chcem sa spytat ze ako riesite ked sa vam dostane kusok teplaky medzi retaz a zuby viem ze niektory si davaju stipce poznate aj nejaky iny sposob ? chrannic na trojkolesku mam a aj tak mi to tam beha ! :oops:
21.05.2006 - 18:57:17
00
A počas letu si možno si prišiel na to, prečo cyklisti nosia elasťáky, čiže obtiahnuté gate...
21.05.2006 - 19:48:33
00
2JoKo mliecko je asi cykloturista :lol:
21.05.2006 - 19:51:09
00
no ked som jazdil este v mencestrakoch (to boli casy) tak som to riesil gumkou na suchy zips ako sa pouziva na stahovanie lyzi. ked si to tak uvedomim tak to este stale pouzivam ked musim v zime ist niekam cez mesto a nema na 20min zmysel davat sa do bikerskeho :oops:
21.05.2006 - 20:01:06
00
chcem sa spytat ze ako riesite ked sa vam dostane kusok teplaky medzi retaz a zuby viem ze niektory si davaju stipce poznate aj nejaky iny sposob ? chrannic na trojkolesku mam a aj tak mi to tam beha ! :oops:

Neuveriteľné!
21.05.2006 - 20:02:56
00
mliecko, mliecko..... asi by si si mal kupit nieco ako toto dema.dynatech.sk
to by uplne vyriesilo tvoj problem....
alebo zeby si prestal nosit teplaky? ... no necham to na teba......
:D
21.05.2006 - 20:15:08
00
clovek nemusi byt sherlock holmes aby vedel ze mliecko je dominik...
rozdielna ipecka... aky chaby trik... si myslel ze na to nedojdeme... :wink:
21.05.2006 - 21:56:37
00
PaliG - by si sa divil koľko turistov jazdí v cyklogatiach. Mliečko je mladý plašák, ktorý dostal prvý bicykel a začalo ho vozenie trochu baviť. Pokiaľ nechce rozdávať rozumy, tak mu treba pomôcť, poradiť.
A ozaj - na tomto fóre som zažil už niekoho, kto dlhé cyklogate, (medzi cyklistami čapáky) nazval teplákmi... A prešiel som to bez poznámky!
21.05.2006 - 22:21:00
00
guidoo - dominik bol starší a z Bratislavy.
21.05.2006 - 22:21:55
00
no na to som akosi pozabudol niesom ziadny vrchlovy sportovec za to si zo mna sandu robit nemusite! :cry: neviem ako sa da rozlisit rekreacny cyklista od aktivneho cyklistu ! ja neviem za rok najazdim v priemere 2000Km toz vsetko. a nemuseli ste zareagovat s tymi cyklogatami ved ja som sa pital na figle ako sa tomu da predist a nie hned kupovat !
22.05.2006 - 07:48:43
00
a ty flashbang kto ta prosil o radu aky bike si mam kupit ty mas asi takyto - 8) :twisted:

Prílohy:

funny_maly.jpg
funny_maly.jpg 34.38 KiB thumb_up0thumb_down

22.05.2006 - 07:54:15
00
chcem sa spytat ze ako riesite ked sa vam dostane kusok teplaky medzi retaz a zuby viem ze niektory si davaju stipce poznate aj nejaky iny sposob ?


už od 80. rokov cyklisti nevozia tepláky ale šuštiaky, pretože sú dole stiahnuté. Normálne ti stačia nejaké za kilo z tržnice :lol:

Osemdesiate roky boli zároveň plné športu. Spolu s videom sa vyrojili rôzne "keep fit" programy a masovo sa cvičilo. V šuštiakoch. Tie totiž prišli do módy práve vtedy (na Slovensku plastové orgie vypukli najmä po revolúcii).
Ľudia nylonové šuštiaky nenosili iba pri športe, ale aj ako oblečenie do spoločnosti. V rovnakom čase boli populárne obrovské účesy, takzvané big hair. Na ich výrobu sa spotrebovali tony tužidla a ich kombinácia s plastovým oblečením bola z požiarneho hľadiska mimoriadne nebezpečná.
22.05.2006 - 09:02:55
01
PaliG - by si sa divil koľko turistov jazdí v cyklogatiach. Mliečko je mladý plašák, ktorý dostal prvý bicykel a začalo ho vozenie trochu baviť. Pokiaľ nechce rozdávať rozumy, tak mu treba pomôcť, poradiť.
A ozaj - na tomto fóre som zažil už niekoho, kto dlhé cyklogate, (medzi cyklistami čapáky) nazval teplákmi... A prešiel som to bez poznámky!


To som pisal schvalne kvoli tebe a tvojim priblblym poznamkam o cykloturistoch.

Ja ako spravny cykloturista pouzivam na biku hruby rolak a teplaky, mam rad ked mi plantaju za jazdy a ked je velmi teplo, tak mam take vacsie trenirky po dedkovi a tielko, viete take biele, co sa nosilo na telocvik na zakladke... Mne to vyhojuje viac ako napriklad nejake moira alebo podobne nazvy. No fakt, ja viem, ze sa mi smejete, ale cykloturistika ma predsa svoje trendy a tie ja nemozem nijako narusat... Zasada je proste jasna, odlisit sa od beznych cyklistov a pretekarov za kazdych okolnosti.. A najme v dazdi!


JoKo, dnes si ma sklamal, svoje prispevky som venoval tebe.


Komplet:
http://forum.mtbiker.sk/viewtopic.php?t ... sc&start=0

Ako jeden dobry pan ucitel u nas vravel: Chytri pochopili.
22.05.2006 - 11:10:47
00
zase vytahujete stare spory? :D ....ja ked obcas pouzivam bike na kratky presun (v outdoorovych nohaviciach) tak pouzivam zicherku, dole ich skratka trochu zuzim, maju sice dole gumicku a aj suchy zips, ale potom sa rozsiruju a to mi obcas zachyti pila.... ale inak mliecko ked nechces kupovat dlhe cyklogate, tak jazdi len ked je teplo v kratasoch a mas pokoj 8)
22.05.2006 - 11:29:47
00
Ja zasa pravu "nohavicu"(nie Jarka :) ) zrolujem az pod koleno, aj hoci trocha fuka a tak a asi to vyzera divne. Ale to fakt len po meste,na kratko. Inak su take gate, co sa daju dolu stahovat alebo "zasuchozipsovat" ..


Naposledy upravil venian dňa 22.05.2006 - 13:11:03, celkovo upravené 1 krát.

22.05.2006 - 12:22:42
00
keyboard_arrow_up