a ja som vraj plny nenavisti :D pekne citanie, ok nechaj tak, pochody par ludi s duhou na tricku toho zmenia vela ale tak je to na markize v spravach tak chapem ze je to IN
14.10.2022 - 13:16:46
02
to ze ti poviem, ze si curak, vobec nesuvisi s nenavistou. Mozno ani to nebudes vediet pochopit, ale mne je relativne jedno aky si. Ale mam potrebu ti to povedat, ako ta vnimam. Lebo ako sa mas rozvinut, ked nedostanes spatnu vazbu, ze ?

Svojho casu som sem napisal, ze ta nechcem hodnotit, lebo poznam len toto tvoje ja. Mozno to realne je uplne ine, neviem. To sa vola integrita, ze sa spravas rovnako v roznych situaciach, ja sa o to snazim, ty mozno nie a v reale si OK, neviem.
14.10.2022 - 13:37:31
02
tak povedz, je to tvoje pravo. kludne aj do oci ked si z BA. len mi niektore veci pridu vtipne ked si o sebe citam tu alebo inde, hlavne ze neznasam psickarov pritom sam vencim psa :D, nie pravidelne ale za 2 chodim. A pekne zeny neviem preco vlastne nenavidim :)
14.10.2022 - 13:41:52
00
https://www.facebook.com/1488631054500445/posts/pfbid0JnjrEj3tmR8GWytXUNriMcyAiUMiZqxAB1124GaukSBoAHv4QcMscgsMiHH42NUMl/

Keď už to tu je tak sorry
14.10.2022 - 15:11:12
02
fokel napísal:
...Organizuju a zucastnia sa nielen "oni", ale dufam ze aj vela "normalnych" ludi, ktorym uz vadi/zacalo vadit, ze uz hocijaky curak moze beztrestne plut v mediach (akykolvek, nielen "tych spravnych") na kohokolvek a stvat skupiny ludi voci inym.
Lebo ja sice mam zenu a deti, ale predvcerom to bol "b.zerant", zajtra to bude "z.dak" a potom niekto dobije mojho syna, lebo je opaleny alebo nosi dlhe vlasy (jaj, to sme tu vlastne mali ked som ja mal dlhe vlasy). A malo by to trapit aj teba, lebo jedneho dna sa aj ty mozes ocitnut v zlej skupine, neviem, ploche nohy alebo cosi.
...


Zial nie vsetci vidia ten sirsi kontext. Mnoho "normalnych" ludi sa toho nezucastni, uz len z dovodu ze maju nejake LGBTI a jej problemy na haku. Keby to organizatori nekomunikovali voci verejnosti ako pochod proti nenavisti voci nejakej specifickej skupine, ale hladali prienik napriec sirokym spolocenskym spektrom, teda ako pochod voci nenavisti/nasiliu ako takym, mozno by oslovili viac ludi...
14.10.2022 - 15:55:24
08
LGBTI, resp ich nejaká okrajová časť si roky zvolili dosť nešťastný "marketing", tak že sa k tomu ani väčšina komunity nehlási... lebo keď ich niekto eviduje len ako tie individuá z pridu, tak neviem čomu to má z ich stránky pomôcť... to ako keby cyklisti obhajovali svoje práva jazdou na červenú, po chodníku atd... (nie že by sa práve to občas nedialo na tých protestných jazdách...)
14.10.2022 - 16:05:11
01
V ramci spravneho konzervativizmu navrhujem vratit sa k oznaceniu slobodnej mamicky sarlatovym pismenom... a upalil by som aj pary zijuce v slobodnom zvazku - to je tiez take nekrestanske.
JoNesbo, na temu "zleho marketingu" sa radsej ani nevyjadrim. Este ze sa plesati dobre marketuju, inak by som mal problem aj ja... :tmi:
14.10.2022 - 17:07:22
34
Dudo on narazal na pride pochody. Kde nazor, ze to nie je najlepsia prezentacia som zachytil aj priamo z ich komunity. Prirovnal by som to k tomu, ako by si chcel ludstvo pred mimozenstanmi prezentovat len karnevalom v Riu, co asi najlepsi napad nebude, pricom ale samotny karneval je v pohode a ma svoj zmysel pre ucastnikov - pobavit. A teraz si prestav, ze jedine info co konzervativny Slovak o LGBT komunite za rok dostane, je zaber z pridu v televiznych novinach a k tomu ho este postrasia nejaky narodovci/kostolnici.


Naposledy upravil Palo TT dňa 14.10.2022 - 17:35:05, celkovo upravené 1 krát.

14.10.2022 - 17:33:34
09
Ale ved to je pointa... zi a nechaj zit
14.10.2022 - 17:35:02
02
len tá pointa ako je ludstvo na tomto svete akosi nie a nie fungovať... furt sa všetci starajú do druhých aj keď to do ich životov nemá žiadny vplyv
14.10.2022 - 17:45:50
00
Zacnem mať tuším strach chodiť s dlhými vlasmi ...
14.10.2022 - 18:23:13
00
Dudo napísal:
Ale ved to je pointa... zi a nechaj zit

Ta pointa je pekna vec a nemam s tym problem. Zrovna tu mam pohodenu vedla seba tasku na vacsie nakupy ;) Lenze realita je taka, ze v dobe ked potrebujes riesit vazne veci (registrovane partnerstvo, ...) pouziju oponenti tvoje zabavanie sa proti tebe. O tom bolo to konstatovanie o "nestastnom marketingu".

ivast To ukecas.
14.10.2022 - 18:52:06
01
Aký má význam reg partnerstvo?
14.10.2022 - 20:53:19
00
napríklad, 2 rozvedené ženy po nepoužiteľných ožranoch, budú žiť spolu ( dokonca nemusia mať spolu partnerský vzťah) a budú vychovávať deti ktoré majú.
jednej sa niečo stane, a tá druhá nemá žiadny právny dosah na tie deti, ktoré roky spolu vychovávajú a odoberú ich,
14.10.2022 - 21:03:32
011
dedenie, jestli se nepletu
14.10.2022 - 21:34:08
03

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up