Chalani asi by som už túto tému uzatvoril.

Ďakujem V8m všetkým hrozne moc za názory, rady a tak ďalej.

Celý deň to mám v hlave a proste človek ako ja si nebude môcť nikdy nič také dovoliť.

Trápím sa tým, mrzí ma to ale čo narobím, nahodím úsmev, sadnem na to svoje HTčko a budem pokračovať ďalej predsa je to o tom pocite a nie o značne, odpružení a tak ďalej...
11.10.2022 - 20:04:54
00
Tak s trekom cez 3000 si prisiel sam. Ja som napisal Marin Rift Zone. Tu na shope je novy za 1500. Mas rozne osadenia, material ramu, vies si vybrat podla ceny. Ctm Skaut zacina tiez na cca 1500, Canyon Neuron od 2000, Radon Skeen od 2100, Cube Stereo od 2000, Quayron Carma od 2000, Norco Fluid od 2300. Tych znaciek je plno. Aj giant ma urcite nieco lacnejsie. Dalej mas rozne tu menej zname znacky ... Vitus, Polygon, Diamondback atd. Jasne ze cim lepsia cena tym horsie osadeny ram. Ak si ale vezmes dobry zaklad (ram) tak moze byt uplne zle osadenie cesta ak chces full a nechces bazar. Nieco prehadzes z toho co mas, nieco mozes casom z bazaru. Moznost je vymenit splatky za postupne nakupovanie komponentov z bazaru (alebo setrenie).
Ramy neviem. Asi bazar alebo stare vypredaje aby sa ti to oplatilo. Teraz tu je nejaky karbonovy quint fs za 1000 i s lacnym tlmicom, maju to cesi ale najskor to bude cina. Novy ram bez tlmica mas za 1500.
11.10.2022 - 23:36:45
02
Bazar by som pri jeho výške/váhe vobec neriešil koli možnej reklamacii to čo sa deje poslednú dobu s kvalitou je otras.
12.10.2022 - 08:15:02
00
Prečo nie? To by nemohol nikto nikdy nič kúpiť z bazára ak by sa mal držať toho, že sa to proste pokazí. V bazére sú aj nové veci, resp s bločkom. Keby fakt chcel full a reálne nesníva o tom, na čo nemá ale spraví to s ohľadom na svoje finančné možnosti, tak si napríklad kúpi toho Skauta 2022 zo Senca s papiermi (teda ho môže reklamovať keby dačo) a za predpokladu, že by mu XL stačilo na výšku, čo asi nebude na 2 metre a to, čo bude chcieť a čo mu bude pasovať si prehodí z toho HT Treka a ten Trek predá čo ja viem, za liter (otázka je, kedy sa mu to podarí a či finančne ustojí ten "prestoj"). A má full, teda ak ho chce kvôli komfortu.
12.10.2022 - 09:22:26
00
znovu je v bazare ten karbonovy quint fs za 1000
aky mate na to nazor?
zhanam nejaky karbonovy ram, a tento vyzera celkom schopne :?:
17.10.2022 - 13:13:02
00
Toto sa predava pod roznymi znackami v cine.
Cize mna by zaujimalo ci ma zaruku a doklad ked je novy. Podla toho zistis ci je to smelinar ;-)

Mozes pohladat recenzie na aliexpresse, OG-EVKIN CF-080, Lexon Turbo (tam bude pod viacerymi menami) a urcite najdes aj kopu dalsich. Poznavacie znamenie je uchytenie brzdy.
17.10.2022 - 14:33:08
00
no neviem....
potom mam v merku este ten karbonovy ram zo suncycle, este ked sa da vytvorit aj vlastny dizajn
17.10.2022 - 16:22:36
00
Jaycobic Mne akosi nejde do hlavy ako moze byt biker co jazdi dokonca maratony..na invalidnom dochodku. Nemusis odpovedat ak som sa spytal na nieco osobne/citlive. Iba moja zvedavost..
17.10.2022 - 16:30:25
00
Aj človek s poruchami zmyslov, napríklad sluchu má nárok na ID. Mnohí si invalidných dôchodcvo predstavujú ako osoby, ktoré ledva chodia alebo nemajú ruky/nohy ale tých zdravotných dôvodov je naúrekom.. Pri mnohých môžeš normálne jazdiť na biku.
17.10.2022 - 17:08:20
00
imajoros napísal:
Jaycobic Mne akosi nejde do hlavy ako moze byt biker co jazdi dokonca maratony..na invalidnom dochodku. Nemusis odpovedat ak som sa spytal na nieco osobne/citlive. Iba moja zvedavost..



V pohode je to také keď ti chalan čo jazdí na bajku a má 29 rokov zadre, že je invalida… Jazdím ale rekreáčne aj keď sa pozrieš na moje výjazdy tak Novodubničák som išiel skoro 6 hodín 😔

Tu máš článok o mne :

17.10.2022 - 17:30:41
07
fixska napísal:
Aj človek s poruchami zmyslov, napríklad sluchu má nárok na ID. Mnohí si invalidných dôchodcvo predstavujú ako osoby, ktoré ledva chodia alebo nemajú ruky/nohy ale tých zdravotných dôvodov je naúrekom.. Pri mnohých môžeš normálne jazdiť na biku.


Ano ale comu velmi nerozumiem je, ze chalan pise, ze je prakticky 100% odkazany na prijem z ID a tym padom ma problem nasetrit si na novy bike. Na 2hej strane jazdi maratony z coho usudzujem, ze po fyzickej stranke az tak limitovany nie je. Ak je tomu tak, nevie si takyto clovek na bike aj nejako privyrobit popri ID hoci aj nejak na cierno?
17.10.2022 - 21:03:46
00
Jaycobic Clanok som si precital a tesi ma, ze si to vsetko prekonal a zijes dalej normalny zivot. Uprimne. Snad som sa ta nejak nedotkol ani nic take. Zaujimalo by ma ale ako zijes po tom vsetkom dalej? Pise sa ze si studoval informatiku. Je nutne aby si bol na ID? Neni pre teba lepsie sa nejak zamestnat a pracovat hoci aj 100% z home officu? Dnesna doba je predsa cela o IT.. Ked dokazes normalne sportovat tak kde je problem? Opat...len sa pytam. Nerypem.
17.10.2022 - 21:15:14
00
imajoros napísal:
Jaycobic Clanok som si precital a tesi ma, ze si to vsetko prekonal a zijes dalej normalny zivot. Uprimne. Snad som sa ta nejak nedotkol ani nic take. Zaujimalo by ma ale ako zijes po tom vsetkom dalej? Pise sa ze si studoval informatiku. Je nutne aby si bol na ID? Neni pre teba lepsie sa nejak zamestnat a pracovat hoci aj 100% z home officu? Dnesna doba je predsa cela o IT.. Ked dokazes normalne sportovat tak kde je problem? Opat...len sa pytam. Nerypem.


Ja pracujem ako predajca nových áut... Ale teda nezarobím si moc plus nemám napríklad životnú poistku pretože sa mi to stalo v 17 rokoch a mal som vtedy len životné pripoistenie takže si platím rôzne poistky aby som mal aspoň niečo keby sa niečo stane a tak...

Bývam séce u rodičov ale prispievam do domácnosti, všetko si kupujem sám a platím sám, dá sa povedať, že som ako keby v podnájme... Rodičia odo mňa nič nechcú no aj tak prispievam...

Takže nie je to tak ružové stými financiami... Mám plný invalidný dôchodok ale bohužial nedosahuje to ani polku minimalnej mzdy... Viva la Slovakia...

Ale v súkromnom živote to tiež nemám ružové... Vďaka tomu čo mi je nemám kamarátov okrem Milana čo so mnou jazdieva keď má čas, nemám priatelku lebo každá čo zistí čo mi je uteká odo mňa... Ale to už moc odbočujeme od témy čo som tu pôvodne založil... Ak chceš napíš súkromnú správu... Predsa len som sa prišiel poradiť a nie sa tu sťažovať a robiť zo seba chudáka...

Inak bude na 99% Trek Top Fuel 7 chalani mi spravili super cenu a keď sa mi podarí dobre predať môj tak si na neho len polku požičám a to bude v pohode :)
17.10.2022 - 21:29:50
03
Treky maju asi dobre primastené mne tiež dali zlavu na top fuel :) Dufam že ti dali aspon cez 10% dole ;)
17.10.2022 - 21:43:49
00
Jaycobic Ale to co popisujes su normalne veci a bezna realita asi vacsiny z nas tuna. Ja som zivitel 4-clennej rodiny a tych vydavkov je neurekom. Tiez je to niekedy boj co to odlozit z vyplaty. Niekedy sa podari viac, niekedy menej, niekedy idem do minusu. To je zivot proste. Ak nemas rodinu, zijes u rodicov a nemas babu ? tak nasetrit peniazky na bike je len otazka casu a troska discipliny.
17.10.2022 - 22:07:29
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Horské / Celoodpružené)
keyboard_arrow_up