Ja som sa tohto podujatia zúčastnil a musím povedať , že to bolo super podujatie :!: Krásna príroda, super atmosféra a hlavne príjemná partia bajkerov :D Nebol to žiadny pretek, ale hlavne kochanie sa :shock: prírodou Oravy. A na koniec gulášik.
Tu je fotogaléria s tejto super akcie : http://www.penzionfatra.sk/fotogaleria/ ... p?album=51
O rok som tam určite zase :lol:

Mas tam super fotku :wink: vsetky biky j..bnute v trave iba ten tvoj pozuje v stojane :lol: a este tvoja fotka kde uprene sledujes pozadie no no no ...... :lol:
01.08.2008 - 16:57:49
00
Už som sa bol raz previesť, ale ešte môžem, navrhni termín. Už ale nie je moc času do štartu.
Ideš aj štartovať?


ano jasne planovala som aj startovat :) zial musim do usa a akurat toho 16 cestujem, co je skoooooda :( tak si to tam uzite a poriadne sa vyblaznite :) !!!!!! dufam ze budu aj nejake fotecky

ak by ste planovali nieco na nedelu 10 tak ratajte so mnou, urcite sa pridam, tento vikend mi to nevyda - ideme pobehat po kopcoch v Slovinsku
01.08.2008 - 18:10:53
00
Ok, ak sa nič nezmení, tak nedeľa 15:00 hod pre Sporitelňou.

Tak zmena, zajtra o 15.00 hod. nemôžem, ak tak doobedu, skusime na 10:00 hod.?
02.08.2008 - 13:11:52
00

ano jasne planovala som aj startovat :) zial musim do usa a akurat toho 16 cestujem, co je skoooooda :( tak si to tam uzite a poriadne sa vyblaznite :) !!!!!! dufam ze budu aj nejake fotecky

ak by ste planovali nieco na nedelu 10 tak ratajte so mnou, urcite sa pridam, tento vikend mi to nevyda - ideme pobehat po kopcoch v Slovinsku

Prídeš o veľa, ak nepoštartuješ na Oravskom maratóne. Stojí to za to, presunúť let do USA na neskôr...

Ak bude niečo plánované na 10-teho, dám vedieť.
02.08.2008 - 13:14:10
00

...o niektorych usekoch sa to zial neda povedat :evil:
napr. [Malatina - Sedlo nad Pribisom]....uplne nepodareny vyber
usek [Pajta - Malatinsky potok] by som si tiez vedel predstavit aj inak

Čo konkrétne sa Ti na tom nepáči? Máš lepšie riešenie... že by asvalt?
Ideš aj štartovať? Na akej trati?
02.08.2008 - 13:15:53
00
Čo konkrétne sa Ti na tom nepáči? Máš lepšie riešenie... že by asvalt?
Ideš aj štartovať? Na akej trati?


...prejdi si to (najlepsie v zavodnom tempe) a uvidis
...rieseni je viac ale nejdem sa tu zbytocne rozpisovat ledze to uz len tazko ovplyvnim
02.08.2008 - 13:43:28
00
Prešiel som si to a nič som nevidel...
Skús konktrétne...!, čo presne máš na mysli, ináč je zbytočný Tvoj príspevok.
A ak budeš mať dobrý návrh na lepšie riešenie, sem s ním, ešte stále nie je po maratóne a stále sa to môže zmeniť.
A na poslednú otázku nechceš odpovedať...?
Pôjdeš sa zajtra (nedeľa) previesť s nami o 10:00 h po trati, o ktorej sa práve bavíme?
02.08.2008 - 14:28:55
00
[Malatina - Sedlo nad Pribisom] - hned ako sa zide z asfaltu tak uvodny zjazd je pomerne zarasteny, je tam plno travou zakrytych hlbokych kolaji + jamy od krav...v pondelok som tam preletel cez riaditka....nechapem preco ten nastup ne je pounuty o 250 metrov dalej po asfaltovej ceste smerom na malatinu kde ide normalna vyjazdena polna cesta na ktoru sa aj tak tento neprijemny usek napoji.......idem dalej po polnej "ceste"...cesta je nevyjazdena a zarastena clovek sa boji aby po predchadzajucom useku nevosiel prednym kolesom do nejakej nahodnej jamy....nasleduje kratke strme stupanie a potom 200 m zjazd dole nezjazdenou kravskou lukou...zjazd pokracuje v lese asi 200 m dlhym blatitym usekom (kadial chodia kravy) kde byva blato aj ked 2 tyzdne svieti slnko...potom nasleduju rovnejsie useky, ktore su popreplietane velkymi mlakami...clovek sa najprv rozbehne a po 100 metroch musi zase brzdit aby bez ujmy malky obisiel...a toto sa opakuje niekolko krat po sebe...a zaver posledneho zjadu na asfaltovu cestu v sedle je akoby umyselne obsypany volnymi skalami, ktore vedia uz aj pri treningovom tempe pekne roztriast bike a maximalne zneistit jazdca :wink:

usek [Pajta - Malatinsky potok] - dlhy rovny nezazivny zjazd, ktory je v poslednej stvrtine obsypany neprijemnymi skalami. Nieco podobne ako zaver predchadzajuceho useku...o XC je tu tazke hovorit :wink:



...zajtra si trat pojdem opat prejst avsak asi az vecer
02.08.2008 - 17:09:27
00
ze jamy od krav ujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeb
02.08.2008 - 18:05:09
00
[Pôjdeš sa zajtra (nedeľa) previesť s nami o 10:00 h po trati, o ktorej sa práve bavíme?[/quote]

No skoda ze som nesiel na net vcera, ale bol som sa bikovat na trati ale, mozem povedat ze to bolo trochu o hubu pretoze bolo prave po dazdi a trat bola mazlava, potom este prsalo aj ked mierne, ale nad Malatinou som to otocil nakolko pocasie sa zacalo zhorsovat a mal som stastie pretoze po prichode do DK sa spustila celkom husta prietrz mracien.

Neviem si vsak predstavit v akom stave moze byt trat po niekolkych hodinach dazda. Na niektorych usekoch by mal problem ist aj Jaro Katrinak.

Mozno sa este stretneme a ked nie tak na maratone sa uvidime urcite.
03.08.2008 - 11:26:10
00
Neviem si vsak predstavit v akom stave moze byt trat po niekolkych hodinach dazda. Na niektorych usekoch by mal problem ist aj Jaro Katrinak.


...no tak to by bol iny humus keby den pred tym alebo v den preteku prsalo :(...tato trat je velmi citliva na dazd :!:
03.08.2008 - 21:08:15
00
Co je toto za maraton, ze sa ani prihlasit nan nejde? A k tomu vsetkemu rozne datumy deadlinov na stranke(do 6.8.) a v online prihlasovani(do 31.7). Dufam, ze taky chaos nebude aj na preteku....
04.08.2008 - 15:18:42
00
Prihlásiť sa určite dá. Naviac sme predĺžili možnosť prihlásenia a získania trička na neskôr (do 6. 8. 2008). A toto robí problém, pretože systém registrácie sa už nepodarilo zmeniť (včera som to skúšal a fungovalo to OK). Prihlás sa bez trička (podľa pôvodných propozícií to bolo do 31.07.2008) a pošli mi mail s Tvojimi údajmi a veľkosť trička, ja Ti to nastavím.
To iste platí aj pre ostatných. Vďaka za pochopenie.


Naposledy upravil Franto 01 dňa 04.08.2008 - 22:31:31, celkovo upravené 1 krát.

04.08.2008 - 19:04:54
00
Co je toto za maraton, ze sa ani prihlasit nan nejde? A k tomu vsetkemu rozne datumy deadlinov na stranke(do 6.8.) a v online prihlasovani(do 31.7). Dufam, ze taky chaos nebude aj na preteku....


Ja som sa sice dnes prihlasil ale musel som zvolit moznost "ze bez tricka" aj ked vraj registrovat sa da s trickom az do 06.08. Ale tiez by ma zaujimalo preco tam ta moznost nebola ked na official stranke to je takto uvedene. :evil: :twisted:
04.08.2008 - 19:04:57
00
Vyzerá to tak, že sa podarilo chybu odstrániť, vďaka za upozornenie.
04.08.2008 - 22:30:05
00
keyboard_arrow_up