Poslane.

Inak aj tie prevody z AXS by som uz mohli dat.
26.12.2022 - 10:23:38
01
To som uz vzdal, pisal som im x krat, mam na to aj zalozenu temu :-), debatoval som aj so supportom, cele zle, absolutny nezaujem a milion vyhovoriek a zabil to tym, ze ked si to vela ludi zaziada, mozno, by som rad vedel kolko ludi im pise napady ak o”dog track” ktorymi zabijaju zdroje. Ale zase su to iba 2roky, gear assignment je tam uz 7, este asi musi moja axs ziadost vyzriet. 😂😂😂
26.12.2022 - 15:39:03
01
To je uplne riadna banda… ved to sikovny programator musi mat spracovane za dva dni.

Ked sa rozpravam so svagrinou programatorkou o takychto veciach… sa iba smeje, lebo data su dostupne a netreba nic vymyslat.
26.12.2022 - 16:29:29
02
Ziadost o pridelenie spravneho vybavenia odoslana...nieco som im tam zosmolil :D
26.12.2022 - 17:01:30
01
sorcerer napísal:
máš mobil v čase synchronizácie pripojený na net, wifi alebo dáta? neviem ako to súvisí s prenosom zo zariadenia do mobilu, ale ako som písal predtým, keď som v oblasti so slabým, alebo žiadnym signálom aktivita sa do connectu uloží až keď sa mobil pripojí k netu. btw. akého máš operátora?

Ano, to sa stava. To ale s tymto nesuvisi, cely cas som na datach, o2. Mne je divna ta strasne dlha synchronizacia 5min+, to ze sama neprebehne ma az tak netrapi.
26.12.2022 - 18:35:41
00
Dnes sa mi prvý raz stalo, že v connecte mi nezobrazilo vôbec mapu po behu.Inak je všetko ok - ubehnuté km, prevýšenie atd. Možno slabý GPS signál ? -išlo o les, úzka “roklina” kde som bol po prvý raz. Dá sa to nejako fixnúť ? Díky
26.12.2022 - 19:17:07
00
Obcas mozu zblbnut hodinky. Skus ich restartnut.
26.12.2022 - 19:52:39
00
Ak by bol problem s GPS signalom tak aspon zaciatok by bol ok potom by nastali nejake nezmyselne GPS body na ktore by sa pospajali do zaznamu...tiez by som restartol hodinky alebo myslim ze dalsi zaznam bude ok
26.12.2022 - 20:52:06
00
Jaiub nemáš na telefóne nejaký batériu šetriaci režim? To zvykne obmedzovať komunikáciu na pozadí a napr BT pri tom zvykne blbnúť aj keď je komunikácka vyžiadaná. Nemám síce garmin, ale princíp bude asi ten istý
28.12.2022 - 08:01:16
00
Jaiub napísal:
Prave som sa vratil, stopoval som to, 7min kym nabehla aktivita v connecte a dalsia necela pol minuta kym sa dokoncila cela synchro. Bez toho aby som sa chytil mobilu a nepustil connect a nedal manualne synchronizovat tak sama ani nezacala. Mas pusteny connect na pozadi pocas jazdy? Ja nie…

Dávno mi začalo robiť niečo podobné, už som zabudol na automaticky update výjazdu, už vždy musím pustiť connect. Ale pri 130 to stále funguje normálne automaticky. Pri 530 v popise zariadenia v BT je (BLE)Edge 530 čo by mal byť nejaký nízkoenergetický režim a neviem sa toho zbaviť. Druhý v zozname zariadení mám normálne Edge 130 aj updaty cez BT idú normálne. Možno robí šarapatu že sú 2 zariadenia :?:
28.12.2022 - 08:01:22
00
Pripojenia majú byť dve. To určite šarapatu nerobí.

https://support.garmin.com/en-US/?faq=7KbITCIQuO8f1UxQ3CGGKA

U sa to raz preberalo. Možno sa aj niečo vymyslelo, nepamätám si. Ja synchronizujem cez wi-fi. Kým odomkneme dvere na byte a odložím bike, tak je hotovo.

https://www.mtbiker.sk/forum/oblecenie-doplnky-prislusenstvo/garmin-edge-530-skusenosti-t44601-120.html
28.12.2022 - 08:57:05
00
lapaloma To som samozrejme pozrel ako prve, uz viackrat. Podla mna Vsetko ako ma byt.
milos21 Pozrel som to a ja tam mam pri edge530 tiez len to ble, a myslim ze teda prave to bude ten problem. Chyba tam to klasicke spojenie na rychlu, resp. synchronizaciu vacsich dat, a preto to tak dlho trva. Myslim. Tato ble bude len na stale spojenie s mobilom, notifikacie a pod. kvoli nizkej spotrebe energie. Skusim to nanovo sparovat ci to nepomoze a nevytvori sa aj to klasicke spojenie.
28.12.2022 - 12:17:30
00
Ja to nechávam už takto, ak je to naozaj nízkoenergetické spojenie, tak to je počas výjazdu výhoda a nepotrebujem mať update výjazdov hneď v okamihu ukončenia :) Aj som to skúšal dávnejšie nanovo spárovať, ale vždy sa to takto nahodilo. A wifinu neriešim, to mám jedno, či sa to doma spáruje cez wifi alebo cez BT hoc pomalšie...
28.12.2022 - 12:22:05
00
No ak tomu dobre chapem tak to “klasicke” spojenie by sa malo aktivovat/uprednostnit prave len pocas synchro alebo odovodnenych pripadoch pre setrenie energie a bezne byt spojene len cez to ble. Mne/nam sa neaktivuje a preto to tak trva. To ze sa automaticky nespusta synchro ma trapi najmenej, resp. netrapi vobec. Len ze to trva tolko ze stihnem pripravit aj zjest obed alebo hodit sprchu a este aj tak to neni… :|
28.12.2022 - 12:38:57
00
mne na edge 530 ukazovalo BLE v telefóne a synchronizácia po výjazde bola v poriadku (pred domom stop a ked som bol dnu uz nahraté v connect aj strava), teraz mam 830, ukazuje to ako BT 830,a tiež tak isto to synchronizuje rýchlo, android 11, nemam zapnuté žiadne šetrenia na edge, na mobile mam wifi aj data stále zapnuté. Režim batérie som na androide prepol na neoptimalozovany pre connect appku, cize by ho android nemal potláčať pre úsporu batérie
28.12.2022 - 19:59:00
00
keyboard_arrow_up