Vie niekto prosím, či bude Zimný Cyklonárez? Vďaka ;)
11.12.2022 - 15:44:52
00
Tipujem, že nebude. Na stránke aj FB ani náznak nejakej informácie a o takomto čase sa práve prihlasovalo, takže minimálne s tradičným termínom sa asi neráta. Ale zaujímali by ma dôvody, účastníkov by sa určite našlo dosť, aj takých, čo by zaplatili kľudne aj dvojnásobné štartovné, úpravu trate by mohli zredukovať na minimum (kto neodjazdí, nech potlačí, kto nepotlačí nech nesie, kto neodnesie, nech to vzdá.. :D), aj afterka by mohla byť skromnejšia. Ale asi to nebude len o peniazoch..
11.12.2022 - 17:11:53
00
lukas6s8p napísal:
Tipujem, že nebude. Na stránke aj FB ani náznak nejakej informácie a o takomto čase sa práve prihlasovalo, takže minimálne s tradičným termínom sa asi neráta. Ale zaujímali by ma dôvody, účastníkov by sa určite našlo dosť, aj takých, čo by zaplatili kľudne aj dvojnásobné štartovné, úpravu trate by mohli zredukovať na minimum (kto neodjazdí, nech potlačí, kto nepotlačí nech nesie, kto neodnesie, nech to vzdá.. :D), aj afterka by mohla byť skromnejšia. Ale asi to nebude len o peniazoch..

Vsak sa opytajme kompetentneho Majo3xIII.
11.12.2022 - 18:14:24
00
Jéj chlapci, ďakujeme, že sa zaujímate. Nárez neurobíme, udiali sa nam v predajni začiatkom sezóny nejake zmeny a zostali sme v nej iba ja a Maťka. Sezónu sme si odskakali piatky, sviatky tak sme momentalne celkom radi, ze nic neriesime a neorganizujeme.

ALE casto na vas myslime, aj na afterku, mame plny kontajner veci na pretek, tak sa len trochu potrebujeme otrepat a buducu zimu sa urcite vidime aj keby neviem co bolo.

Drzte sa a krasne sviatky vsetkym
11.12.2022 - 18:28:55
05
Čo tak urobiť to neoficiálne bez podpory? Vyhlásiť dátum a čas štartu, deň dva pred omrknúť trasu a podľa podmienok nejakú vhodnú zvoliť a nakoniec si každý nahlási čas.
Ale bez prológu by to nebolo ono, to bola tá zaujímavejšia časť...
11.12.2022 - 18:54:33
00
To v narodnom parku a urbarskych lesoch len tak neurobime, respektive ano, ale mohli by sme si vo vztahoch dost pohorsit, co by skomplikovalo cestu k peciatkam pre oficialny pretek.
11.12.2022 - 18:57:56
02
hej, ja na tento aspekt občas zabudnem :$
tak už len ostáva dúfať, že napadne toľko snehu, že o biku nebude treba ani uvažovať
11.12.2022 - 19:05:32
00
keyboard_arrow_up