caute, nahodou neplanujete nejaky nastroj ktory zabrani pridat do jedneho prispevku viac suborov s rovnakym nazvom?
predislo by sa napr takemuto paskvilu
https://www.mtbiker.sk/forum/post1868068.html#p1868068
odhliadnuc od toho ze si tu z toho niekto robi zoneramu alebo podobny foto archiv
22.08.2022 - 14:47:38
07
Ahojte, na mthiker.sk (preklik z mtbiker.sk) sa zobrazujem ako autor clanku, aj ked som ho ja nepridaval. A este linky z ikoniek su nespravne, napr: https://www.mtbiker.sk/bikeri//vyjazdy

Prílohy:

bug.png
bug.png 24.32 KiB thumb_up0thumb_down

24.08.2022 - 11:58:36
00
biker09 diky, opravene
24.08.2022 - 12:17:35
00
Otazka k foru.
Raz sa mi stalo, ze moj prispevok, kde som navrhoval funkciu, kde moze jeden uzivatel ignorovat druheho a dozvedel sa, ze je tu moznost oznacit ho za nepriatela tak tento prispevok bol vyhodnoteny neskor ako ofenzivny, ci inak urazlivy a bol zmazany (zatial jedine moje vymazanie na tomto fore;o)).
Sam som moderatorom na inom fore a zastancom rozhodnuti moderatorov, kde sa nemusia spovedat userom preco spravil to-ktore rozhodnutie, ale nebolo by dobre pridat funkciu, kde by slo vidiet, ktory moderator ucinil take rozhodnutie? U nas sa vieme napriklad pozriet kto vymazal prispevok, pripadne ho presunul, oznacil problem za vyrieseny a pod. Ulahcuje to inak aj pracu mne ako adminovi, ked riesim staznosti userov na moderatorov.
Ja som napriklad zvedavy ako zenska a chcel som sa spytat v tej dobe, ze preco bol prispevok oznaceny ako ofenzivny, ci inak urazlivy, pretoze mi nie je celkom jasna logika toho rozhodnutia.
Druhy navrh je minuskovanie prispevkov a ich "zneviditelnenie".
Neviem sa totizto nikde dopatrat od kolkych prispevkov sa toto aktivuje a ci je tato funkcia naviazana na pozitivne hodnotenie, ktore neguje to negativne a pod.
Okrem toho, by bolo mozno dobre keby sa pocet minusiek aspon zobrazoval, kedze ziadne "GDPR" tym nebude porusene. Vediet kto minuskuje asi nie je tak dolezite a chapem preco sa to nezobrazuje, ale pocet minusiek by istu vypovedaciu hodnotu mal....aspon pre mna. Ak mam 5 minusiek este stoji mozno zabojovat za svoj nazor, ak ich mam 20 asi to zmysel nema.
Ci?
12.09.2022 - 17:58:50
02
Nechcete doplniť možnosť desktopových notifikácií? Je to vec ktorú som zatiaľ vlastne ziadnej webke nepovolil, ale pri tomto fóre by dávalo zmysel mať v telefóne popup keď pribudne príspevok do zaujímavého vlákna ...
22.09.2022 - 19:32:27
00
ivast - poznacim si to do listu a skusime si to prejst. Ten list je vsak uz teraz dlhy a v blizkej dobe to asi nebude. Uvidime. Diky za podnet.
22.09.2022 - 20:51:21
00
nejdem sa tvarit ze mam toto vlakno prestudovane tak sorry ak to tu uz bolo.

mohol by prosim byt automaticky udelovany 7dnovy ban uzivatelovi ktory ma za predchadzajucich 7 dni 10 nekvalitnych / ofenzivnych prispevkov?
28.10.2022 - 16:21:43
05
Stax napísal:
nejdem sa tvarit ze mam toto vlakno prestudovane tak sorry ak to tu uz bolo.

mohol by prosim byt automaticky udelovany 7dnovy ban uzivatelovi ktory ma za predchadzajucich 7 dni 10 nekvalitnych / ofenzivnych prispevkov?

ty nie si normalny ... :n: :fubar:
28.10.2022 - 17:19:30
01
Asi tak, par egohonicov su bude rozhodovat o niekom dalsom
28.10.2022 - 17:34:59
00
len par egohonicov to nezabezpeci, netreba sa bat :) na skrytie prispevku treba isty pocet a pomer hlasov.
pouvazovat nad tym ci je nutne trpiet kazdeho trola ktory znechucuje znacnu cast fora svojimi prispevkami vobec nie je odveci
29.10.2022 - 13:57:48
02
Máš v istom zmysle pravdu, ale nebezpečenstvo tkvie v možnosti dohody urciteho okruhu forintov, ktorí by mohli koordinovanou akciou vyoutovat prakticky kohokoľvek ...
29.10.2022 - 14:26:42
05
CraObs napísal:
len par egohonicov to nezabezpeci, netreba sa bat :) na skrytie prispevku treba isty pocet a pomer hlasov.
pouvazovat nad tym ci je nutne trpiet kazdeho trola ktory znechucuje znacnu cast fora svojimi prispevkami vobec nie je odveci

Ja by som sa toho celkom obaval a dovodov je niekolko.
Napriklad ludia radsej daju negativny komentar ako pozitivny. Trpia tym rpdovsetkym eshopy, spokojny zakaznik cusi, nespokojny sa hned ozve na nete.
Co som vypozoroval v niektorych vlaknach je tu urcita skupina ludi, ktora akoby automaticku neguje niektorych "oblubenych" uzivatelov a ti maju zminuskovany aj uplne neskodny prispevok, ktory ani pri najvacsej fantazii nemozno oznacit za ofenzivny, ci nekvalitny. Fakt, ze predtym zverejnil po sebe 4 ***** predsa nevytvara pravidlo, ze budem automaticky minuskovat aj jeho piaty prispevok.
Btw ty vies tu strasne tajnu insidersku info, aky pomer treba na zakrytie prispevku? Lebo si nepamatam, zeby to tu niekto zverejnil.
29.10.2022 - 14:48:48
00
Ty si zasa volajaky sebestredny, nie?
29.10.2022 - 14:50:45
01
Pomer (vzorec) na skrytie prispevku myslimze nebol zverejneny a celkom chapem, preco (nie).

Komu by to prospelo? ;)

A teda za mna,flegko, nemas v pravdu v tom, ze ked niekto napise X(4)-krat nejaku chobotinu, ze na dalsi prispevok by som automaticky dal 'nepaci sa, nekvalitny'. Hodnotim podla obsahu (a formy, ok), jednotlivo.

A ked s časťou súhlasím (neg/poz, webshopy) a s castou nie (tvoje pozorovanie, vid vyssie),tiez som nedal palec dole.

Cize nezovseobecnovat... (ani tu 'urcitu skupinu ludi', kym nemas tvrde data/podklady - a tie nemozes mat, lebo minuskovacov nevidis/nevidime)
29.10.2022 - 16:36:45
01
ale veď predsa toto sa dá elegantne ošetriť.... viem si dotyčnú osobu zablokovať a teda nemusím čítať niekoho chobotiny.... lebo po 7 dňoch čo sa stane? bude prudiť zase.... takto mám pokoj navždy a nafurt, niel iba na 7 dní....
29.10.2022 - 17:47:49
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up