ivast napísal:
Ty si tiež ešte asi ešte neorganizoval domovú schôdzu, však ..

pointa?
15.12.2022 - 21:45:18
00
Podla mna je az detinsky naivne ocakavat, ze teraz sa zrazu sibnutim zazracneho prutika vsetci nevolici zmobilizuju a pojdu volit tie "spravne" strany. Nechodia volit, lebo je im v podstate jedno, kto je pri moci. Maju na to osvedcenu obhajobu v zneni "Aj tak vsetci kradnu." alebo "Aj tak sa nic nezmeni." Dolezite pre nich je, aby dostali nejaku kompenzaciu na energie, vlaky zadarmo a aby mali nemocnice a sudy tot za rohom, aj ked nekvalitne. Na to pocuju, ine ich netrapi. A pokojne budu akceptovat aj proruske smerovanie ak bude lacnejsi plyn a nafta. Zial, toto je smutna realita. Velka cast opravnenych volicov proste nema kapacitu aby si uvedomila suvislosti a preto sme tam, kde sme. Aj ten nedavny prieskum co som sem daval o dovere Zilinkovi co-to naznacuje. Takze drzme si palce, aby parlamentna matematika vychadzala tak, ze to Fico s Pellem a Kollarom nebudu vediet zostavit a budu musiet prist na rad ine scenare. Len aj tie budu velmi zle (ak teda vobec budu realne). Ale tak nadej zomiera posledna... :)
15.12.2022 - 22:04:50
020
ha-ra-bin na kopec!!!!!
15.12.2022 - 22:10:34
00
Ked este nikoho nedrblo dneska, tak som si spomenul na tento stary smeracky predvolebny sot.
https://m.youtube.com/watch?v=fSi6b7U9IhQ

To len taky smiech cez slzy...
15.12.2022 - 22:11:18
00
cokupit napísal:
Strasenie navratom fica je matovicov vymysel, ktory ako sa zda zasial do mnohych hlav.

Aj za cenu, že to vyznie pateticky, za tvoje krasorečnenie ti prajem presne ten zvýšený nepokoj v žalúdku, horší spánok alebo psych. nátlak (o ktorom sa nikdy nedozvieš), ktorý oddnes možno zakúsi nejeden jednotlivec z OČTK, ktorý osobne stúpil na otlak brhelovi, bodorovi, výbohovi, kaliňákovi... tak to ti prajem. A rovnako aj každému krasoduchovi, ktorý si prial odstavenie Fica, ale iba za podmienky, že % a vláda dopadnú podľa jeho predstáv a nijako inak.
15.12.2022 - 22:30:32
00
Je to fakt tragédia, že na Slovensku nemáme normálnu stredopravú stranu. Ešte tak SaS, ktorí sú viac stred. Možno budú mnohí nesúhlasiť, ale aj napriek kauzám bola SDKú jediná normálna strana a je škoda, že dopadla tak ako dopadla. Boli tam ľudia, ktorí si uvedomovali, lepšej budúcnosti vedie ťažšia cesta a proste išli za týmto cieľom. A my tu dodnes z toho profitujeme. Dnes tu máme samé populistické strany. Ja fakt nemám koho voliť.
Okrem toho tu máme stupídny volebný systém s jedným volebným obvodom, čo je v podstate voda na mlyn všetkým týmto stranám...
15.12.2022 - 22:41:45
08
8)
https://youtu.be/Qz4TteA-gxI
15.12.2022 - 22:42:32
15
scontent.fbts10-1.fna.fbcdn.net
15.12.2022 - 22:46:06
05
Hazard napísal:
Je to fakt tragédia, že na Slovensku nemáme normálnu stredopravú stranu. Ešte tak SaS, ktorí sú viac stred. Možno budú mnohí nesúhlasiť, ale aj napriek kauzám bola SDKú jediná normálna strana a je škoda, že dopadla tak ako dopadla. Boli tam ľudia, ktorí si uvedomovali, lepšej budúcnosti vedie ťažšia cesta a proste išli za týmto cieľom. A my tu dodnes z toho profitujeme. Dnes tu máme samé populistické strany. Ja fakt nemám koho voliť.
Okrem toho tu máme stupídny volebný systém s jedným volebným obvodom, čo je v podstate voda na mlyn všetkým týmto stranám...

Súhlasím až na SAS. Som ich volil voľakedy, ale už je najvyšší čas, aby Excel zbalil svoju odborníčku na zdravotníctvo a odletel do Austrálie, kde sa môžu venovať v kľude Plačkovej a Geissenovcom.
Btw, SAS dlhodobo padá, PS stagnuje. Poskočilo o 2 body po vražde v Teplárni. Nijako sa o to nezaslúžili. Strana nevykazuje žiadnu činnosť, nemajú lídra, nemajú členov. Stačilo pár statusov na FB na podporu LGBTI, na tzv. konzervatívnych weboch sa spustilo šialenstvo aké sú progresívci hrozbou pre tradičné hodnoty a PS poskočilo o 2%. Ale kam odišli voliči SAS? Zdá sa, že nikam. Nemajú kam.
15.12.2022 - 23:15:01
01
Neviem, co sa tu vytesujete, ze Igorko skoncil. Ved je furt ministrom a furt ma najviac poslancov v parlamente. Do konca januara maju schvalit ustavny zakon. Uz vidim ako sa na nom dohodnu;o).
Ak by ho aj nahodou schvalili tak volby budu az pred letom, takze si myslim, ze Igorka si este vsetci uzijeme v plnej polnej, pretoze ak doteraz stekal, teraz bude zavijat.
Jedina sanca je, ze ten zakon neschvalia a nastupi uradnicka vlada.
A podla sucasnych preferencii tie volby nedopadnu 2x dobre...ked motyka vystreli ten ukrivdeny sa este dostane aj do parlamentu.
16.12.2022 - 00:17:48
00
To je uloha pricetnych stran aby takych 5-6% z tych nevolicov zmobIlizovali. Napr tych v zahranici. Keby verklikovali ze kazdy hlas je vlastne nizsie percento pre nackov, borisov harem a psychopatovica, lahko sa stane ze mimo nackov sa tito do parlamentu nedostanu. A naopak minule sa nedostalo ps so 6,96%, kdh s 4,6 a madari s 3,9, to je vyse 15% relativne pricetnych v prdeli! Aj preto to teraz viselo na borisovom vtakovi.
Skratka vobec to nie je stratene nehovoriac o tom, ze sa este musi najst 90 hlasov na zmenu ustavy o predcasnych volbach a to este bude vesele...
16.12.2022 - 00:44:12
00
Nestastačí ľudí len neokrádať je potrebné ich aj zjednocovať a to Maťko ktorý si povalil vlastnú vládu žiaľ vôbec nedokázal a to aj preto že myslenie a správanie ľudí sa nedá meniť skokovo a už vôbec nie psychopatickými statusmi.

Dúfan že pani prezidentka ponechá pripravenú pomoc ľuďom a podnikom aj keď podporiť najviac tie deti ktoré majú pracujúcich rodičov a teda správne výchovné vzory sa jej žiaľ nepozdáva a podľa mňa je to práve najviac návratná investícia.

Maťko pomohol Sulkovi dostať sa do vlády p. Radičovej ktorú si povalil Sulka takže v tom sú vlastne 1:1.
Maťko ale navyše pomohol dostať do politiky veľa slušných aj keď samozrejme neskúsených a často aj nevzdelaných ľudí a túto rolu si asi udrží. Ja tiež dúfam že aj vrátane role parlamentného opozičníka.

Tam kde sa dvaja bijú tam tretí vyhráva a to kto bude ten tretí zavisí podľa mňa dosť aj na tom ako a kedy sa ukončí vojna na UA a teda ktoré finančné podhubie bude mať viac peňazí na zaplatenie volebného projektu. Ja tomu verím aj preto že Slováci volia zmenu.
16.12.2022 - 06:48:48
02
Jezus napísal:
Podla mna je az detinsky naivne ocakavat, ze teraz sa zrazu sibnutim zazracneho prutika vsetci nevolici zmobilizuju a pojdu volit tie "spravne" strany. Nechodia volit, lebo je im v podstate jedno, kto je pri moci. Maju na to osvedcenu obhajobu v zneni "Aj tak vsetci kradnu." alebo "Aj tak sa nic nezmeni." Dolezite pre nich je, aby dostali nejaku kompenzaciu na energie, vlaky zadarmo a aby mali nemocnice a sudy tot za rohom, aj ked nekvalitne. Na to pocuju, ine ich netrapi. A pokojne budu akceptovat aj proruske smerovanie ak bude lacnejsi plyn a nafta. Zial, toto je smutna realita. Velka cast opravnenych volicov proste nema kapacitu aby si uvedomila suvislosti a preto sme tam, kde sme. Aj ten nedavny prieskum co som sem daval o dovere Zilinkovi co-to naznacuje. Takze drzme si palce, aby parlamentna matematika vychadzala tak, ze to Fico s Pellem a Kollarom nebudu vediet zostavit a budu musiet prist na rad ine scenare. Len aj tie budu velmi zle (ak teda vobec budu realne). Ale tak nadej zomiera posledna... :)

Ja by som to doplnil-ak by partia Fico s Pellem a Kollarom nemala dosť poslancov,priberú prezlečených fašistov (Republiku) a bude vybavené-títo keď spolu utvoria vládu,to sa len budú diať veci :tmi:
Tento scenár vôbec nie je nereálny,ústavnú väčšinu by asi nemali,ale obyčajnú áno :^)
16.12.2022 - 07:53:09
04
Vidim to podobne: Hlas+Smer+SmeRodina+Republika. Nasa nova vlada, dami a pani.
16.12.2022 - 08:01:18
03
už zasa :tmi:
BREAKING ruských 9 strategických bombardérov detekovaných vo vzduchu práve teraz!
https://twitter.com/EuromaidanPR/status/1603629467477352448
16.12.2022 - 08:08:09
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up