Indy9o napísal:
Akože keby si to išiel niekto vyskúšať v rozumnom počasí , rád by som to išiel skúsiť a pridal sa aj keby len na pár kolečiek, mohli by ste tu pridávať akcie kedy sa pôjde :lol: a akože ten Inovec sa mi zdal ten zjazd lepší pred "opravením" asfaltu


V lete sme sa zišli dobrá partia na Kubínskej holi 👌🏻
Tiež sa rada pridám, ak niekto navrhne niekde akciu :)
04.11.2022 - 11:35:39
01
Vtedy som to niekde zachytil ale už neskoro , a nakoniec aj tak ste nemali guut pocasie na to nie ?
04.11.2022 - 11:49:16
00
Inovec po "oprave" je už len pre MTB a gravel, predtým tiež nič moc PINY rád sa pripojim ak bude o rok repete :)
04.11.2022 - 11:54:46
01
Kedze ide zima tak by som chcel dat virtualEverest a po novom je mozne to robit na Rouvy (osobne Zwift neviem vystat) akurat este mi nie je uplne jasne ako sa tam robi MultiLap ale nejak by to malo ist.. teraz mam trial tak uvidim ked budem mat zas zaplateny. Keby to neslo inak tak sa daju najst priamo segmenty kde to niekto nabehal hore dole ale radsej by som si zvolil kopec sam a nejak tam zapol ten loop. Samotny vEverest by bol niekedy Januar/Februar. Co sa tyka klasickeho mozny dalsi pokus o doube bude ale asi po svojej osi kedze podmienky a kopec si budem vyberat aby boli dobre ... osobne take masakre ako tu predvadzate nemusim ze sa ide v dazdi zime hmle... i ked tiez som sa posledne preratal a bolo uplne jasno a 50stupnov miesto povodnej predpovede co bola oblacno a to ma vlastne zabilo. Keby ale niekto robil niekedy v BB (dojazd na biku) tak samozrejme pridem podporit alebo kludne mi poslite spravu i den dva pred a mozem sa pridat.
04.11.2022 - 11:58:03
00
Double Everesting nebol uznaný pozerám. Od HELLS 50O Andy van Bergen prišiel k aktivite len lajk bez oficiálneho zápisu.
Ak ho niekto pôjdete na jar skúsiť, dajte vedieť, rada prídem podporiť a zajazdiť si :muscle: ;)

Edit : uznali ho pred chvíľou 🤦‍♀️
Toto ja fakt už nepochopím.
Mikro Pilahty, ktorý robil s nimi 10K rovno napísal na STRAVU, že normálne spal.
Prečo to tam vôbec teda posielal a oni tiež, keď porušujú pravidlá??
Som poriadne znechutená z takýchto vecí a ľudí :^)
05.11.2022 - 15:48:46
03
Je to veru smiešne. Niekto sa naozaj snaží, celý rok trénuje aby to zvládol a možno to dokonca ani nedokončí lebo je už úplne vyčerpaný ale nechce porušiť pravidlá a vyspať sa tak to radšej čestne zabalí. Potom je tu niekto kto nemá problém jazdiť niekoľko dní a spať aj keď je to proti pravidlám. Následne sa ešte aj prizná že spal a pravidlá porušil a aj tak to pošle na posúdenie? Fakt na zamyslenie. Tiež nerozumiem ako to potom posudzujú. Snáď by to mali aspoň zbežne preklepnúť a pokiaľ sa mi tam niečo nezdá tak snáď aspoň dotyčnému napíšem a vypýtam vysvetlenie. Znovu som sa raz presvedčil o tom ako to chodí... Niektorí ľudia sú naozaj zvláštni... 🤢
05.11.2022 - 23:16:11
07
ahojte, moc tu nechodím ale musím zareagovať. Som organizátorom akcie z ktorej vzisiel doubleeverester. Žaneta a spol, pokiaľ by ste si to nastupovali zistíte že každý výjazd sa dôkladne preskumava a podľa toho potvrdi(approved) alebo nie (reject). spať sa nesmie v prípade single everestingu, v prípade double áno. co sa týka počtu prestávok sú neobmedzené, využíval ich Miro mikro rovnako ako ja, dokonca po každom výjazde. nie je časový limit ani limit na tie prestávky. Mikro, išiel spať keď dal 10k, teda po výkone, mimochodom je to víťaz vktnonstop 700km. Doubleeverester Miroslav Miškovič, je stará škola na stravu dáva minimum, kto ho pozná vie čo dokázal na bajku i mimo neho. Na akciu si mala pozvánku cez skupinu v ktorej si bola mohla si to poslať aj svojemu fanklubu. neskrýval sa za ziadne prezývky ani anonymné profily. Naopak srdečne pozyvam na ďalšiu akciu vkt24h ktorý bude 16.11. okruh je postavený tak že sa dá nakrútiť 10k( tento level nemá daný 1 uphill) a už minulý rok z našej 24ky vzišli 2 everesteri. takže tak. Rado Tilandy www.vkt-bike.sk 120kilovy Everester:).p.s. Máme prvého doubleeverestera ešte nie doubleeverester ku
06.11.2022 - 16:23:17
00
Spat sa moze po kazdom evereste 2 hodiny (v kuse alebo rozlozene). Oddychovat moze clovek kolko chce. To ci pri tom spi alebo nie, je na jeho vlastnej moralnej integrite. Realne sa to kontrolovat neda a nema to ani zmysel.
07.11.2022 - 15:35:09
01
Mikro Pilathy sa k spánku verejne priznal na STRAVE a nebolo to po dojazdení. Organizátor akcie mu povedal, že spať sa pri 10K môže. Včera svoj potvrdený Everesting z Oficiálnej stránky zmazal a ospravedlnil sa. Pravidlá čítal až po akcii. Klobúk dole. 👍
K zvyšku sa nemá zmysel vyjadrovať .
07.11.2022 - 15:56:09
07
Páni a dáma, ja vám na jednej strane rozumiem, že (dosť možno aj celkom dôvodne) pochybujete o dodržaní toho pravidla o zákaze spánku, no nerobíte už v toto prípade trochu z komára somára? Tieto Everestingy imho patria, pri všetkej úcte a bez akejkoľvek urážky, skôr do kategórie rekreačných, o nejaké "výkony" tu imho rozhodne nejde. Ak by som na nejakej Račianskej hodovej časovke prišiel do cieľa 3 minúty za víťazom, tiež by sa asi nikto nedobavoval na tom, že som možno mal špičku sedla príliš blízko k riadítkam... A ak by aj, na veci by to tak či tak nič nezmenilo.

Rozumiem vám, ale aj tak mi to príde ako trochu veľa humbuku kvôli v zásade nepodstatnej veci. Alebo v tom sú aj nejaké iné antipatie voči Radovi a spol?
07.11.2022 - 16:49:59
01
Myslím, že to nie je o akejkoľvek "patii", ale o akomsi morálnom aspekte celej tej veci. Ak usilujem o zápis v niečom, čo má dané pravidlá, tak tieto by som mal rešpektovať navzdory tomu, že sa dajú ľahko obísť. Keď pre nič iné, tak preto že som sa do danej akcie sám dobrovoľne prihlásil a teda sa odo mňa očakáva že to skúsim tak, ako to vymyslel organizátor a ako to on akceptuje. Samozrejme, ak si niekto pravidlá upraví po svojom, nie je problém, ale s takým výsledkom by sa dotyčný nemal hlásiť o zápis niekde, kde jeho počínanie nekorešponduje s nastavenými pravidlami. Tak napríklad ja. Každý mesiac urobím svoj everesting, aj to tak volám. Od mája do septembra sa snažím každý mesiac nastúpať 10000 metrov a to tak nejak celkovo, nie na jednom kopci. Mám na to 30 dní, keď sa podarí mám radosť, keď sa nepodarí, nevadí idem ďalej. Je to moja osobná výzva a nikam sa s tým necpem, lebo viem, že akosi je to proti pravidlám tej či onej "súťaže".
08.11.2022 - 08:20:01
011
organizator akcie edov memorial,mu povedal, že je na každom koľko api oddychuje. pravidlá everesting samozrejme hovoria jasne,mikro spal až keď odkrutil svojich 10k, vymazal to aby mal kľud. pekný deň
08.11.2022 - 10:20:25
00
No vsak ak spal az po 10k, tak pravidla dodrzal, naco to mazal ? Spat max 2hod. po 10k je v sulade s pravidlami. Priznam sa, ze som sa v tomto uplne stratil :D
08.11.2022 - 10:46:38
01
RadoTilandy napísal:
organizator akcie edov memorial,mu povedal, že je na každom koľko api oddychuje. pravidlá everesting samozrejme hovoria jasne,mikro spal až keď odkrutil svojich 10k, vymazal to aby mal kľud. pekný deň


Takže šiel spať, nechal pústenú aktivitu a keď sa vyspal ju vypol. Dobre to chápem tak? :lol: :D Snáď vie lepšie ako to bolo, na Strave to napísal úplne jasne. Vedel, že porušil pravidlá, pretože ho organizátor, teda ty, uviedol do omylu. Je čestný, tak to radšej zmazal. A fakt sme tu tomu venovali už moc času, toto celé nemá zmysel.
Za mňa len toľko, že na prvého double Everestera si ešte musíme počkať ;)
08.11.2022 - 10:52:13
10
Presne tak. Tiež už nemám chuť reagovať na tieto klamstvá. Chlap na strave napísal všetko. Neviem prečo tvrdíš znovu niečo iné. Snáď sám vie lepšie čo robil a prečo robil. Zachoval sa férovo a správne. Ja by som rád vedel ako sa dá jazdiť takmer 100h s 2H spánkom? To je totiž max. Povolená doba spánku počas double everestu. Pri 10K sa spať nemôže vôbec. Toto by si nejak vedel vysvetliť? Neviem si to predstaviť. Ale ak je to možné rád sa nechám poučiť. 💪😉
08.11.2022 - 11:10:44
02
keyboard_arrow_up