Tá, čo sa jej snažíš dovolať má predpokladám niekoho nad sebou...tam by som začal...aspoň zistiť, v čom je problém, prečo nekomunikuje. Niekedy ich treba naháňať cez nadriadených.
19.10.2022 - 09:59:28
01
to som skúšal,telefón berú len tie,ktoré sú naspodu "rebríčka" (nemajú žiadnu právomoc-len opakujú,že treba volať vyššie) ale vyššie poschodia robia "mrtvého brouka" a to doslovne,kto nezažil,ani neuverí ...
19.10.2022 - 10:02:28
00
Síce Ti to vo vybavení asi veľa nepomôže ale Markíza, či STV si na tom radi zgustnú... Raz mi to ale pomohlo... To som vtedy jedinej osobe, ktorej som sa domohol povedal, že zajtra tam majú televíziu, a čuduj sa svete, ľady sa potom pohli... Ale nič ďalšie Ti už človek asi neporadí, keď úradník nechce, ani Boh nepomôže... Tobôž pri tej chamradi na ÚPSVaR...
19.10.2022 - 10:08:36
01
Pekne slusne a podrobne by som to spisa llistom a poslal, ale pises,ze to je surne....
S upsvar nemam nastastie skusenost,takyto postup mi zafungoval/pomohol napr na stavebnom odbore.
19.10.2022 - 10:24:41
00
Dano5, zisti, kde - na ktorom oddeleni ta osoba pracuje (ak tam vobec este pracuje), a volaj vsetkym z toho oddelenia. Mne takto dvakrat zamrzla ziadost o pridavok na dieta (podana pred rokom, stale to nemam). Prvykrat pani prestala odpovedat na maily a skoncila na upsvare. "Pripady" po nej nik neprevzal, tri mesiace to tam hnilo na stole alebo co. Po mojom obvolavani to vyhrabal chlapik, ktory o tyzden zas odisiel na dlhodobu PNku a opat to po nom nik neprevzal, zas som musel volat. Teraz tretia pani zda sa riesi, tak sa hadam dockam...
19.10.2022 - 11:14:31
01
V BA je na UPSVaR dlhodobo veľká fluktuácia pracovníkov, takže okrem všeobecných problémov so štátnou správou je to tam zrejme ešte vypuklejsie.
19.10.2022 - 11:41:56
00
preto píšem-kto to nezažil,neuverí-všetkým odobám na spodku rebríčka som sa na x-tý pokus dovolal,vyššie ani raz-maily odchádzajú,či ich niekto číta,netuším,neuveritelný bordel toto ...
podať sťažnosť?kam? ani tam sa nedá dovolať-osobná návšteva sa nedá,lebo túto vec má pridelenú neklientské pracovisko :punch:
19.10.2022 - 12:16:32
01
posta a cakat... v tejto krajine sa veci nevybavuju tyzdne, ale mesiace az roky
19.10.2022 - 12:27:16
00
veď by som aj poslal list,ale kam? jedná sa o:
Oddelenie hmotnej núdze, náhradného výživného a štátnych sociálnych dávok.
nechcem tu písať,o čo presne ide,ale patrí to tam,sakra to ani nie je možné,že sa tam nedá nikam dovolať ani domailovať (okrem spodných poschodí,ktoré nič nevie a nemá žiadnu právomoc)
19.10.2022 - 12:54:38
00
My sme čakali rok a pol na pečiatku na prekopanie el. kábla zo stĺpa popod cestu aby nebol ťahaný k domu vzduchom. Stála na tom náväzne robota na múre/plote, plyn skrinka, predzáhradka a vstupná chodba... Projek spravený, zmena org. dopravy na ulici kadiaľ nikto nechodí len tí, čo tam bývajú hotový, elektrikári povedali, žesú nachystaní hocikedy len jedna teta na MÚ mala na háku. Osobne ťa tam nepustia lebo vrátnik ju strážil ako sedmhlavý drak princeznú, telefón nič, maily nič, listy nič,... Na hlavu. AJ kataster má 30 dňovú lehotu na vybavenie ale nikde sa nedopátraš, čo ak ju nedodržia - oni nemajú ani sankcie ani nič a občan si môže trhnúť. Ale vesmír/boh ťa chráň ak ty ako občan nedodržíš nejaký termín - si skončil!
19.10.2022 - 12:57:42
09
a teraz si predstav ze s uradnikmi pracujes takmer denne a tvoja praca je z casti od nich zavisla
19.10.2022 - 12:58:39
00
Predstavil som si to.

:puke:
19.10.2022 - 13:05:55
08
Dano5 riaditel / alebo pozri v Organizacnej strukture, kto je nad nimi
19.10.2022 - 13:17:44
01
Nepomôže Ti to, ale riešime pracovne občas to isté. Podáš žiadosť na schválenie ( ťahanie káblov) a čakáš. Čakáš mesiac a nič. Telefón v BA neberú, emaily prečítané ale neodpovedajú. Osobne na oddelení je len tetuška za sklom, nakoniec mi dala do ruky ich pevnú linku a tetuša na druhom konci je zrazu prítomná ( ale mne telefon nezdvihla ani raz). Jáj, máme toho veľa, pokúsim sa . O mesiac znovu kolečko, zase tetuša pevnú linku zdvihla, má to vraj vedúca. Nakoniec príde po mesiacoch schválenie a nesedí tam číslo parcely? Preklep v jednom čísle čo tetuša pri opisovaní spravila. A to potvrdenie nemôžeš sám prepisovať ale úradne, zase si dáš kolečko znovu, email, osobne, telefón, má to vedúca...Pošleš sťažnosť, niečo sa úrychli a niečo koluje niekde dookola.
Takto plynú mesiace a mesiace. Medzitým Ti stojí stavba, ľudia, technika....
19.10.2022 - 13:34:34
02
Alebo potom posledná možnosť, rozhoď siete a zisti, kto z tvojich známych ju pozná osobne a skús to "po slovensky", teda po známosti. Bohužiaľ sa niekedy inak nedá.
19.10.2022 - 13:35:05
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up