Daju tie nove kyble tolko co tie hnusne stare co treba nutne vymenit? Ani prd. Sa to kazi uz v zaruke. Ale chapem ked niekto pouziva max 3 rocne fleetove auta ktore neustale meni tak tie prve 3-4 roky to zvacsa vydrzi.

Miso, vidim ze nema zmysel sa s tebou dohadovat. Tebe proste nevadi ze ti niekto zoberie par sto eur len tak zbytocne, zjavne na to mas a ani to nepocitis. Chapem, je vas tu takych viac ale tak ja si svoje peniaze vazim viac a taketo "akoze dane z luxusu" neuznavam. Moje auto mam uz 7 rokov a ma 10. A dokial sa nebude nejak velmi kazit co dufam ze nebude tak ho budem mat. Je to hladka atmosfera, ziadne turbo, dpf, egr ani ine somariny.


Naposledy upravil scarinko dňa 28.12.2022 - 17:55:04, celkovo upravené 1 krát.

28.12.2022 - 17:50:35
03
Ja mám 5 ročne auto :D a po 170 tisíc km si dovolilo pokaziť sa. Holt elektronika. ty máš z toho bajneho obdobia, keď sa robili iba dobré autá? Čiže tak do 2010 max? A nemáš v byte len jedno, tak čo sa tu ohanas konzumom.
28.12.2022 - 17:53:27
00
Ja mam jedno a mlada ma druhe ktore pouziva na firemne ucely kedze firma sa rozhodla ze ked jazdis malo tak je lepsie ti auto zobrat 🙄
28.12.2022 - 17:56:08
00
Kupodivu najväčšie problémy majú auta s cenovou 100tis+ kde eletronika vypíše tri otázniky a auto ide na analýzu.
To hateovanie nových áut, to je tak ako keď niekto kto ma doma 1.4 mpi a bije sa do hrude že ma poctivý 4.valec,pričom 3 valce dnes asi vo vsetkom prestia staré autá. Mame vo firme vyse 300 áut z koncernu a okrem zopár kusov ( vstreky,čerpadlo, ľuďom nic neodchádza a to najazdíme za 4 roky aj 400 000 km a aspoň za seba, tým autám niekedy doslova ubližujeme
28.12.2022 - 17:58:11
02
To je pravda, nase firemne premiovky majitelov su permanentne s niecim v servise 😁
28.12.2022 - 18:04:07
00
Typek sa s tym moc nesere

thumb_up0thumb_down
28.12.2022 - 18:08:04
01
Nebude to instruktor PIT manevrov 😁
28.12.2022 - 18:22:01
00
valecek Autá za 100+ si asi bežný ludia nekupujú, na 99,8% sú to vsetko auta kupene na firmu a tam to aj tak po cca 4-5 rokov vymenia,takze servis az tak neriesia a samozrejme tie auta sa vobec nesanuju to ide podlaha este ani motor nenaskocil,ten kto to kupi potom tak ten ma hlavu v smutku
28.12.2022 - 18:30:04
00
Bohuzial tak sa zamestnanci skoro vsade chovaju k firemnym autam, cest vynimkam. Nie je moje takze ma to nepali, aj tak to za 3 roky vymenia za nove z leasingu.
28.12.2022 - 18:39:57
00
O autá so 100+ cenovkou je starané špičkovo a takmer nikto s nimi nezaobchádza surovo, nedovolí si to šofér s majiteľom v aute, a ani samotný majiteľ za volantom, pretože si veľmi dobre uvedomuje, čo predchádzalo tomu, že si vozí riť v takomto aute. Navyše mnohé nemajú ani brutálny nájazd, pretože nie sú zďaleka využívané ako jediné auto. A s novými limuzínami najvyššej triedy nepreteká nikto, s výnimkou pár mentálnych atlétov, ale to sú naozaj ojedinelé prípady. Ja len tak, niežeby som o tom niečo vedel, len kamarátov kamarát má známeho, ktorého známy mu to hovoril, aby som zachoval charakter zdroja informácií blízky Janovi a tomu, ktorého nick nie je dobré spomínať. ;)

Prajem všetkým bajkerom/motoristom aj bajkerom nemotoristom hlavne zdravie, spokojnosť v duši a to, aby rok 2023 v každom pozitívnom ohľade prekonal tento rok.
28.12.2022 - 18:50:42
26
To, že nové autá sú horšie ako staré, alebo že sa viac kazia, je hlúposť. Len si ich nevieš opraviť doma 🙂.
Ja som mal zatiaľ 4 autá (ak zarátam aj ženine, tak 7) a každé ďalšie bolo lepšie, ako to predtým. Najviac sa mi srala Toyota Avensis, ale to lebo diesel. Najmenej Mazda 6, benzínová Corolla a V40.
28.12.2022 - 20:09:24
01
Izzy68 napísal:
Leony budiz Ti odpustena ta druha znacka z Bavorska, inak fajn :-). Ano, ani ludia v komentoch pod tymi clankami nevedia a myslia, si, ze je to registracna dan - pri prvej kupe, alebo dovoze. Ja som ju platil pri kupe auta aj na SK, cize ako pise todam. A teraz ci ma euro 4 a euro 5 je uplne jedno, ked nasobi beztak ustrelenu sumu. Jano1987 hviezdy s V6, alebo R6 uz od 2003 (starsie bohuzial nesledujem podrobne) mali v diesli 150kW+. V tej dobe boli dieslove 6 valce este "bezne" osadzane aj do strednej triedy, okrem premie napr. take Volvo etc. Vies, mozno treba len zdanit servisakov + hodinovu taxu a dostavia sa dialnica az do Uzhorodu uz 2023 :-D


No jo zase ideme zachranovat planetu :facepalm: Skoda spominat nejake tankery, alebo lietadla lebo ako citam niektori tu naozaj veria ze to vyrazne prospeje ovzdusiu ked sa zacne takyto ,,lov´´ na silnejsie auta a dokonca schvaluju ,,bicovanie´´ a este s hrdostou nastavia zemepanom chrbat, skoda k tomu aj cosi pisat. Neschvalujem dymovnice na cestach, tie by mala EK zachytavat, ale ciel tejto buzeracie je niekde inde a priroda a ovzdusie to nie su.
K tej kvalite novych aut, myslim si ze kvalita je naozaj nizsia, pretoze sa setri kde sa da, pracoval som v automotive 10 rokov a niektore zazitky z firmy by tazko aj niekto veril.
28.12.2022 - 20:33:59
01
neviem ako u vas.. ale v Nitra sme uspesne zakazali prejazd tankerom po rieke... lietadla sa tu otacaju casto, kym vsak padne toten chemtreil z 10km tak sa rozriedi. Klasicky argument lenivcov "preco ja by som sa snazil ked xy (dosad akukolvek zlu vyhovorku) je este horsi znecistovatel" .. schvalne sa ignoruje lokalnost a podobne srandy
28.12.2022 - 20:37:53
00
Leony napísal:
No jo zase ideme zachranovat planetu :facepalm: Skoda spominat nejake tankery, alebo lietadla lebo ako citam niektori tu naozaj veria ze to vyrazne prospeje ovzdusiu ked sa zacne takyto ,,lov´´ na silnejsie auta a dokonca schvaluju ,,bicovanie´´ a este s hrdostou nastavia zemepanom chrbat, skoda k tomu aj cosi pisat. Neschvalujem dymovnice na cestach, tie by mala EK zachytavat, ale ciel tejto buzeracie je niekde inde a priroda a ovzdusie to nie su.
K tej kvalite novych aut, myslim si ze kvalita je naozaj nizsia, pretoze sa setri kde sa da, pracoval som v automotive 10 rokov a niektore zazitky z firmy by tazko aj niekto veril.


Samozrejme, ozýva sa menšina, ktorá túži po silných a starých automobiloch. Nikto tu nenastavuje chrbát, ale treba počítať s tým, že čím staršie vozidlo chceš prihlásiť (=tým vyššie emisie), tým vyšší poplatok zaplatíš. Nie je to logické?

Aké najnovšie vozidlo si mal dlhodobo? Dymovnice sú väčšinou staré diesele, nie benzíny, aj keď v dnešnej dobe ani ten starý benzín z hľadiska emisií nie je bohvie čo.
28.12.2022 - 23:12:06
01
Prepac, nesuhlasim, podla mna to nie je logicke. Preco by som mal byt diskriminovany pri prihlasovani starsieho auta vyssou danou pri kazdom(!) prepise? Kvoli nejakym emisnym triedam? A nikde nie je napisane ze starsie auto ma aj realne vyssie emisie ako novsie, vid afera dieselgate.
Neviem co je podla teba stare auto, tym ze chcem do garaze AMG 2012ku som mozno mensina, ale bud si isty ze vacsina povazuje tieto poplatky za sikanu.

Najnovsie som mal 2014, ale dlhodobo nie. Aktualne mam 2008, na stk a ek vzdy prejde s pochvalou od technika. Ak je auto sposobile na prevadzku, potom nevidim dovod preco by som mal vysolit za jedno 3000 dan len preto ze ma vyssi vykon. Kto nechape ze je to len zlodejina, tak skoda vysvetlovat. Opakujem, tu nejde o ziadnu ekologiu ale o celkom ine zaujmy. To len na Slovensku sa najdu ludia co budu tuto trapnu hru na ekologiu este obhajovat, ale co cakat v state kde vyhra volby psychopat.
Verim ze este niekto vytiahne tu riekanku o opiciach a bananoch :D
29.12.2022 - 01:05:49
04

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up