navigáciu aby som zistila kam mám na križovatke odbočiť.
Na tento maratón som si prišla zajazdiť a užiť si krásne single v spoločnosti ostatných, rovnako postihnutých bajkerov. Preto som si vybrala dlhú trasu s prejazdom všetkého čo sa dalo tento rok pojazdiť. Pretekanie a výsledok bol až na druhom mieste. Bola som rada, že sa mi podarilo pokoriť kopec pravdy aj tento rok. Hecujúci diváci a divoko bubnujúci bubeníci na vrchole ani nedávali na výber inú možnosť ako dať do výšľapu všetko úsilie.
Moje hodnotenie zvyčajne skvelého servisu, zázemia a organizácie tento rok znižuje pre mňa prekvapujúco dosť slabý výber občerstvenia na bufetoch a nezrelé banány. Toto som v minulých ročníkoch nezaregistrovala.
Počasie organizátorom tradične praje a takto to bolo aj tento rok. Podujatie splnilo moje očakávania a ja som zaspávala síce unavená, ale plná zážitkov z parádneho jazdenia. Teším sa na nasledujúce ročníky tohto, dovolím si povedať, už kultového maratónu.
04.09.2022 - 12:01:05
014
výsledky
04.09.2022 - 21:59:09
00
Report z mojho pohľadu dlhej trate je to na kúsok dlhšie :) kto sa bude nudiť môže čeknúť.
https://strava.app.link/KCtuohps8sb
07.09.2022 - 20:49:41
07
po februarovej operacii bedroveho klbu som rozmyslal ci sa postavim na start Kosickeho singlaca ktory milujem a ktory je z mojeho pohladu "topka" z doteraz absolvovanych MTB ... podarilo sa , pocasie volalo, volala aj moja tuzba stretnut kamaratov , podebatovat , trochu nasat atmosferu pretekov ktore mi tohto roku velmi chybaju - ako na potvoru ( pre mna ) je tento rok priaznivy a vacsina organizatorov by si dokonca zelala dazd aby im skropil suche chodniky.... hodinku pred startom som sa prihlasil a rozhodol pre dlhu trasu ( to si iba hlava myslela ze to mozem prejst , v nohach nemam takmer ziadne nadupane kilometre) ... nakoniec DNF ale den na biku v Kosickych lesoch stal za to , tato trat mi jednoducho ucarila a vzdy ked bude prilezitost sa na nu vratim ... 80-ku som skratil na 50-ku, dozicil si pivko a dobru atmosferu ... hadam na dalsi rok roztocim kolesa a ponahanam superov zase ... tesim sa ze nam organizatori pripravia zase kolekciu nadhernych singlacov a ze Jahodna opat nesklame , z mojeho pohladu vsetko fajn ... do videnia v 2023
10.09.2022 - 16:59:57
01
keyboard_arrow_up