Blbé je, že zrejme všetci asi tušíme, že odstránením PUTINA sa aj tak nič nevyrieši. Akurát len dúfame, že áno. Ale také jednoduché to nebude ani náhodou. Rozhodne to bude ešte zaujímavé...
28.09.2022 - 20:00:43
01
tento mesiac bol podiel rusáckeho plynu v eu len 8%.Oni vedia,že končia.Rusáci sami na seba uvalili sankcie.Vyjednávať chcú len tí čo vyjednávali aj v 38 roku.Vieme ako to dopadlo.
28.09.2022 - 20:15:53
01
madbugie napísal:
nám to v podstate hrá do karát, pokiaľ niečo UA "omylom" neodpália...

Tym by som si nebol tak isty...
"Gazprom varuje, že nemusí být schopen dodávat plyn přes Ukrajinu do Evropy s ohledem na riziko, že Moskva uvalí sankce na ukrajinský Naftogaz. V takovém případě nebude Gazprom schopen platit tranzitní poplatky (Bloomberg)"

A tych "nahod" nejako pribuda:
"Evropu čekají další problémy kolem zásobování energiemi z východu. Poškozen je totiž ropovodní systém, který do EU přivádí ropu z Kazachstánu přes Rusko. Provozovatel ropovodu Caspian Pipeline Consortium (CPC) uvedl, že vývoz ze dvou z celkem tří kotevních bodů terminálu v Černém moři byl pozastaven (ČTK)"

Tak uz tusim, kto ma zaujem na zemetraseni NS1 a 2...


Naposledy upravil Dudo dňa 28.09.2022 - 20:26:16, celkovo upravené 1 krát.

28.09.2022 - 20:23:21
00
poliaci ukoncili tapanie a laskovanie nemcov so Zmrdmi s NS1/2
Rusi informujú, že tajná služba FSB vyšetruje poškodenie plynovodov Nord Stream ako „medzinárodný terorizmus“. Generálna prokuratúra zdôvodnila vyšetrovanie tým, že poškodenie spôsobilo krajine značné hospodárske škody.
28.09.2022 - 20:23:42
00
Dudo zbytočne reagujes na dezolata... ako pri kovide, tak pri Ruskej vojne... dezolat ostane dezolatom
28.09.2022 - 20:25:10
04
double napísal:
Jasne davate najavo , drz hubu a vypadni. Tymto stylom sa potom len spolocnost radikalizuje bud na jednu alebo druhu stranu.


Spoločnosť sa radikalizuje bohužiaľ práve preto, lebo je od covidu v móde, že už nie je každý expert iba na hokej/futbal, ale aj na vakcíny, energetiku, geopolitiku a vlastne na úplne všetko aj ked sa do tej oblasti absolútne nič nerozumejú... Kopec ľudi nevie overovať info, nevie čítat s porozumením, ale veľmi radi čítajú pro russke dezinformácie, kde píšu to, čo chcú oni počuť, kde hrajú na emócie a na strach. Doslova každý debil má zrazu právo na všetko, aj keď mu dokážeš, že je vedľa, že sa mýli, že klame, je tak dopletený z pretlaku informácií, že nedokáže spracovať a ďalej bude žrať russkú dezinfo propagandu. To ako keby som chel veriacemu vyhovoriť, že prestať veriť v boha. To je ako sekta, ešte horšie ...
Toto musím russom uznať, tak ako dokážu značnú časť ľudi oblbovať vymyslenými bludmi, to sa len tak nevidí.
Namiesto toho, aby sme všetci ťahali za 1 povraz, držali UA palce a podporovali ich ako sa dá, hento máme kopec spoluobčanov, čo lížu absolútne a dobrovoľne Putinovi čižmy aj r1ť
28.09.2022 - 20:25:32
032
:l:

18ks putuje na UA
i.imgur.com

Jachtu Axioma (vlajka — Malta) ruského oligarchu Dmytra Pumpianskeho, zatknutú na Gibraltári, predali na aukcii za 37,5 milióna dolárov a odovzdali novému majiteľovi, píše miestne vydanie Gibraltar Chronicle .


Naposledy upravil canopus dňa 28.09.2022 - 20:32:42, celkovo upravené 1 krát.

28.09.2022 - 20:28:22
34
Ja si dobre pamatam, ako Lavor kvical, aby mu dali viza do USA a on mohol ist blabotat do OSN. Boli tam zastupcovia z celeho sveta. Prisiel, precital blaboly z papiera a doslova usiel. Absolutne nemal zaujem diskutovat. Este raz, OSN bola zalozena na predchadzanie vojnam, sedia tam diplomati z celeho sveta a on odtial usiel a mal hlboko v pichi. Takze tolko k diplomatickym rieseniam. Russi vojnu zacali, russi ju mozu kedykolvek ukoncit. Nechcu. Tak to musia spravit ukrajinci s nasou podporou.
PS: idem poslat dalsie peniaze na Ukrajinu, na vojensku vystroj aj drony. Pretoze chcem mier a slobodnu Ukrajinu a ukrajincov.
28.09.2022 - 20:32:18
532
ved aj to okomentovali :D

I notice that Russian diplomats flee almost as quickly as Russian soldiers


--Kuleba

https://www.c-span.org/video/?c5032349/ukrainian-foreign-minister-mocks-russias-sergei-lavrov-leaving-un-security-council-meeting
28.09.2022 - 20:39:49
00
madbugie, ja som len pod..bal a ako vidím úspešne, prehľadal si všetky dezole zdroje :)
28.09.2022 - 20:51:52
13
Vyzera to podla všetkého tak ze sme sa z minulosti nepoucili a budeme si ju musiet zrejme zopakovať mozno posledny krat. Pocitate s variantou vitazstva Ruska na Ukrajinou. Varianta atomovej vojny a mozny koniec homo sapiens nikoho tu asi nezaujima. Su to len rusofilne keci. O mne hovorite ze som prepadol Ruskej propagande len ci ste vy náhodou neprepadli tej americkej ked nedokazete pripustit ziadnu inu moznost diskusiu alebo riesenie. Uz len podla diskusie tu a tolkej nenavisti nas ziadna skvela buducnost necaka.
28.09.2022 - 21:39:21
00
Vratme sa domov, tu mame tiez riadnych mentalov.
https://fb.watch/fQngRUZpC9/
28.09.2022 - 21:43:26
01
Šak to riešenie už daj......
28.09.2022 - 21:43:39
11
Po anexii Krymu sa dialo do bodky presne to, co pozadujes... a vysledok?


Naposledy upravil Dudo dňa 28.09.2022 - 21:46:28, celkovo upravené 1 krát.

28.09.2022 - 21:43:50
010
Uz prestan, tak ako vtrhli Rusaci do UA, tak je to zase Rusak, kto sa tu vyhraza atomovkami. Evidentne Rusak nema co vyjednavat, a aj preco by s nim niekto vyjednavat mal. Ake je to tvoje uzasne riesenie?
Uz to povedz jasne, lebo su len dva. A ked ti teda vadi, ze sa UA brani, tak mi tu 2hu moznost povedz?
Lebo ja ju vidim iba tak, ze si Rusak urobi bez podpory UA s UA co chce.
To povazujes za riesenie? Ci ako chces vyjednavat o mieri s niekym, kto je povodcom celeho tohoto a este sa tu vsetkym naokolo vsemozne vyhraza????
28.09.2022 - 21:44:44
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up