fúha, :shock:

dnes tam dávam bike na servis /v sobotu som si "ustlal" na pravej strane/ :cry:

tak som zvedavý, potom napíšem. 8)
15.05.2008 - 11:13:39
00
fakt ale zalezi aj od servisaka co ti to robi.. ale ten ktory robil moj bike sa jednoznacne v tom niak extra nevyznal.. sak su tam aj normalni ludia co tomu chapu ale ja som bohuzial takeho na moj bike nemal
15.05.2008 - 16:54:20
00
... tak som s5 zo servisu, bolo to O.K., kvalitka, rýchlosť ...

trošku som fešiho "šokoval" otázkou/povelom "... chcem vidieť, ktorý to bude robiť!" :lol:

ale dobrá robota, napravili aj moje "servisné pokusy", len som sa zabudol spýtať, koľko ešte vydrží zohnutá a vyrovnaná pätka, nerád by som to niekde v lese ulomil ...

asi som si mal pre istotu kúpiť ešte jednu "do vrecka" :(
19.05.2008 - 08:24:04
00
Fakt úplne perfektný obchod. V stredu som si tam kúpil bike, konečný výber som urobil až pri tretej návšteve a vždy sa mi venovali skoro hodinu. Takú ochotu a ústretovosť som ešte nezažil a ten výber, tiež super.
24.05.2008 - 00:29:14
00
Fakt úplne perfektný obchod. V stredu som si tam kúpil bike, konečný výber som urobil až pri tretej návšteve a vždy sa mi venovali skoro hodinu. Takú ochotu a ústretovosť som ešte nezažil a ten výber, tiež super.


detto 8)

Vcera som od nich konecne odviezol bike pre moju priatelku, ktory som u nich vyberal cca tyzden...
Musim pochvalit chalanov za trpezlivost, ktoru so mnou mali a za celkovy pristup k zakaznikovi.
24.05.2008 - 01:43:21
00
Inac ten obchod zacinal cca pred 16 rokmi u nho v dielni, kde mal na stole par nahradnych dielov a opravoval bicykle celym biskupicam :D A vcera som tam po 2 rokoch bol a musim uznat ze im to ide pekne a venovali sa nam tam asi pol hodku a to sme riesili iba veci co stali asi 800sk ...
28.05.2008 - 16:50:28
00
pripajam sa. Ludsky pristup, robia tam aj chalani, ktory jazdia, velky vyber bikov, no ale oblecka by tam mohli mat viac, alebo ja by som mohol chodit skor na nakupy, nie az v juny :(
15.06.2008 - 23:17:20
00
Viac oblecenia? :shock:

Bol si Ty vobec v SportServise? Ked niekomu nestaci jedna cela miestnost 12 x 15 metrov len s oblecenim, tak potom uz niet co dodat... :roll:
16.06.2008 - 17:40:18
00
bol som v sobotu, nohavice na seba som si nekupil.. kupil som dres aj to po dlhom hladani a spodne pradlo z "plienkou". a to mam 85 kg a 180 cm trosku sirsie stehna, takze ziadne nekonfekcne hoviedko :D
16.06.2008 - 20:08:07
00
ja som bola milo prekvapena ako to tam u nich vyzera. chcela som si kupit tretry, no nevyhovovala mi ani jedna farba :oops: ale vyber slusny, dokonca mi predavaci podla mojich poziadavok odporucili jeden konkretny obchod (kde som si nakoniec i vybrala) takze na mojej strane spokojnost so Sportservisom
16.06.2008 - 20:21:31
00
... tak som s5 zo servisu, bolo to O.K., kvalitka, rýchlosť ...

trošku som fešiho "šokoval" otázkou/povelom "... chcem vidieť, ktorý to bude robiť!" :lol:

ale dobrá robota, napravili aj moje "servisné pokusy", len som sa zabudol spýtať, koľko ešte vydrží zohnutá a vyrovnaná pätka, nerád by som to niekde v lese ulomil ...

asi som si mal pre istotu kúpiť ešte jednu "do vrecka" :(


kup si novu dobre Ti radim a nos ju zo sebou
16.06.2008 - 20:43:45
00
Dnes sme boli vybrat malej v Podunajskych Biskupiciach bicykel.
Tymto prispevkom chcem podakovat personalu v tomto obchode,specialne panovi predavacovi,ktory bol velmi mily,profesionalny a neslo mu len o zisk,ale naozaj sa snazil poradit co najlepsie nasej slecne,ako ju volal.. :P ..
Tak isto nam ani slovkom,alebo pohladom nikto nenaznacil,ked deti vsetko zaujimalo a boli rozkokoseni,aby sme si ich drzali a pod.vyskusali sme ich posadit vsade,kde sa dalo a len sa usmievali.. :P
Naozaj,takyto pristup sa uz len tak nevidi a navyse sme odchadzali velmi spokojni..a mala,co sa bala posadit na bicyklik sa zacala velmi tesit.. :P

Prílohy:

bicyklik 027.JPG
bicyklik 027.JPG 450.17 KiB thumb_up0thumb_down

26.07.2008 - 12:23:43
00
jeej taky kvietockavy kosik chcem aj ja :oops:
26.07.2008 - 15:08:12
00
Dnes sme boli vybrat malej v Podunajskych Biskupiciach bicykel.
Tymto prispevkom chcem podakovat personalu v tomto obchode,specialne panovi predavacovi,ktory bol velmi mily,profesionalny a neslo mu len o zisk,ale naozaj sa snazil poradit co najlepsie nasej slecne,ako ju volal.. :P ..
Tak isto nam ani slovkom,alebo pohladom nikto nenaznacil,ked deti vsetko zaujimalo a boli rozkokoseni,aby sme si ich drzali a pod.vyskusali sme ich posadit vsade,kde sa dalo a len sa usmievali.. :P
Naozaj,takyto pristup sa uz len tak nevidi a navyse sme odchadzali velmi spokojni..a mala,co sa bala posadit na bicyklik sa zacala velmi tesit.. :P


Gratulujem ku kupe :wink:

Mozem sa spytat ci je to 12"bicykel? A mozes prosim zmerat to priemer toho rozsirenia gripu na konci kormidla?

Dakujem 8)

edit: uz vidim je to 12" :-)
26.07.2008 - 15:29:01
00
jeej taky kvietockavy kosik chcem aj ja :oops:


...sprav si deti a budes mat komu kupit... 8)
26.07.2008 - 17:37:47
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle)
keyboard_arrow_up