Ja túto tému trochu sledujem, som zvedavý na ten nový čip - snapdragon W5+ ( napr. https://www.qualcomm.com/products/application/wearables/snapdragon-w5-plus-gen-1-wearable-platform ).
18.11.2022 - 13:55:31
00
https://www.nay.sk/garmin-forerunner-55-cierna?gclid=Cj0KCQiA99ybBhD9ARIsALvZavWzJkJ4qchGYykGymFIdVVTx-Uznd90oSUOvltN-SHX_uxyluAYRMwaAqZ-EALw_wcB

Nejaké skúsenosti s týmito? Vedeli ste spárovať stravu? prípadne nejaké postrehy, výhody, nevýhody...
19.11.2022 - 00:09:22
00
XCBoy napísal:
https://www.nay.sk/garmin-forerunner-55-cierna?gclid=Cj0KCQiA99ybBhD9ARIsALvZavWzJkJ4qchGYykGymFIdVVTx-Uznd90oSUOvltN-SHX_uxyluAYRMwaAqZ-EALw_wcB

Nejaké skúsenosti s týmito? Vedeli ste spárovať stravu? prípadne nejaké postrehy, výhody, nevýhody...


Synchronizácia so Stravou je vec Garmin Connect, nie hodín. Ale malo by ísť na 99,95%.
19.11.2022 - 07:15:15
00
https://m.alza.sk/garmin-forerunner-55-black-d6525790.htm?utm_source=rtbhouse&utm_medium=banner&utm_campaign=rtbhouse_Prislusenstvi-pro-IT-TV_Trust-203525-MPL249565_rtb_banner_dyn_rmk_vnd_Trust

Prílohy:

Screenshot_20221119-082401_Chrome.jpg
Screenshot_20221119-082401_Chrome.jpg 80.86 KiB thumb_up0thumb_down

19.11.2022 - 08:25:01
00
otázka, mám garmin 830, je možnosť údaje z neho zobraziť na nejakých kompatibilných hodinkách? samotné športové hodinky s GPS by som málo využil, neoplatí sa mi do toho dať peniaze a keď idem v tomto období na turistiku alebo bežky, tak by bolo fajn mať nejaký údaj o čase atd ľahko dostupný na ruke v podobe hodiniek...pričom garmin by bol niekde vo vrecku ... čo som sa na rýchlo dopátral, tak niečo také ide opačne, že údaje z hodiniek zobrazovať na edge
21.11.2022 - 16:25:09
00
Priznám sa nie veľmi dobre rozumiem otázke...
Myslíš synchronizáciu medzi zariadeniami Physio TrueUp? Tam to funguje naprieč kompatibilnými zariadeniami... Sumárne údaje zo všetkých zariadení vidíš v ostatných zariadeniach. Ale až po uložení aktivity a jej synchronizácii.
Potom ešte funguje ten triatlonový režim a vidíš údaje z hodiniek (top modely) na EDGE.
Ale hodinky inej značky ti nebudú zobrazovať údaje z EDGE. A už vôbec nie počas aktivity.
Kúp si nejaké bazarové Garminy a máš to vyriešené. Alebo tak nejak oblbnúť EDGE, že po uložení aktivity si ju v PC alebo mobile zmeníš napr. na turistiku, bežky...
21.11.2022 - 20:16:50
00
Nie mysli zdielanu obrazovku resp prenos udajou realne meranych a v realnom case odosielanych zo zariadenia do zariadenia.dnes som to skulal na 1040 a f7x ale nejde to vies poslat z hodin do kompu
21.11.2022 - 20:24:33
00
nie nie, on chce nosiť Edge v batohu či vrecku a z neho prenášať údaje na hodinky. neviem či je takáto spätná funkcia z Edge možná v rámci Garmin ekosystému, naopak áno, ale nepočul ani nečítal som o tom, že by to nejaké hodinky tretej strany dokázali. každopádne bazárové Garmin hodinky splnia zadanie a Edge môže odpočívať. budem predávať Instinct 2 Solar zanedlho :D :D
21.11.2022 - 20:28:10
00
Sak tak som to myslel z kompu do hodin nie z hodin do kompu hej
21.11.2022 - 20:35:55
00
ok dik, to ste ma moc nepotešili ... ja som teraz pár rokov nosil normálne na ruke edge 520... požíval som na to remienok, ktorý mal ten bazmek na uchytenie cyklokompu, to mi ostalo keď som mal kedysi Forerunner 310... len teraz som ten remienok zlomil a medzi časom už mám aj 830... tak som uvažoval takýmto spôsobom... v lete som mohol mať ten nový fenix solar za super cenu... ale kedže hodinky neznášam na ruke a nosil by som to fakt len na tieto zimné aktivity, tak je to dosť zbytočná investícia... prípadne smartfón s androidom a smart hodinky toto zvládajú? že mobil vo vrecku a na nom strava a na hodinkách vidím údaje z prebiehajúcej aktivity?
21.11.2022 - 21:31:23
00
Zbytočne to komplikuješ. Neviem presne na aké aktivity to potrebuješ ale nerozumiem tomu prečo do toho zaťahuješ stále 830. A aj tak chceš pozerať údaje na hodinkách. Pozri si bazárové Garminy ak do toho nechceš veľmi investovať.
22.11.2022 - 08:08:17
02
hej to mi vyšlo ako najlepšia cesta, kúpiť niečo použité, včera som pozeral najlacnejšie nové garmin hodinky a to zas nemá ani funkcie ktoré požadujem, typu barometer, wifi atd...a miesto toho to má kopec bordelu typu neviem aký asistent... a konkurencia na tom nie je o moc lepšie, pritom tam ešte pribúda problém mať ďalšie aplikácie, profily atd...
ja som chcel využiť funkcie tej 830 a len si to nechať zobraziť na nejakých hodinkách bez funkcií, že by viac menej fungovali len ako vzdialený displej a tým pádom by boli lacne... ale evidentne to trh neposkytuje.
22.11.2022 - 09:58:35
00
JoNesbo barometer má napríklad aj Vivoactive 3 - bazos od 40€. Wifi majú Music verzie...mimochodom netuším čo očakávaš od wifi v hodinkách lebo okrem najnovších Fenixov slúži viacmenej len na hudbu. Ak si nevieš vybrať športové hodinky v portfóliu Garminu tak predpokladám, že si nevyberieš nikde. Neuraz sa - ale ty hľadáš komplikované riešenie ktoré nedáva zmysel.
Chceš hodinky na bežné športovanie - rada Vivoactive, zamerané na beh - Forerunner , outdoor - Instinct alebo Fenix...
Alebo možno hľadáš turistickú GPS... Ťažko ti radiť ale viacmenej všetko je lepšie riešenie ako mať vo vrecku EDGE a z neho posielať údaje do hodiniek
22.11.2022 - 10:39:37
01
hej vivoactive 3 som si aj ja vybral ako horúceho favorita, už som odpísal na pár inzerátov... od wifi som očakával len tolko že sa to cez nu synchronizuje...bez nutnosti mať telefon... ale tak pri hodinkách ktoré bežia stále to nie je taká výhoda ako pri edge...

mne to zmysel dávalo, lebo edge má všetko čo potrebujem, kvalitný záznam trasy a nič viac ako základné údaje ma nezaujímajú, čiže tepy, časy, vzdialenosti, nastúpené metre... takže nepotrebujem zariadenie čo mi bude monitorovať spánok atd, aj tak si tie hodinky zoberiem, len ked pojdem von.. ich jediný zmysel je len v tom aby som nemusel niečo iné ťahať z vrecka aby som si tieto základné údaje pozrel jednoducho otočením ruky... ale tak škoda to ďalej rozoberať, keď nič také na trhu nie je
22.11.2022 - 10:50:14
00
Sync cez WiFi funguje aj tak len na predvolenej sieti, takže keď prídem domov z výjazdu, je mi už úplne jedno, či urobím sync cez mobil alebo cez WiFi...
22.11.2022 - 11:17:38
00
keyboard_arrow_up