S hlupákmi sa nediskutuje, hlupáci sa ignorujú.
Este doplnim citat J.Wericha
„Jestliže se člověk hádá s blbcem víc jak půl minuty, hádají se už dva blbci.“
12.10.2022 - 21:42:47
18
Inak, tento pan je uz tiez riadne mimo
According to Orban, U.S. President Joe Biden “went too far” in calling Russian dictator Vladimir Putin a war criminal, and that Donald Trump remains the “best hope for peace.”
12.10.2022 - 21:54:11
02
Myslím,že je tu uz niekto zrelý na ban.
12.10.2022 - 22:20:08
00
Je len málo ľudí na fóre, ktorých názory sú mi vzdialené viac, ako názory užívateľa airbilly. Avšak za to, ako Peter integruje do športových aktivít svojho zdravotne znevýhodneného syna, má môj rešpekt a obdiv, úprimne, neviem, či by som to sám takto dokázal.
12.10.2022 - 22:38:53
114
RuZko začína vážne strácať priateľov na medzinárodnej scéne...

Prílohy:

zzzfuckers.jpg
zzzfuckers.jpg 131.63 KiB thumb_up0thumb_down

12.10.2022 - 22:50:39
00
ach tato odbornicka :D
https://www.cas.sk/clanok/2726461/remisova-sa-hada-s-markizou-dostala-v-relacii-menej-hlasov-ako-blaha-chce-to-dat-preverit/
12.10.2022 - 22:53:30
00
Srsen napísal:
Ešte sa vrátim k tomu standard.sk
Ešte sa tam hrabem a je tam jedna vtipná vec, komentovať články je umožnené len predplatiteľom....

A prečo to nie je vtipné aj pri Aktualitách, Sme, DN?
12.10.2022 - 23:15:11
00
na DN nie sú, Sme je vtipné tiež, Aktuality nesledujem
12.10.2022 - 23:25:15
00
Dudo napísal:
Chlapi, ja sa pridam k Turbiho vyzve... neslo by obmedzit tie osobne utoky? Hoci aj mna prsty casto velmi svrbia...

Nie a bude horsie. Kym si dezole sli nahubky a covid, tak sa to dalo. Zabijali viacmenej sami seba. Dnes prebieha krvava vojna, pricom agresor uz otvorene hovori o genocide. A tupela im fandia, obhajuju ich a rozsiruju tie zvratky do sveta. Hlavne ale kua zachovajme dekorum a "slusne diskutujme". Tak? Idem poslat dalsie prachy na UA drony, lebo mi stupa tlak.
12.10.2022 - 23:59:25
09
Suhlas.tiez mam na niektorých členov doslova averziu a v princípe sú podľa mňa úplne normálny ľudia, ktorý nikomu nechcú ublížiť len majú podporu ideológie ktorá sa nedá nijak racionálne obhájiť.

Na tieto hádky si už dávam pozor, v práci sa to počas kovidu vyhodilo tak, že neockovany boli doslova sikanovany ockovanymi.Ako nestrannemu nadriadenému mi buchli nervy a poslal som Už všetkých do p..... a skoro som dostal výpoveď :)
Odvtedy je v práci tabu kto v čo verí, kto koho voli, koľko zarába a nazor na očkovanie
13.10.2022 - 06:45:01
12
Len si tolerujte dezolátov, len aby ste ich náhodou nenahnevali alebo neurazili. Včerajší strelec, 19r vrah syn Harabinovho kandidáta, matka s georgijevskou stuhou (Oranžovo-čierna pásikavá stuha ktorá patrila k najvyšším vojenským vyznamenaniam Ruskej cárskej ríše). Hlava vraha totálne vymletá proparandou a nenávisťou, ktorú tu šíri hlavne Smer, fašisti (Republika,ĽSNS), Sme spodina a ďalší a je platená z russka. Aj keď Smer sme platili hlavne my s naších daní, aj ked nedobrovoľne, všakže. Každý slušný a normálny človek aby sa bál hocičo povedať alebo zabrániť zlým ľudom, aby šírili zlo, lebo majú "právo na názor" Demokracia má pravidlá, tamtí pravidlá, dohody a zmluvy nedoržiavajú!
russi sa zaviazali, že keď sa Ukrajina vzdá atómových zbraní, zaručia im územnú celistvosť. Takto je to s russom, teraz vidíme ako platia dohody s diablom. Ja keď tu vidím výzvy na mier a spojenia ako "vy liberálni slniečkari" sa mi dvíha žalúdok z tých popletených pro-rusských trollov.
Internet priniesol toľko info a niektorí ich jednoducho nie sú schopní filtrovať, nevedia čo je fakt a čo nezmysel. Žerú to, čo je lepšie stráviteľné pre ich zablúdenú čiernu dušu...
Edit: ja osobne poznám 2 chlapov, čo sú bi alebo homosexuálni a najväčší milovníci Putina a russka. To ako kebyže som černoch a milujem Kukluxklan.
13.10.2022 - 08:07:32
831
valecek napísal:
... v práci sa to počas kovidu vyhodilo tak, že neockovany boli doslova sikanovany ockovanymi.


Je to síce silný off-topic, ale celkom vážne by ma zaujímala forma šikany neočkovaných zo strany očkovaných. V opačnom garde som to zachytil dosť často, ale toto je celkom zriedkavý úkaz.
13.10.2022 - 08:26:25
00
Strenki napísal:
Len si tolerujte dezolátov, len aby ste ich náhodou nenahnevali alebo neurazili. Včerajší strelec, 19r vrah syn Harabinovho kandidáta, matka s georgijevskou stuhou (Oranžovo-čierna pásikavá stuha ktorá patrila k najvyšším vojenským vyznamenaniam Ruskej cárskej ríše). Hlava vraha totálne vymletá proparandou a nenávisťou, ktorú tu šíri hlavne Smer, fašisti (Republika,ĽSNS), Sme spodina a ďalší a je platená z russka. Aj keď Smer sme platili hlavne my s naších daní, aj ked nedobrovoľne, všakže. Každý slušný a normálny človek aby sa bál hocičo povedať alebo zabrániť zlým ľudom, aby šírili zlo, lebo majú "právo na názor" Demokracia má pravidlá, tamtí pravidlá, dohody a zmluvy nedoržiavajú!
russi sa zaviazali, že keď sa Ukrajina vzdá atómových zbraní, zaručia im územnú celistvosť. Takto je to s russom, teraz vidíme ako platia dohody s diablom. Ja keď tu vidím výzvy na mier a spojenia ako "vy liberálni slniečkari" sa mi dvíha žalúdok z tých popletených pro-rusských trollov.
Internet priniesol toľko info a niektorí ich jednoducho nie sú schopní filtrovať, nevedia čo je fakt a čo nezmysel. Žerú to, čo je lepšie stráviteľné pre ich zablúdenú čiernu dušu...
Edit: ja osobne poznám 2 chlapov, čo sú bi alebo homosexuálni a najväčší milovníci Putina a russka. To ako kebyže som černoch a milujem
Kukluxklan.


A najlepsie je, ze strielal tatkovou legalnou zbranou. Lebo ved to, ze ma v hlave vymetene a siri tie bludy do sveta je len nazor. Treba ho akceptovat a byt na neho slusny. A dat mu aj legalnu zbran, ved to je LEN NAZOR. Nie, je to fasisticka ideologia, ktora uz zabila desiatky milionov ludi a zabija stale, denno denne. A take nieco ja tolerovat nebudem.
13.10.2022 - 08:37:55
09
Sorry nechcel som odbocit. napriklad kolegyna, ktorá bola očkovaná odmietla prísť do práce s tým, že sa cíti ohrozená nakoľko jej kolegyňa v kancelárii je neočkovaná ( stačil platný test ). testy som svojim podriadeným mal kontrolovať ja, pričom tak či tak chceli niektorí očkovaný vidieť ich platné potvrdenia o absolvovaní testovania. v kuchynke navrhli kúpiť ďalšiu chladničku pre očkovaných a neočkovaných.pravidelné na poslednú chvíľu mi kolegyne neprišli do práce, nakoľko som si daného (nezaočkovaného) zamestnanca zavolal do práce, pretože sme ukončovali veľkú súťaž. ( zvážali sa jedným referenčným vozidlom. Ako nadriadený si môžem myslieť čo chcem, no nemožem odcudzovať nezaočkovaného človeka pokiaľ dodržuje všetky opatrenia.

úplná topka bola, že očkovaný si z home office urobili pernamentnú dovolenku a očkovaný doslova chceli chodiť fyzicky do práce.

toľko k téme a ver mi, že keď máš odovzdať zákazku za 100 miliónov a máš riešiť takého ******** človeku prasknú nervy. hawk koniec off topic
13.10.2022 - 08:40:54
01
dôsledok politiky nenávisti:
https://dennikn.sk/3052833/k-strelbe-na-zamockej-sa-prihlasil-muz-na-twitteri-par-hodin-predtym-zverejnil-manifest-proti-zidom-a-lgbti/?ref=tit1
13.10.2022 - 08:41:06
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up